Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DESPERADA

KLUB DESPERADO czyli koniec z racjonalnymi dietami !!!!!!!

Polecane posty

cześć i czołem :-) wita Was pełna energii po 2dniowej \"głodówce\" Desperansa :-D jak już komuś na innym topiku pisałam \"głodówka\" to nienajlepsze określenie, bo głodna o dziwo nie jestem. Kurcze, nawet teraz mi się jeść nie chce, ale rozsądek nakazuje coś wreszcie chapnąć, wiec popijam teraz kawusię, potem godzinka pedałowania i wezmę się za jakieś jedzonko :-) aha! zaobserwowałam u siebie nowy \"uboczny skutek\" dietki - cycki idą mi w górę :-D nie powiem, bardzo mnie cieszą takie skutki uboczne :-P miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek20
12.11-57kg 14.11-56,5 kg 15.11-56 kg cel1-54kg(mam nadzieje ze do 23.11) cel2-51kg(do swiat ) cel3-48-49 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na potrzeby innego topiku zważyłam się dziś. trudno. ale jestem zadowolona. bo ujrzałam 55 :-D następne ważenie w poniedziałek!! postaram sie wytrzymać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
hej!!! moje gratujacje pięknie chudniecie. ja jutro się zważe i mam nadzieje,że zobacze 5-tke z przodu.z dietką wszystko oki.dziś zjadłam troche sałatki jażynowej,a na póżniej mam jabłko i wiejski. pozdrowionka i miłego dnia !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki ...zaraz sobie poczytam o tym siemieniu:) Desperansa-gratuluje:)Ni i widzisz ze waga w koncu zaczyna zjezdzac?;)Ja tez sprobuje zwazyc sie dopier w poniedzialek ale nie wiem czy wytrzymam,bo chyba zaczynam sie uzalezniac od porannego stawania na wadze:( Wlasnie popijam herbatke i czerwona i zastanawiam sie co zrobic zeby sie wyrobic..-z kilogramami oczywiscie:)Zostalo mi juz tylko 8 dni zeby sie pozbyc az 2,6 kg i nie wiem czy i ja nie pogloduje... Szczerze to nie wiem czy bym wytrzymala ..eh nie wiem :( Misia pysia-bialko napewno ci nie zaszkodzi a jak organizm sie domaga to mu nie zaluj:)Mozesz byc na samych owocach i warzywach ale jak masz ochote na twarozek czy jogurcik to go zjedz bez wyrzutow sumienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja już po zajęciach na uczelni, ale nie wyspana jestem i chuba dzis wcześniej sie położę. Zjadłąm dziś już : jabłko, pomidora, sałatę, planuje ogórek i surówke z jabłka i marchewki ( ale taką drobno startą jakby papka...mniam) :) bruna- oczywiście, nie mam zamiaru nie jesć białka, przecież jest ważne w diecie i jak bedzie mi sie chciało to zjem. Przejrzyj sobie ten link który Vi podałam , i te topiki , tam napisałąm Ci tytuły mnie więcej brzmiące, poczytaj sobie bo tam duzo ciekawych rzeczy sie ożna dowiedzieć. ja też pijałam siemie i chce do niego wrócić bo zdrowe tłuszcze , ai super wpływaja na cere, skóre, włosy, przewód pokarmowy, trawienie, itp, itd ;) Miłęgo Dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zjadłam sobie fasolkę szparagową - cały wielki talerz :-) ojojjoj troche za dużo tego było... ale b. smaczna i kurcze 450g to 108 kcal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu pysiu dziekuje🌼 Ale sie obczytalam...Doszlam jednak do wniosku ze bede sobie pila raz dziennie na poczatke ale nie rano na czczo tak jak robi wiekszosc tylko wieczorem:)Wyczytalam ze nie dosc ze ma wlasciwosci zapychajace(na moje wieczorne glody-super)to jeszcze ulatwia nastepneo dnia rano oproznienie jelit:P To cos dla mnie.Od dzis wieczorem zaczynam ,zobaczymy jakie beda efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruna- a bedziesz piła mielone czy ziarenka? bo podobno ziarenka pomagają bartdziej w wypróżnianiu.Ja piam i tak i tak, tzn jak rano to mielone a jaki wieczorem to ziarenka :) a Ty jakie bedziesz pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf a ja się zważyłam dla podniesienia się na duchu i mi się udało na szczęście:) 66 kg:) już to mnie zmotywuje do dalszego głodu!:) a to siemię lniane to i ja sobie dzisiaj kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu narazie bede pila mielone bo tylko takie mam w domu..Chce wyprobowac jak to dziala a jesli ok to kupie sobie i to w ziarenkach ..Narazie poprostu szkoda zeby sie zmarowalo wiec skoncze to mielone:) A wogole to ja tez mam dzis kiepski dzien:(Mam taka ochote sie najesc ze juz nie wiem czym mam sie zajac zeby o tymnie myslec.. Zjadlam do tej pory 1 parowke z indyka i ze 4 lyzki cykorii ale nie jestem glodna tylko ta wstretna chcica😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dajcie
przyklady diety 500 kalorii na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperanso - czy mogłabyś mi napisać coś bliżej o mini rowerku stacjonarnym? w sensie czym on się różni od normalnego - chciałabym sobie taki sprawić ale na allegro jak wpisuje to mi wyskakuje taki dla dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek20
hej u mnie dzis good:)3 jogury naturalne do tego oteby granulowane:)glodna nie jestem wogole . ja pije rano lub wieczorem w zaleznosci od czasu siemie z sokiem zurawinowym bez cukru. ahh kilogramy juz juz szybciutko mi leciec w dol!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje ale na serio caly wieczor nie moglam sie do was dostac:( Dieta ok chociaz powinna byc bardziej desperacka bo znow zjadlam wiecej niz planowalam:( Na jutro mam juz zaplanowana polglodowke;)tzn.zjem sobie maksymalnie 2 jablka ale bede caly dzien na plynach:)Jakas kara musi byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek20
burna to ja z toba te jablka:)bo dzis na kolacje zjadlam makaron z warzywami:/ a zostalo mi tylko 6 dni zeby zgubic 2,5 kg czy to wogole mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe. ale już na poczet niedalekiego sukcesu odstaw ten makaron i sup się na warzywach. na noc tak będzie lepiej :-) ja też mam kłopoty z kafe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniek20--to super:)To bedziemy sie wspierac przy tych owocach mlodosci;) A wogole to mi tez zostaly 2,6 i w sumie 7 dni na to...Mamy podobny pierwszy cel:) Desperanso-dzieki:)Czytalam ten topik gdzie cie szukali i zgadzam sie ze jestes bardzo pomocna🌼Czasem jedno mile slowo daje tyle sily... Damy rade 2,5 kilo w tydzien jest jak najbardziej realne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniek20--to super:)To bedziemy sie wspierac przy tych owocach mlodosci;) A wogole to mi tez zostaly 2,6 i w sumie 7 dni na to...Mamy podobny pierwszy cel:) Desperanso-dzieki:)Czytalam ten topik gdzie cie szukali i zgadzam sie ze jestes bardzo pomocna🌼Czasem jedno mile slowo daje tyle sily... Damy rade 2,5 kilo w tydzien jest jak najbardziej realne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne. miło to czytać :-) ja dziś fasolkę zjadłam ( cały talerz po brzegi naładowany ) i zupkę jarzynową z wkładką w postaci parówki drobiowej, bo do późna musze siedzieć i na samej fasolce ciężko by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co..komplement w pelni zasluzony:) Uciekam chyba spac bo inaczej rzuce sie na lodowke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie :) U mnie bez zmian chociaz kusi żeby schudnąć jeszcze troszke :) Desperansa, rowerek faktycznie fajny, możę zainwestuje? Przyda sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tu wasza nieudolna odchudzaczka sprzed kilku stron:) powiedzcie mi wy wszystkie jestescie na 500 kcal? bo tez bym chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksai szczerze polecam! zainwestuj, bo zima idzie i do jakiegokolwiek ruchu trudno się zabrać, a jak lubisz pedałować to nawet nie będziesz na to zwracała uwagi jak oglądając np. \"Klan\" ;-) będziesz sobie pedałować i zrzucać tłuszczyk :-) Cosy mi się wydaje, że różnie dziewczyny jedzą. ja np. jestem na mniej wiecej 500 kcal, bo czasami jadam więcej, czasami mniej. tak chyba jest nawet lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamoni
Witam wszystkie ZDESPEROWANE! Mogę się dołączyc do wspólnego dietowania??? Obserwuję wasz topik już od dawna i mobilizujecie mnie strasznie! Zwłaszcza DESPERANSA. To niesamowite jak silną wolę ma ta kobieta! Zresztą tak, jak wszystkie. Ja zaczęłam wczoraj - ok. 600 kcal przez cały dzień. Nawet jeśc mi się nie chciało ( w sensie burczenia w brzuchu itd.), tylko nudziło mi się bez tego podjadania słodkości. Ale nagroda byłą dziś na wadze. Z 62,1 kg na 61,1 kg. Wiem, że to pewnie wynik odwodnienia, a nie starty tłuszczu, ale co tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżankę zapraszamy do nas :-) proponuję się zaczernić i stworzyć stopkę. no i dziękuję za słowa uznania, działają motywująco :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×