Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zranionaaaaa

ja za nim wciaz tesknie..... a czas mial wyleczyc ranY!!!!

Polecane posty

Gość zranionaaaaa

kochani kiedys pisalam na forum o swoim nieszczesliwym zwiazku, on wpad z inna sa po slubie maja dziecko,ja jestem juz zareczona ( minelo 2 lata) jakis czas temu mowilam,tak to prrawda czas leczy rany,mnie wyleczyl!......... do czasu kiedy sie nie zobaczylismy,nie moglismy nawet porozmawiac,tylko smutne spojrzenia... teraz gdy jest taka ponura pogoda,ze moje serce zaczyna znowu plakac......... plakac z tesknoty za nim!!! wiem,ze juz nigdy nie bedziemy razem,choc tak bardzo sie kochalismy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zranionaaaaa
mowili,ze najlepszym lekarstwem na stra milosc jest nowa milosc mam arzeczonego kocham go,ale to nie jest takie uczucie jak to pierwsze :-( jest mi cholernie smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zranionaaaaa
dlaczego los jest taki okropny i odbera nam to co najbardziej kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
no prosze przestan ......juz mi sie lezka kreci w oczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się kochaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się kochaliście
to jak sie stało ,że wpadł z inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup sie na tym, co jest teraz i nie rozpamietuj. Nie daj sie takiej pogodzie, plucha i szaruga to najlepszy klimat dla depresji. Ciesz sie z tego co masz, bo nie wiadomo, czy tego tez nie stracisz. Na pocieszenie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akceptacja faktu i porzucenie nadziei jest pierwszym krokiem do wyleczenia się z nieszczęśliwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zranionaaaaa
tak,kochalismy sie bardzo niestety moje kolezanki zniszczyly to co piekne,z zazdrosci wymyslili historie,po ktorej zycie razem bylo juz marzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziak
Zycie pisze przeruzne scenariusze kto wie może jeszcze i tak się zdarzyć ze wasza prawdziwa miłość przetrwa i kiedyś znowu się połączycie.............wiem że może wydawać się to teraz tobie niemożliwe ale wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×