Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalina

fotoodmładzanie

Polecane posty

Gość gość
Fotoodmładzanie przy pomocy lasera Alma u mnie sprawdziło się świetnie. Zabieg robiłam w Dental Studio, nie trwał długo i czas regeneracji również był dość krótki. Już po dwóch zabiegach widziałam widoczne rezultaty, a po 4 zmarszczki były bardzo wygładzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na zabiegu fotoodmładzania w http://dermexpert.pl może tam byś się przeszła, na prawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiazPiaseczna
Fotoodmładzanie to doskonały zabieg dla kobiet w dojrzałym wieku, ja pierwsze fotoodmładzanie zrobiłam sobie po 40 roku życia i to była dobra decyzja. Zabieg zrobiłam w salonie estetyka day spa w Piasecznie. Skóra "po" stała się jakby bardziej napięta i lśniąca. Na pewno warto chociaż raz w życiu zainwestować sobie taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na fotoodmładzanie w http://myskin.com.pl/ i nie żałuję. Zniknęły mi zmarszczki i niektóre przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie mam przeciwskazań do fotoodmładzania, moja skóra się zrobiła gladka, lśniąca, zmarszczki przestały być widoczne. a to wszystko w klinice melitus w Warszawie u doktora Grzegorza Kołodziejskiego. w tej klinice mają również inne ciekawe zabiegi więc może warto się zapoznać : https://klinikamelitus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnula
Fotoodmładzanie hmm ...ja ide 5 grudnia w Bielsku ,na zabieg głównie na przebarwienia, mam42 lata i probowalam juz chyba wszystkiego bez wiekszego efektu,dlatego ciekawa jestem efektu po foto ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to, aby do takiego zabiegu użyć najlepszego sprzętu. Wtedy efekty na pewno będą odpowiednie. Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie to koniecznie wybierz się do centrum laseroterapii Neonia w Krakowie, oni wykonują zabiegi fotoodmładzania za pomocą najnowszego lasera. O samym zabiegu poczytaj więcej na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolata30

Fotoodmładzanie to fenomenalny zabieg! Byłam na nim w Instytucie Piękna Bielenda i jest super zadowolona z efektów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortensja

Też miałam ten zabieg i rzeczywiście jest świetny i skuteczny. Chodziłam na niego do Laser Estetic w Lublinie, bardzo fajny salon i mają dobre ceny. Przebarwienia posłoneczne potrafią nas szpecić tak samo jak zmarszczki, tak więc warto wziąć taki zabieg pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×