Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserwatorrr

wiem co dziala na kobiety!!

Polecane posty

Gość jestem z Warszawy..
może byś tak popracował nad tym, żeby ilość zamienić w jakość?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiszpanów po prostu zestawiłem z podobnym temperamentem śródziemnomorskim - takim jak mają Włosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dobre z tym jak to Wlosi niby leja. Otoz mieszkam we Wloszech, mam meza Wlocha, obracam sie we wloskim srodowisku (studia, praca) i pierwsze slysze zeby ktos kogos bil. Ty chyba mowiles o tych Wlochach kolo Warszawy. Chyba ze zadajesz sie z takimi mentami. A tego to juz wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z Warszawy..
a skąd ty wiesz jacy oni mają temperament? z telewizji?:D I na podstawie własnej analizy ich temperamentu mówisz, że zdradzają i dobrze jak nie leje kobiet? :D nie chce mi się juz toba gadać i bawic się w "do kogo należy ostatnie słowo" pleciesz jak pleciuga ...to ogromna wada u faceta ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komicznie ale ja właśnie o tym piszę! Jeśli stracę głowę dla faceta nie oznacza to, że stracę pamięć. Prędzej czy później zauroczenie totalne minie. W sumie to pytanie czy uwodzi się kobietę na chwilę czy docelowo. Jeśli docelowo - to odradzam. Przynajmniej mnie. Jeśli na chwilę, to może faktycznie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesinka... nie odpowiadam osobie, która na pytanie \"czemu facet nie dozywa sie od 2 miesiecy\" odpowiada, że moze ma duzo pracy albo komórka mu sie rozładowała :) oraz - Włochy to dzielnica Warszawy, miedzy inymi jest w niej lotnisko Okęcie... Masz takie dobre na info na kazdy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Warszawy.. moze nie spełniam Twojego wizerunku faceta, jako milczącego macho... trudno... zatem skoro uwazasz, że Hiszpanie zamieszkują osoby z natury spokojne o nieco anemicznym temperamencie, powiedziałbym nawet, że ślamazary to ok... mnie nic do tego... Ale są jakies tam generalne cechy narodowe... Kóre nie biorą sie z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor zapomniał chyba dodać,że najlepszym afrodyzjakiem jest kasa:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies generalne cechy moze istnieja ale kazdy czlowiek jest tez inny. Jak bys zareagowal gdyby jakis cudzoziemiec powiedzial do ciebie ze \"kazdy Polak to pijak i zlodziej?\". Nie twierdze ze kazdy Wloch jest cacy ale nieprawda jest tez ze kazdy Wloch bije swoja zone a ta mu jeszcze dziekuje ze za bardzo nie boli. Wszystko to zalezy od srodowiska a nie od narodowosci. A w Polsce to niby nie ma przypadkow bicia i agresji? Poczytaj jeszcze raz dokladnie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiadomo, ze nie kazdy bije, a pewnie wiekszosc nie bije, ale to nie jest zjawisko marginalne w tamtym spoleczenstwie - tak jak pisalem - kilka kuzynek wyszło za Włochów, one ich jeszcze wybielają, ale jak sie zejdzie na szczere dyskusje, to troche sie mozna dowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to ze o Wloszech, Hiszpani czy innych krajach srodziemnomorskich lubia bardzo wypowiadac sie osoby co conajwyzej byly w tych krajach na wycieczce turystycznej a reszte wiedzy czerpia z mediow przedstawiajacych wizerunek w krzywym swietle np naglasnianie tyko o mafii, przestepstwach ecc. Nie bede zaprzeczac bo przestepstwo, mafia, tragedie rodzinne tez sa (tak jak sa na calym swiecie), ale oprocz tego jest tez normalne zycie, praca, szkola, znajomi, ludzie ktorzy normalnie zyja i funkcjanuja. A taki aspekt to chyba moze znac tylko taka osoba co w tym kraju mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wie bo
mu kuzynka powiedziała. A co mówi sąsiadka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak bys zareagowal gdyby jakis cudzoziemiec powiedzial do ciebie ze \"kazdy Polak to pijak i zlodziej\" bo ja wiem - sporo w tym prawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne wie bo
ZŁOTE MYŚLI KOMICZNEGO taki Włoch czy Hiszpan to pan na włościach, kochanke ma oficjalnie właściwie, w domu nic nie robi a żona sie cieszy jesli jej nie leje zanadto... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesieńka dodam tylko, że na serio każdy obcokrajowiec mysli, ze Polak to złodziej i pijak i do tego tak naprawde jesteśmy rosjanami:) no ale to już nie o Polakach swiadczy...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka28---spotkalam sie z paroma osobnikami co tak o Polsce mysla ale na szczescie byly to jednostki ktore wykazywaly ignorancje i wszelka niewiedza nie tylko w stosunku do Polski i Polakow. Komiczne----jestem a wlasciwie staram sie byc obiektywna nie tylko jako zona Wlocha ale jako osoba co mieszka we Wloszech i widzi jak jest. Na mnie moj maz reki nigdy nie podniosl, nie wiezi mnie w domu, pozwala a raczej to jest dla niego naturalne ze studiuje, ze chce pracowac. I znam pare innych dziewczyn majacych facetow Wlochow i to sa wszystko dziewczyny co studiuja ze mna a nie jakies gosposie co tylko w domu siedza (nie mam nic do gosposi bo sama uwielbiam zajmowac sie tez sprawami domowymi). I nie neguja ze sa tez przypadki uwwazajacy sie za panow i wladcow ale sa tez porzadni ludzie. Tak jak na calym swiecie w tym w Polsce tez. Aha i przed slubem jest tzw narzeczenstwo i chodzenie ze soba gdzie mozna poznac swego partnera. Ja przed slubem bylam z mom dwa lata i gdybym miala co do niego zastrzezenia to TAK na pltarzu na pewno bym nie powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga - zaraz nastąpi
decydujące starcie: komiczne versus Faith Hope Glory 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×