Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dalmatynka88

Tommy Hilfiger Looyd Lacoste czy macie cos do sprzedania lub wiecie gdzie...?

Polecane posty

Gość Galatasaray
W Turcji za 5-15 euro! i to napawde super jakość ....chociaz wiem, ze nikt w to nie uwierzy. TH za 15 E materiał z domieszką lycry , a Lacoste za 5 E! i tez dobrze zrobiona. Szkoda, ze nie mam baterii naładowanych bo bym zrobiła zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Koszulki Lacoste robione sa z piki bawełnianej i te moje wlasnie takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to są podróby przecież:O Byłam w te wakacje w Turcji i nic sobie nie kupiłam,bo jak dla to te ciuchy jak ze stadionu są i w dodatku pieruńsko drogie:O U nas można taniej kupić orginały.Przykład:koszulka Tommy\'ego Hilfigera-40 euro.Wiadomo,że podróba,bo co innego może być na ulicznym straganie? U nas koszt takiej koszulki w orginalnym sklepie to około 100 zł ( na przecenie). A koszulki Lacoste...na kilometr widać,że podróby.Wielki znaczek krokodyla i w dodatku naklejony nie naszyty. Mam orginalną koszulkę Lacoste i w porównaniu z tamtymi...niebo i ziemia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Leane trzeba wiedziec gdzie kupować ;) Za 40 E w życiu nie kupiłabym tam żadnej koszulki. Ja bluzy kupuję za 20 E - puma z lycrą. Wiem, ze to brzmi niewiarygodnie. Ale uwierzcie, ze dobrego sklepu trzeba poszukać a później tylko przekabacić sprzedawcę. Moje krokodyle są naszyte a nie naklejone. Też mam wyczucie smaku w tym co ubieram i nie założyłabym czegoś co ewidentnie przypomina podróbę ze stadionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Galatasaray. Też byłam w Turcji i też mam wyczucie smaku , jakby ktoś chciaŁBY mi cos zarzucić. Kupiłam Lacosta z NASZYTYM krokodylem:) Leanne - jeśli widziałaś koszulkę TH za 40 euro to jakbyś się potargowała wyszło by o wiele taniej więc nie porównuj że tam 40 euro a tu 100 zł :) Jasne, że nie kupię czegoś, co ewidentnnie przypomina jakiś bazarowy ciuszek, coś co ewidentnie widać , że jest podrobione, ale kupiłam sobie kilka naprawdę fajnych , stylowych podrobionych ubrań - bez wielkich napisów tych marek, dobre gatunkowo. Trzeba wiedziec , gdzie kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w wielu miejscach i naprawdę nie znalazłam ani jednej rzeczy, na której można by zawiesić oko. W tym problem,że facet nie chciał się już targować:O Już i tak opuścił z 15 euro i dalej nie chciał,nawet jak wyszłam ze sklepu (na niektórych to działa;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm niektórzy tacy są:) Mi sie nigdy nie chciało targować i np coś kosztowało 25 euro ja mówiłam od razu 10 euro , on mnie wyśmiał , ja wyszłam a on za mną ryczy \" Ok , ok \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcell_1975
Tommy Hilfiger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcell_1975
Witam byłem w Turcji na wakacjach a przy okazji zakupach .Mam koszulki Tommy do dzisiaj a to minęło 3 lat 3 Armaniego to samo nie powiem że były prane 100 razy bo bym skłamał wiele razy więcej są kozackie .Kupowałem po 10 -12 E za sztukę polo max po 15 przy większych ilościach po 10 E i nic .Więc nie wiem gdzie koleżanka była ale trzeba umieć się targować tym bardziej oni znają dobrze naszych turystów.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekneokazje
Zajrzyj na www.badanga.pl widziałam tam kilka markowych okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwo ofert z różnych sklepów, produkty znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach możecie dostać na fajnej porównywarce cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ uwielbiam robić tam zakupy, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×