Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość źle nastawiona do tvn

CZY nie uważacie, że TVN jest nieobiektywny i propaguje PO ???

Polecane posty

Gość źle nastawiona do tvn

j.w Po obejrzeniu kilku programów przed wyborami, czy serwisu informacyjnego odnoszę wrażenie, że TVN aż ocieka Tuskiem i platformą. Telewizja powinna być obiektywna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerzuć się na publiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle nastawiona do tvn
no właśnie się przerzuciłam, bo mam dość tej propagandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? w TV publicznej tak - tu obiektywizm jest wskazany ale w prywatnej?? przecież dziennikarze to nie kukły, też mają swoje poglądy i lepiej żeby atakowali z konkretnej pozycji (bo wtedy ja wiem z jakiej i jak się rozmówca broni i czy umie argumentować) niż robili za bezwolne lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Errata* tak miało być. :P Obiektywizm tak jak anarchia czy komunizm, jego definicja istnieje ale w praktyce to utopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle nastawiona do tvn
no ja nie widzę aż takiej propagandy w tvp jak widuje w TVN- widuję, bo na co dzień nie oglądam. Może TVP ładniej propagandę kamufluje. A w TVN po prostu szydzą z innych partii a PO pod niebiosa wychwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TVN ma prawo do swojego nieobiektywizmu, tak jak TV TRWAM do swojego. Próby zachowania \"równego dystansu\" powinna zachowywać TVP, bo to dobro wspólne, jakby to górnolotnie nie brzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle nastawiona do tvn
nie jestem zwolenniczką PIS Ale po twojej kulturze widać że ty i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"PO pod niebiosa wychwalają\" Dopóki tvn jest telewizją prywatną, to mogą to robić. Tak samo, jak Ty nie musisz oglądać tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> tred Otóż to. Natomiast z TVP każdy kolejny rząd robi swoją tubę wyborczą. Za nasze pieniążki oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvp teoretycznie jest
telewizją publiczną, bo jest stworzona z naszych pieniędzy. Ale to teoria, bo tak naprawdę jest telewizją rządową. Mam nadzieję, że za obecnych rządów od 5 listopada się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle nastawiona do tvn
tak mogą oczywiście. Ale: Dlaczego podają się za opiniotwórczą, obiektywną telewizję?! Opinię to można sobie wyrobić przez słuchanie różnych stron, racji tych i tamtych a nie Jedyna Słuszna Partia panuje bezkonkurencyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllla22
i dobrze bo moze Tusk cos zrobi bysmy zaczeli zyc normanie-jest tu topik o nudzacych sie w pracy-laski pracuaj w administracji i placimy na nierobow podatki -dosyc tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram likwidację publicznej TV hmmm mam wrażenie że obiektywizm (zazwyczaj pozorny) cenią ludzie o nieugruntowanych poglądach na rzeczywistość polityczno - społeczną i socjalistycznym podejściu do życia - to znaczy każdemu \"pa równu\" czasu antenowego, uwagi, krytyki i pochwał a poza tym - gdzie wasza wrażliwość na \"wolność słowa\" i prawo do jego wyrażania? w końcu to TV prywatna i jako taka ma prawo lansować co chce (w granicach prawa oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Mam nadzieję, że za obecnych rządów od 5 listopada się zmieni } Wątpię.. przcież nie zostawią na stanowiskach tych co są tam obecnie. :D Naiwniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Myrevin Ty też zauważyłeś, że każdy kolejny rząd musi \"odpartyjnić\" (czytaj: dostosować do własnych potrzeb) tvp? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvp teoretycznie jest
do Myrevin jeśli już to naiwniaczko :-) Nadzieja, to jest coś, co mi jeszcze zostało... A ty - jakieś muszki w nosie? Uśmiechnij się - jutro będzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się nie zauważyć. Każdy rząd obsadza tam stołki \"obiektywnymi ludźmi\". :> Oczywiści PiS też to zrobił. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oui oui oui
też to zauważyłam. Również zetka, niestety, bo ja lubie i często słucham, ale te komentarze niektórych prowadzacych sa już wkurzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, dorzuciłabym jeszcze do wymienionych przez Ciebie poję także sprawiedliwość;) TVP zawsze miała sympatie i antypatie polityczne, ale jeszcze, odkąd ją pamiętam po roku 1989, nigdy nie była tak jednostronna w swoim przekazie. W piątek na TVP1 oglądałam program przedwyborczy, tak żenującego i stronniczego prowadzącego jeszcze nie widziałam:O:O:O:O:O Zresztą Urbański przeszedł po chwilowym urlopie prosto z Kancelarii Prezydenta na fotel prezesa TVP...no to musiało tak być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonjjj71
ale macie problemy-czy to wy znalezliscie sie w niechlubnym gronie osob glosujacych na PIS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnk
nie dziwcie sie po prostu maja nadzieje ze cos sie zmieni wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> nnnnnnnk { nie dziwcie sie po prostu maja nadzieje ze cos sie zmieni wreszcie } Ziewam... jest taki powiedzenie.. Nadzieja matką.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvp teoretycznie jest
---------Myrevin To co innego ci pozostało jak nadziei nie masz? Smutne musisz mieć życie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, poczytaj w ostatniej Polityce artykuł o frekwencji w PRL... Dla mnie PRL jest jednym z największych kuriozów historii, więc cokolwiek w obecnym ustroju politycznym państwa zaczyna go przypominać, dla mnie od razu jest do bani:( Chyba powinnam zmieni sobie stopkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×