Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takaONA26

prezenty ??? planujecie juz co kupic?

Polecane posty

Gość idontknow
Prezenty to dla mnie zawsze prawdziwe wyzwanie ;) Teraz nie chce mi się po sklepach chodzić, więc przez internet zaczęłam kupować. Jest w sumie nieźle, już dostałam kilka zamówionych rzeczy. Teraz kupuję prezent dla siostry http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=17&products_id=136 w tym sklepie jest całkiem fajny wybór, polecam Wam rozejrzenie się po sieci, mniej się czasu spędza na robieniu zakupów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygo_maro
Ja siostrze wypatrzyłam piękną szminkę rimmel lasting finish w ciemnobordowym kolorze i do tego może jeszcze jakieś cienie, bratu to pewnie płytkę jakąś, może ostatnią Makowieckiego, bo lubi, a mężowi to pewnie jakąś grę komputerową, bo to maniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mamy i siorki
ja zdecydowałam się na coś oryginalnego i kupuje mamie i siostrze kompleksową i relaksującą wizytę u kosmetyczki! same by nie wydały kasy, a na pewno będą się cieszyły z relaksujących zabiegów! http://www.dlaurody.pl/ar-198-Oryginalny%20prezent%20na%20%A6wi%EAta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w galerii baltyckiej
w gdansku jest ten sklep tchibo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria34
Ja chyba nic nie kupie swojemu facetowi, on by chcial bardzo telefon LG KS20, jest nim zachwycony a mnie stac conajwyzej na etui do niego. Moze kiedys kupie mu ten tefonik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do świąt tylko tydzień, a ja mam problem z prezentami niesamowity... tata odpadł, bo razem z mamą kupujemy elegancki sweterek brat zapewne dostanie jakąś koszulkę... problem zostaje z mamą :( a co myślicie o takim prezencie dla chłopaka: spinki do koszuli plus koszula?? http://www.allegro.pl/item281389073_eleganckie_spinki_super_promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskolargol
ja tam parasolki nie chcialbym dostac fajny bylby zestaw do gry w pokera :D, portfelik skorzany, archiwum na plytki cd - jakies ladne o.. albo pasek skorzany ;) Lubie skore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temperówka czerwona
a ja kupilam: mamie- piekny gruby golf, sama bym chciala taki dostac, i rzezbionego cudnego aniolka siostrze- kolczyki i chcialabym pamiec usb bratu- pamiec usb 2 gb (brat i siostra chcieli bardzo usb ;) ) chclopakowi- szal jedwabny, gre unreal tortument czy jakos tak i kalendarz biurkowy z historia naszej znajomosci zawartej w zdjeciach, slowach, wierszach, wspomnieniach... :D i tyle, splukalam sie :> i na nic mi chyba wiecej nie wystarczylo.. A co ja bym chciala dostac? - rownie piekny golf/ zestaw do maniciure/ brazawa skorzana torbe/ bardzo ciepla pizame i kapcie Mam nadzieje ze moj chlopak wpadnie na to (przebakiwalam mu co bym chciala, nawet pizame i kapcie pokazalam w gazetce jakiejs;) ) ale nie wiem, czy sie somysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratu-maszynke do strzyżenia wlosow(juz kupilam) ,,,chrzesniak-pilke do nogi i stroj pilkarski(juz kupilam ,taki prezent zażyczył sobie w liscie do mokolaja),,, jego siostrzyczce-bluzeczke h&m z konikem pony i poduszke z konikiem pony(ma swira na punkcie konikow pony),,,tesciowej-filizanke z talerzykiem(zapakowana od razu w takim ladnym pudelku) i jeszcze cos musimy do tego dokupic.moze piżamkę(?),,,moi rodzice dostana wspolnie zestaw filizanek(tez sa zapakowane od razu w pudelku-wyniesie nas to 140zl) albo dostana cos osobno..tylko co?????z moimi rodzicami zawsze byl najwiekszy problem jezeli chodzi o kupno prezentow dla nich,,,nasza coreczka dostanie zabawkowa kuchnie(jeszcze nie kupilam) a mąż???nie mam pojecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily bandzior
ja jestem facetem i lubie drobne, ale eleganckie rzeczy. mylse, ze ucieszylby mnie portfel, koszula, krawat, albo zestaw do gry w pokera - mniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandzia_t
Ja na mikołajki dostałam super szmiknę rimmel lasting finish i teraz zamierzam kupić ją swojej przyjaciółce (tylko kolor muszę inny dobrać), bo jej się podobało, że tak długo się na ustach trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girrofigi
a ja kupiłam dziś mojemu narzeczonemu LG KS20, trochę się zrujnowałam, ale co tam raz się żyje jak to mówią, wiem że mu sie prezent spodoba bo on jest fanem wszelkich nowinek tech a to jest chyba jeden z najlepszych telefonów obecnie na ryku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój narzeczony miał w srode urodziny kupiłam mu aparat cyfrowy, teraz jestem kompletnie splukana mam 46zł co mu moge za to kupić? Jakis drobiazg... tylko co? Będę musiała jutro z rana leciec:O ehhh nie cierpię świąt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania222_2
A ja jednak klasycznie, ale z pomysłem, polecam pooglądać www.planetazegarkow.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amystofeles
WItaj, ja ostatnio na urodziny mamy kupiłam jej amulet ziołowy, mający przynieść szczęście - takie jak tutaj : http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=amulet+zio%C5%82owy mama była zachwycona bo na dodatek woreczek z ziołami pięknie pachniał:) inne prezenty: karykatura, multitool, lniany notes, smieszna koszulka pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla swojego syna postanowiłem kupić wyrzutnie NERF. To doskonała zabawka dla naszych pociech. To dla niego sposób na dobra zabawę z kolegami na podwórku, a nie siedzenie w domu przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDJJJ
Zegarek w sklepie kosztuje ok. 900 zł. Cena na razie 219 także polecam. Jest nowy jak spod igły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×