Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

dzięki, getin. mam nadzieję że pojdzie dobrze .... ewelinakoko. tak, dwa tyg. czekania to straaaaaaaaaaaaasznie długo, ale myśl pozytywnie!!!! bardzo się cieszę, że mam już to za sobą!!!!! pozdrawaiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika a kiedy masz ta rozmowe?? Napisz zaraz po niej jak poszlo i czy znow kazali czekac 2 tyg. na odpowiedz. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
ika_extra GRATULACJE!!!:)No nie pozostaje mi nic inego jak trzymać kciuki za ostatnią rozmowę:) Będzie dobrze!!! ewelinakoko za Ciebie też kciuki są trzymane:)dacie rade dziewczyny:) Ale szczerze Wam współczuję takiego czekania , ja miałam wyjątkowo expresową rekrutację. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka999
ika jakie amsz wykształenie i co wczesniej robiłas,bo tez bym chicała sie dostac do getin,tylko nie wiem czy zdołam sie tam zakwalifikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka999
mam wykształcenie średnie uczyłam sie wliceum profilowanym o kierunku zarządzanie informacja.mam sznase sie dostac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzidzik - dzięki, mam nadzieję że teraz będzie już tylko z górki ..... ewelinakoko - rozmowę mam 3 marca w poniedziałek , i mam nadzieję , że nie będę musiała czekać aż tak dłuuuuuuuuuuuuugo na odp. bo to straszny ssssssssssssstresssssssssssssssss. !!!!!!! agnieszka999 - wykształcenia nie mam kierunkowego, skończyłam studium turystczne i hotelarskie, teraz studiuję Socjologię. a pracowałam jako pracownik administracyjny a później jako przedstawiciel handlowy. :-))))))))) pozdr. !!!!!!!!!! :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie czego mogę się spodziewać na tej ost. rozmowie? jakie pytania mogą paść? z tego co wiem to będzie rozmowa z regionalnym kierownikiem czyli moim bezpośredmim przełożonym? o co może pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika_extra powodzenia na jutrzejszej rozmowie, jestesmy z Toba!!! edzidzik dzieki za dobre slowa!! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem po rozmowie ..... i znowu kazali czekać max do dwóch tygodni ..... takie czekanie na odp to koszmar ..... zwłaszcza,że zależy mi na tej pracy..... ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze ..... ewelinakoko, napisz jak do ciebie zadzwonią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde znowu 2 tyg...... ja zamiast wysylac aplikacje do innych firm, to siedzie i czekam na telefon od nich!!!! Ika jak Ci poszło na rozmowie, co sie pytali, czy to była tak0 anormalna rozmowa jak poprzednie??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili do mnie!!!!!!!! w czwartek ide na ostatnia rozmowe!!!!! przynajmniej nie musze czekac 2 tyg. (moze tak szybko zadzwonili bo na pytanie czy biore udzial w jakims innym procesie rekrutacji odpowiedzialam, ze tak?) Ika_extra jak dobrze pojdzie to chyba bedziemy na jednym szkoleniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed rozmowa
witam wszystkich tez staram sie o prace w getin. dostalam zaproszenie na rozmowe juz w srode. prawde mowiac jest to moja pierwsza rozmowa o prace po latach., bo od wielu lat pracuje w innym banku. mam pytanie do getin - czy mozesz powiedziec mi jaki jest system wynagradzania na stanowiskach menedzerskich? jakie sa pensje zasadnicze? zakladam ze sa zalezne od wykonania planu oddzialu. czy plany sa realne do wykonania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
Dziewczyny ogromne GRATULACJE.Jak to juz wspominał Getin niedlugo bedziemy Was witac w klubie:)A na szkoleniu napewno sie spotkacie.Na moim byly jednoczesnie 3 grupy :)Powodzenia i oczywiscie jak dotychczas trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzidzik, dzięki za trzymanie kciuków, mam nadzieję, że pójdzie dobrze, chociaż teraz myślę, że mogłam wypaść lepiej na tej rozmowie, trochę spaliłam ......... ewelinakoko, w sumie rozmowa była normalna, ale chyba dobrze nie wypadłam, ...... muszę znowu tak dłuuuuuuuuuuuuuuuuugo czekać!!!!! koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika bedzie dobrze! zobaczysz! moze tym razem nie bedziesz musiala tyle czekac! ja tez trzymam kciuki za nas, dzieki edzidzik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje i tego musimy sie trzymac, nic innego nie mozemy zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinakoko. mam nadzieję, że nie będę musiała czekać aż tak dłuuuuugo, bo się chyba wykończę tym czekaniem ..... ;-( i się tak zastanawiam czy czekać tak bezczynnie czy wysyłać aplikacje do innych firm? bo już sama nie wiem czy dostanę pozytywną odp .....!!!! :-((( pozdr. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko do getin
chcę złożyc cv do GB, ale nie wiem jakie są zarobki. czytam wypowiedzi na tym forum, ale nic konkretnego nie ma o zarobkach. i mam takie pytanie do getin: skoro nie jesteś szeregowym pracownikiem to jakie stanowisko zajmujesz w tej firmie, że tak dużo zarabiasz? a ile może zarobić np doradca klienta? i czy zarobki w różnych regionach są różne? czekam na odp. z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika nie przejmuj sie!! ja na rozmowie spalilam zpelnie scenke sprzedazowa a jednak zadzwonili. Napisz zaraz jak zadzwonia! aaaa na tej ostatniej rozmowie tez byla scenka? bedzie dobrze, inaczej byc nie moze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ewelina, za słowa otuchy. trochę się przejmuję bo już tyle etapów przeszłam i nie chciałabym teraz \"odpaść\" .....i zależy mi na tej pracy..... na tej ost. rozmowie nie było scenki sprzedażowej. były pytania o maje zainteresowania, dlaczego chce pracować w banku ( i dlaczego akurat w tym?) jak zwykle o wykształcenie i doświadczenie zaw. itp, itd cały czas jestem dobrej myśli, tylko jak pomyślę że znowu będę musiała tak dłuuuuuuugo czekać na odp to mnie ..... szlag trafia ..... Ty też napisz jak będziesz już po rozmowie, będę trzymać kciuki .... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam małe pytanko Tajemnica - nie wolno o tym tak mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko do getin
jeśli to nie tajemnica to napisz w jakim mieście pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna pisac takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GETIN TOO
Do GETIN-a: oj, coś chyba kolega w tym Bełchatowie przeoczył... Pikniku w tym roku nie będzie... Pozdrawiam, wszystkich, kórzy czekają na rozmowę w GB. Może się spotkamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeoczyłem wszystko bo na części oficjelnej mnie nie było ;) A pisałem po imprezie w bełchatowie ze będzie ???? :/ Chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina. jak będziesz już po rozmowie to napisz jak było i czy też musisz tak długo czekać. pozdro. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem juz po rozmowie...i chyba mam ta prace!!!!!!!! Wlasciwie to ja juz sama nic nie wiem, na poczatku przyszlego tygodnia mam dostac telefon od menagera placowki w ktorej mam sie uczyc, z rozmowy wszystko wskazuje na to, ze dostalam te prace!! Ika a co Ci powiedzieli na koniec ostatniej rozmowy?? Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze moja rekrutacje szybcie przeprowadzaja poniewaz w moim miescie powstaje nowa placowka gdzie mialabym pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×