Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość a w rzeszowie na przykład
a to szkoda. a moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak po rozmowach na stanowisko \"doradcy klienta\"? Podzieli się ktoś spostrzeżeniami (biuro czy \"teren\", na jakich warunkach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka13
byłam na rozmowie. Praca polega na sprzedazy kredytów. Co do terenu to nie wiadomo bo podobno różnie praktykuje się w różnych oddziałach. W tych nowych są nieraz jakieś działania terenowe, a w starszych raczej nie. Miałam scenkę sprzedaży kredytu, ogólnie rozmowa jak rozmowa. Pozdrawiam. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiek
Poczekajmy aż Getin przejmą Hiszpanie wtedy zacznie się cięcie kosztów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztów heheh
koszty już są cięte od dawna.... Ważne że wynagrodzenia dźwigają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekend
Cała ta Wasza dyskusja nie ma najmniejszego sensu. Każdy dobry Doradca i Opiekun Klienta będzie dążył do pozyskania jak największej liczby Klientów, dzięki którym powiększy swoje wynagrodzenie w części prowizyjnej (premia), niezależnie czy pracuje w GB, BZ WBK czy innym banku. Aktywna sprzedaż to nie jest "łażenie" po domach i tym podobne działania, aktywna sprzedaż jest to oferowanie dodatkowych produktów. Zauważcie jak w dobrych sklepach obuwniczych do zakupionej pary butów proponują zakup pasty do butów, w profesjonalnym salonie fryzjerskim zakup środków do stylizacji włosów - na tym polega aktywna sprzedaż. A w banku - przychodzisz dokonać jakiejs płatności (czynsz, rata, opłata za przedszkole, itp.) a Opiekun (lub Doradca) proponuje Ci zalożenie konta i złożenia zlecenia stałego. Takie działanie nie ma nic wspólnego z akwizycją. Piszecie o wychodzeniu z placówki jak o czymś strasznie złym, niegodnym działań człowieka. Wg mnie możliwość umówienia spotkania w firmie, prezentacja produktów jest pewnego rodzaju niezależnością - Opiekun czy Doradca sam wykazuje inicjatywę, nawiązuje nowe znajomości, które w przyszłości mogą się okazać bardzo przydatne - np. będzie mógł je wykorzystać w zupełnie prywatnych celach (np. na umówionym spotkaniu i prezentacji produktów w przychodni pozna dentystę, u którego w gabinecie (oczywiście prywatnym) bedzie mógł leczyć zęby bez zbędnego oczekiwania na termin wizyty). Naprawdę siedząc cały czas za biurkiem można na pewno dostać "płaskodupia". Ale każdy ma wolny wybór. Do Getin: Z tego co wiem w GB są małe (POK) i duże placówki (Oddział). W której lepiej pracować? Mieszkam w woj. ślaskim i chcę zmienić pracę, a w poblizu mojego miejsca zamieszkania są i duże i małe placówki z różnych miast wymienione w ogłoszeniu o pracę w GB. Zastanawiam się którą wybrać. A Ty pracujesz w małej czy dużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję w... średniej :) Więszke od poku zwykłego ale mniejsze od oddziału. Gdzie lepiej ?? Na prawdę wszystko zalezy. Moim zdaniem w mniejszej z tego co wiem to w oddziałach więcej godzin siedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekend
Zawsze wydawało mi się że Oddział jest taki bardziej prestiżowy, większy. No i chyba w Oddziale lepsze są premie. Z tego co piszesz wnioskuję, że można nieźle zarobić, tylko czy to jest pewna premia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest powiedziane że w oddziale są większe premie - absolutnie. Wszystko zależy od realizacji planu a plany w mniejszych pokach są odpowiednio mniejsze. U mnei np mamy większe premie niż w niektórych oddziałach. Czy premie są pewne ?? Jak wyrobisz plan to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekend
Zakładając, że wyrobię plan - mam w 100% pewną premię, czy też zależy ona od "uznania" szefa??????????????? A jeśli nie wyrobię to jakie są konsekwencje? Jakie są plany? W ogłoszeniu poszukują Doradcy czyli od strony kredytowej, ale wiem że szukają raczej do obsługi kasowej - czyli chyba Opiekun? Czy potem jest możliwość zmiany stanowiska z Opiekuna na Doradcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doradcę to do kredytowej, jak opiekuna to do kasowej. Są mozliwości zmiany raczej. Premia nie zależy od uznania szegfa - ewentualnie część uznaniowa. Ogólnie naliczana jest automatycznie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekend
Skoro to taka fajna praca - to dlaczego szukasz innej pracy(a może juz znalazłeś)? Nudzenie się, o który piszesz wcześniej chyba nie jest powodem do zmiany pracy? Poza tym możesz ten czas wykorzystać na inne zajęcia, a być może i inny dochód. Rozumiem, że jesteś na kierowniczym stanowisku - czy tak? Czy Twoi pracownicy otrzymują premie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiek
Nitka czy Twoja siostra ma inicjały LT? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Weekend Już pracy nie szukam. Znalazłemale... nie przekonałem się - wolę zostać tutaj gdzie jestem - przynajmniej wiem na czym stoję, a może w innej być gorzej np inne godziny pracy. Wolny czas oczywiście wykorzystuję jak się da... I zaczynam to cenić że go mam :) Tak pracownicy moi oczywiście dostają premie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaop1
witam wszystkich, dostałam propozycję pracy w getinbaku jako doradca klienta. Czy ktoś jest w stanie mi poiedzieć, czy jest to opłacalne stanowisko?Obecnie studiuję dziennie, wię praca wiązałaby się z przeniesieniem na studia zaoczne. Zastanawiam się tylko, czy jest sens, czy z pensji, której otrzymam będę w stanie się utrzymać. Jeśli ktoś może odpowiedzieć na moje pytania, to bardzo prosze i czekam. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaop1
bedę szczęśliwa jeśli ktoś, kto tam pracuje, poda realna kwotę jaką zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy placówka w której będziesz będzie wyrabiała plany jeśli tak to będziesz dostawala premię zależną od wyniku - jesli nie - w co wątpię to dostaniesz samą podstawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaop1
a jestes w stanie określić jaka jest sama podstawa? o premiach też mi mówiono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raba
Jeżeli będziesz zatrudniona jako Doradca to zapracujesz sama na premię. Wszystko zależy na jakim poziomie zrealizujesz plan - najlepiej 100 i więcej %. Poza tym są jeszcze produkty dodatkowe - całkiem nieźle płatne, np. karty kredytowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaop1
A jak wygląda taka praca? Czy jest trudna i jakie są konsekwencje pomyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaop1
Getin, skoro pracujesz w tym banku, to ty wiesz najlepiej, czy warto podjąć tam pracę?Więc, czy z twojej strony polecasz mi to stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaop1
obecnie nie pracuję, wcześniej owszem, a teraz to tylko dorywczo coś mi tam wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaop1
nad tym, ze jesli podejme tą pracę to muszę opłacić studia zaoczne. A więc zarobki musza być wystarczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raba
Pieniadze to nie wszystko... Zastanów się czy chcesz zrezygnować ze studiów dziennych (co studiujesz?) Studia zaoczne są owszem w weekendy, ale to już nie to samo co dzienne. Twój wybór - Twoja decyzja. W Getin Banku na stanowisku Doradcy można nieźle zarobić - czy pewne masz stanowisko Doradcy czy masz być Opiekunem? W ogłoszeniu z reguły podawane jest Doradca, a często jest to stanowisko Opiekuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaop1
wiem jak wygladaja studia zaoczne, bo konczylam wczesniej takie studia. Teraz studiuje gfilologie germanska. A czy stanowisko doradcy?-tak mi bynajmniej powiedziano. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie do osób, które pracują bądź starały się o pracę w Getin Banku, konkretnie chodzi mi o stanowisko Doradcy Klienta. Interesuje mnie jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna, co należy do obowiązków Doradcy (praca w terenie czy w placówce banku) jakie są zarobki oraz jak wygląda system premiowy. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną w Getin Banku. Jeśli ktoś może mi powiedzieć coś o przebiegu takiej rozmowy, to bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×