Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość juminka
Cześć, i jak po rozmowie?? Sama jestem ciekawa gdyż w czwartek mnie to czeka:) Getin jak możesz powiedz ile mam powiedzieć jak mnie zapytają o to ile chce zarabiać, nie chce wyjść na nienormalną, Rozmowa na Podkarpaciu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juminka
A jak już jesteś to powiedz mi prosze ile trwa szkolenie i gdzie sie odbywa, jeśli dzwonili do mnie i wczesną rozmowę mam już za sobą i teraz ta umówiona to czyli tak jakbym już miała tą pracę?? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka65734
Getin,czy tylko w Katowicach szkolenia? Czy płacą dietę czy zapewniają wyżywienie? Napisz coś więcej.Jestem zainteresowana.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka65734
Jeszcze jedno pytanko,czy zatrudniani są tam pracownicy którzy nie zajmują się obsługą klienta tylko wykonują prace administracyjną? I jak wygląda premiowanie na tym stanowisku. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
mam pytanko do Getina :) Od listopada jest to samo ogłoszenie na doradcę. Jeśli już raz wysłałam i bez odzewu to czekać cierpliwie czy może wysłać jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłać ponownie nie zaszkodzi.... Ogłoszenia nieraz ukazują się długo bo kadry sobie robią też bazę pracowników \"w razie czego\", poza tym to może już nie być aktualne, tylko np getin miał wykupiony abonament na wyświetlanie ogłoszenia przez ileś tam czasu. Wyśli - nie zaszkodzi. A o jakim mieście piszesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolenia są tylko w Katowicach. Trwają 2 tygodnie i są z pełnym wyżywieniem. Wszystkie oferty pracy są na stronie getinu w dziale kariera czy praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F.N.Di.
Getin, mam pytanie dotyczące Getin Leasing. Może wiesz jak sie pracuje w Getin Leasing? Znasz sytuacje dotyczącą wynagrodzeń oraz trend dotyczący sprzedaży. Ciekaw jestem jak to wygląda w sektorze leasingowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowo terenowa praca, ale zbyt duże styczności nie miałem.... Nie pomogę niestety. Z tego co wiem to dobra kasa tam jest... Ale w Getinie do leasingu jest potrzebne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F.N.Di.
Dziękuję za informację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek mam ostatnią rozmowę z dyrektorem w getinbanku. Mam prośbę czy ktoś mi może powiedzieć jak tak rozmowa wygląda. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh_88
Do F.N.Di Getin Leasing jakie stanowisko jakie miejsce pracy oddzial czy centrala? Jakie doświadczenie? :) Getin jak nie znasz szczegółów o GL to sie nie udzielaj i ludzi w błąd nie wprowadzaj:). Oprócz pracy typowo terenowej są biura jest back office:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są biura i zarabia sie tam grosze zazwyczaj. Z tego co wiem jednak GL nie prowadzi rekrutacji na stanowska back office tylko na sprzedażowe... A w sprzedazy zarobki są ok. Kiedyś myślałem żeby prześć do GL ale na to stanowisko które chciałem byłem jeszcze wtedy za cienki.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehedheh dobre
nie dyskutuj z heh - jej nieudolna siostra pracuje w back office bo sie do niczego innego nie nadaje i taką plotę puszcza :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do GETIN To będzie trzecia rozmowa prawdopodobnie statnia. Nie wiem z jakim dyrektorem, zadzwonili do mnie i zaprosili na trzecią rozmowę z dyrektorem (nie podali nazwiska), a rekrutują do Radomia. Bedę wdzięczna za wszelkie informacje o przebiegu takiej rozmowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
przeczytałam cały post i tak się zastanawiam w jakim celu wypowiadają się tu osoby nie mające zielonego pojęcia o pracy w getin banku.Sama tam pracuję i muszę się zgodzić z Getinem, mówi całą prawdę:) trochę najświeższych informacji: -szkolenie jest w Katowicach ale trwa nie 2 tygodnie , a miesiąc-przynajmniej ja na takim byłam(opcja z wyżywieniem, a jak wiadomo jak masz wyżywienie to nie masz diety) -śmieszą mnie komentarze,że \\\"śmierdzi akwizycją\\\".Ja jestem doradcą, mam własne biurko i nie muszę się nigdzie ruszać -kwestia wynagrodzenia-pewna podstawa+premia prowizyjna za realizację planu czyli jak widzicie \\\"Getin\\\" nie ściemnia do Getin: pozdrawiam:) do zainteresowana 5: jak Cię przyjmą będziemy pracować w tym samym regionie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO EDZIDZIK.... Napisz mi prosze jak wyglada ostatnia rozmowa, o co pytaja, Jaka Kwote podac kiedy zapytaja o wynagrodzenie. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
do zainteresowana5: nie mam pojecia jak teraz wygladaja rozmowy , ja mialam 1 z dyrektorem regionalnym, 1 z jakims facetem, który do tej pory nie wiem jaką pełni w banku funkcje i telefoniczną z Centralą.Ale nie ma się czego bać. A jeżeli chodzi o wynagrodzenie spokojnie możesz powiedzieć 2000 brutto.Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzidzik - teraz zmienili szkolenia - trwają 2 tyg tylko, ale intensywniej :) do zainteresowana - raczej już wszystko jest ok - to pewnie rozmowa aby dograć sprawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
Intensywniej?mi zdecydowanie wystarczalo 8h dziennie:)chociaż nie ma to jak dobra ekipa w placówce, do której sie wraca po szkoleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie - to najważniejsze :) z jakiego regionu jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
południowy.Lece do roboty.Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika_extra
mam pytanie do getin w piątek - 15.02.08- byłam na rozmowie w getin we wrocku. ile trzeba czekać na opd czy przeszłam ten etap mówili że do tyg. lub dwóch, ale zazwyczaj ile się czeka? bo się bardzo niecierpliwię, proszę o odp. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie byłaś na tej rozmowie - w centrali czy w placówce ?? Tak na prawdę zalezy od tego ilu kandydatow, od tego kiedy kto ma czas i zaplanowaną rozmowę z Tobą :) Nie ma na to reguły. Czasami na drugi dzień czasami tego samego dnia a czasami za 2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika_extra
a to ma znaczenie gdzie była rozmowa? i jeszcze jedno pytanko - na co zwracają najbardziej uwagę podczas rozmowy? dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika_extra
a to ma znaczenie gdzie była rozmowa? i jeszcze jedno pytanko - na co zwracają najbardziej uwagę podczas rozmowy? bo nie wiem czy dobrze wypadłam ... dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika_extra
a to ma znaczenie gdzie była rozmowa? i jeszcze jedno pytanko - na co zwracają najbardziej uwagę podczas rozmowy? bo nie wiem czy dobrze wypadłam .... dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika_extra
do getin. Aplikuje na stanowisko opiekuna klienta - dodam,że niestety nie mam doświadczenia z bankowością, ale moja poprzednia praca polegała na pracy z klientem (m.in. obsługa i pozyskiwanie klientów indywidualnych a także firm), także mam doświadczenie pracy z klientem. Studiuję zaocznie socjologię a to jak wiadomo jest to nauka o wiedzy o społeczeństwie, o ludziach czyli to też ma znaczenie w tej pracy. Jak oceniasz moje szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×