Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co mam zrobić

Co zrobić aby mieć mocne paznokcie?

Polecane posty

Gość gość
pij 4 łyżeczki oleju lnianego z jogurtem naturalnym codziennie,za miesiac czasu nie bedziesz pamietac co to kruche i łamliwe paznokcie.działa na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajalasik
Jeśli odżywka jest stosowana systematycznie, to nie będziecie mieli z paznokciami żadnych problemów - przy czym wszystko zależy bezpośrednio od was. Ktoś pisał o new nails - mnie pomagała właśnie ta odżywka, a efekty były znakomite. Jakie wnioski? Tylko korzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosyć skuteczne jest regenerum do paznokci, ja stosuję także vitapil, wszystko razem daje fajny efekt, najlepsze ceny są na stronie apteki czerwonej, słyszałam jeszcze że można wcierać w płytkę paznokcia olej rycynowy stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam jakiegoś dobrego środka, widziałam tę biosilicę w aptece, nawet nie najgorsza cena, a po jakim czasie zobaczyłaś efekty? ja mam strasznie osłabione paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam odzywkę z Eveline z Rossmana swietnie działa i paznokcie są twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam regenerum używałm przez 3 miesiące i paznokcie wyglądają zdrowiej i skorki się nie strzepią. Ostatnio jak kupiłam na stronie apteki czerwonej regenerum zauważyłam tez regenerum do rzęs używał ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszysykim o nie dbać - starajcie się stosować wyłącznie porządne kosmetyki, odżywki, kleje czy zmywacze. O ile będziecie faktycznie dbali o te paznokcie, to powinny być one utrzymane w doskonałej kondycji. Wszystko zależy od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Kluczowa jest rola odpowiednich produktów, odpowiednich odzywek i systematyczności. Wiadomo, że paznokci nie doprowadzicie do zdrowia z dnia na dzień. Na takie efekty należy poczekać, ale z pewnością w końcu przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków. Długo szukałam sposobu na mocne paznokcie. Od jakiegoś czasu stosuję olejki eteryczne (rozcieńczane w olejach bazowych). Paznokcie rosną mi jak na drożdżach. Nie wiem co to są "skórki", rozdwojone paznokcie. Rewelacja. Olejki i oleje kupuję w http://www.alqvimia.pl/ (niestety drogo), w http://www.primavera.com.pl/ (duży wybór), oraz w http://ecofanaberia.pl/ (przystępne ceny, certyfikowane kosmetyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafdakec
Dobra odżywka, trochę systematyczności i paznokcie powinny być całkowicie inne. Nie twierdze, że poprawa przyjdzie natychmiast, ale w ciągu kilku tygodni zmiana będzie spora. Odżywkę new nails kojarzycie? Zacznijcie od niej - zmiany powinny nadejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drogeriach dostępne są odżywki do paznokci w formie bezbarwnych lakierów, które pozwolą na regenerację płytki. Łamiące się paznokcie to często skutek nieodpowiednio zbilansowanej diety. To sygnał, że nasz organizm ma niedobór protein, cynku, krzemu, magnezu, wapnia czy witamin (A,E,H, z grupy B). Trzeba włączyć do swojej diety odpowiednie produkty lub wspierać się suplementami diety takimi jak cynk czy ziele skrzypu polnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawdzikos
dziewczyny - spróbowałam new nails, o którym część z was pisała. Faktycznie działa. W moim przypadku zmiana była diametralna, bo paznokcie były w fatalnym stanie. Poprawiłam jakość płytki, ogólnie - paznokcie powróciły do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akantana
Przy odżywce powinniście mieć super efekt, ale wymaga to czasu, dużo czasu. Po nim powinna nadejść diametralna poprawa. U mnie paznokcie wracały do zdrowia przez kilka miesięcy, ale teraz są w znakomitej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywka new nails - tak jak kilka dziewczyn. Metoda z której korzystam już od kilku miesięcy, ale na prawdę jestem pod pozytywnym wrażeniem moich paznokci, rzeczywiście wyglądają ładnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Może to nie stricte na paznokcie ale ja od kilku miesięcy stosuje Harmonellę, dla jednych osłona do antykoncepcji, dla mnie bardziej kompleks witaminowy. I po niej własnie zdecydowanie wzmocniły sie nie tylko paznokcie ale tez wygląd włosów i skóry. Byc może to kwestia własnie braku pewnych witamin, o których pisze Specjalista Aspazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galdzienna
Dziewczyny, radę mam całkiem podobną. Zresztą sama robię dokładnie to samo. Oliwka i odżywka new nails - paznokcie w dobrj kondycji, ładne i zdrowe - przecież o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś miałam z tym problem. Kupiłam w rossmanie odżywkę do paznokci 8w1 (nie pamiętam nazwy). Jest na prawdę skuteczna, bo efekty widać już po pierwszym razie. Paznokcie się nie łamią, są twardsze, płytka błyszcząca i jaśniejsza. Polecam całą linię odżywek do paznokci z rossmana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingioe
Świetnym rozwiązaniem na mocne paznokcie jest odżywka i oliwka new nails, ale one wymagają systematyczności. Będzie systematyczność to paznokcie będą mocne i zdrowe. Płytka powinna się zmienić, całość powinna wyglądać super. Musicie tylko o te kwestie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so lala
Mam wielki problem z moimi paznokciami , ponieważ szybko się łamią co mogę zrobić????? Proszę o jakieś fajne porady , a i jeszcze jedno gdzie mogę kupić oliwe z oliwek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katejak
Tak jak ci dziewczyny piszą - wprowadź sobie odżywkę new nails - po czasie będzie o wiele lepiej. W moim przypadku metoda była skuteczna, bo na prawdę moje paznokcie powróciły z dramatycznego wyglądu do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że naprawdę dużo zależy od diety,jak twoja dieta jest bogata w składniki odżywcze to zarówno włosy jak i paznokcie są w lepszej kondycji ale zawsze można sobie odżywkami...:) ja używałam Eveline 8 w 1 i zgodzę się z przedmówczyniami od pierwszego razu widać efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baciej
Mnie pomogło new nails, ale to też stosowałam długo, dalej używam. Paznokcie twarde. Wiem, że niektóre odzywki z czasem bardziej negatywnie niż pozytywnie wpływają na paznokcie. W tym przypadku czegoś takiego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie ja mam negatywne doświadczenia z odżywkami do paznokci, ale odkąd zaczęłam się zdrowo odżywiać, włączyłam do diety owoce i warzywa problem paznokci zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcierki z olejków, odżywka Nailtek lub Eveline 8w1, dodatkowo suplementacja. Mi pomógł kolagen naturalny z noble medica. Mam teraz długie paznokcie, a całe życie miałam krótkie "pałki". U mnie cała terapia trwała 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam na poczatku taki sam problem-nie moglam zapuscic paznokci bo ciagle sie lamaly,pozatym wygladaly marnie. Zaczelam stosowac odzywke Eveline 8w1 .Okazala sie strzalem w dziesiatke.Zuzylam pol buteleczki i paznokcie mam piekne i twarde az kosmetyczka nie moze sie nadziwic. Reszte odzywki podarowalam kolezance - rowniez zadowolona :) dlatego z czystym sumieniem polecam te odzywke. Jedna uwaga: nie mozna jej stosowac dluzej niz msc bo mozna przedobrzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrozia
Mnie samo wprowadzenie oliwki new nails dużo dało. Miałam rozdwajające się paznokcie i obrzydliwe skórki. W tym momencie to wszystko wygląda na prawdę ładnie, zdrowo i estetycznie - można powiedzieć, że dało mi to ogromną przemianę i tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadana
Paznokcie? New nails, od dawna, ta sama odżywka. To przynosi efekty po kilku dniach, ale poważniejsza zmiana wymaga jednak tego czasu znacznie więcej i faktycznie dzięki temu można sobie te paznokcie odmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiak
Również polecam odżywkę new nails - daje fajne efekty, mnie się udało paznokcie zmienić w krótkim czasie, wróciły do zdrowia, wyglądają ładnie, zdrowo, estetycznie - tak jak chciałam - ale wszystko musiało potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×