Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co mam zrobić

Co zrobić aby mieć mocne paznokcie?

Polecane posty

Gość gość
Tylko cały czas potwierdzam. Na wzmocnienie paznokci potrzevny jest czas. Z tym new nails to się zgadzam, ale ogólnie doprowadzenie paznokci do normalności musi trwać. Wiem jak było u mnie, teraz jest totalnie inaczej i oby tak było dalej. U nas jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomogło jedzenie siemienia lnianego, dodaję codziennie do owsianki. Efekty przyszly dość szybko, krócej niż po miesiącu. Możesz też stosować odzywki wzmacniające, ale nie polecę nic konkretnego, bo nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsądnie myśleć, mądrze stosować i działać logicznie. Wiem jak dużą różnicę mam przy new nails, jak mocno udało się poprawić stan paznokci i przynajmniej jak na razie wszystko jest w porządku, ale pewnie, że zrobienie tego wszystkiego musi trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań śmiecić przeklejanym wszędzie tym samym postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, powiem Wam ze niezle sie zatracilam jak mi kolezanka podeslala linka do bloga golden rose :P wlasnie z tamtad dowiedzialam sie m.in ze pannajoanna fundowala paznokciom regeneracje :) Na blogu zawsze świeże informacje, w łatwy sposób można dowiedzieć się, co u GR się dzieje - jakie mają nowości, nowe stoiska, gdzie jeżdżą na eventy no poprostu swietna sprawa. a nawiazujac do tematu to paznokcie regenerujemy tak : http://blog.goldenrose.pl/2016/08/03/podarujcie-swoim-paznokciom-letnia-regeneracje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim o nie dbać. Używasz new nails systematycznie, dbasz o wygląd płytki, a wtedy docelowo duża zmiana będzie możliwa do zrobienia. Ale nie oczekujcie, że natychmiast osiągniecie jakieś tam cuda. To nie jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim - poważnie podejść do tematu. Płytka potrzebuje ciągłej pielęgnacji, ale dzięki temu powinna sie w kilka tygodni zrobić twarda. Niczego od razu nie zrobicie, ale stopniowo duża zmiana powinna być zdecydowanie widoczna. Działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Systematycznie o nie dbać, stosować porządne kosmetyki - wszystko jest łatwo i szybko do ogarnięcia. Ogólnie doprowadzenie paznokci do normalności to nie jest kwestia chwili - na płytkę się długo pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo pomogła bomba witaminowa killys. Paznokcnie przestały się rozdwajać i są zdecydowanie mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zdrowo podejść do tematu. Używam new nails, tej odżywki co ludzie pisali. Dużo to daje, wzmacnia płytkę, ogólnie zdecydowanie poprawia jej stan. To nie działa oczywiście natychmiast - poprawa przychodzi stopniowo, ale daje to wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używać solidnej odżywki. To nie wymaga czasu, chodzi o podstawy, ale ogólnie wszystko jest do zrobienia. Ja normalnie utrzymuję sobie paznokcie w dobrej kondycji podstawowymi krokami. Da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednio o nie zadbać. Dobra odżywka, systematyczność - wystarczy. To nie jest hop siup - zanim płytka będzie zdrowa minąć musi sporo czasu, ale wszystko jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim dbać o systematyczność stosowania porządnej odżywki. Ogólnie paznokcie da się wzmocnić bardzo szybko - kwestia posiadania porządnych kosmetyków i i solidności w tym wszystkim - poprawa przyjdzie bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadałam, miałam czas, nie byłam pewnie regularna słabo: Nail Tek odżywka średnio: Sally Hansen (kilka miałam, gęstnieją strasznie, ciągną się tak, nie chcą się wydobyć ze słoika; były raczej oryginalne, bo kupione w HEBE) mama lubi eveline, a ponoć po nich wypadają paznokcie Polskie odżywki YOKO były dobre (stare wersje) Idę chyba po Regenerum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemię lniane moje drogie! mocne paznokcie, lśniące włosy i pełno baby hair :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane TYLKO manicure japoński, niestety trzeba się poświęcić i kupić ... Ja próbowałam już odżywek, domowych sposobów i nadal paznokcie tak kruche i łamiące się że zahaczyłam nimi o byle co i już nie miałam pół paznokcia! Dopiero po manicurze japońskim odzyskały siły, ja swój kupiłam na wieczniemloda.com w sklepie internetowym http://wieczniemloda.com/sklep, jeden zestaw dla mnie drugi dla siostry i jesteśmy zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
Ja zawsze miałam problem z moimi paznokciom , nigdy nie miałam długich i mocnych paznokci. Zawsze się łamały, płytki miałam rozdwojone na kilka widocznych warstw. Stosowałam rozmaite różne odżywki, ale dopiero jak skorzystałam z odżywki Sally Hansen MAXIMUM STRENGTH to paznokcie stały się silniejsze. Odżywka jest świetna, szybko wysycha, dobrze kryje. Dodam , że w ogóle nie wysuszała skórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh u mnie ten sam problem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam stosować regularnie odżywkę z Eveline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dosyć zniszczone paznokcie po hybrydach, co z tego że były długie skoro strasznie cienkie. Mi pomógł suplement "na włosy i paznokcie" od doppelherz. Można go kupić w każdej aptece, w opakowaniu jest chyba 30 tabletek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbać o płytkę. Nie tylko kosmetykami, ale ogólnie pilnując to, co robicie. Przecież paznokcie nie muszą być doskonałe. Płytka dopiero stopniowo zyskuje na jakości - u mnie duże zmiany przyszły dosyć szybko, ale podstawowa pielęgnacja zdecydowanie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Sama zauważyłam, że teraz niewiele kobiet ma mocne, niezniszczone paznokcie i to na pewno wynik malowania oraz nakładania hybryd. Według mnie jeśli na przykład nakładacie hybrydę kilka razy pod rząd, to koniecznie później powinno się zastosować taki preparat, jak UNGUISAN , na przykład tynktura w żelu, do pielęgnacji słabych i zniszczonych paznokci. Nie jest to zwykły preparat dostępny w drogeriach, tylko dokładnie taki, jakie używane są w gabinetach podologiczny, więc namiary na niego znajdziecie tylko w sieci, na przykład tutaj https://www.callusan.sklep.pl/p/6/18/unguisan-tynktura-w-zelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Chrzanowska
Jedną z najczęstszych przyczyn słabych paznokci jest brak witamin i osłabienie organizmu. Do tego powinniśmy stosować odpowiednie odżywki. Znajoma tutaj dobierała odpowiednią odżywkę dla siebie http://amantis.pl/odzywka-do-paznokci-czy-dziala-czy-warto-stosowac-jaka-odzywka-jest-najlepsza/ i pomogło jej, po krótkiej kuracji stosowania odżywki odczuła sporą poprawę kondycji paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaola
Ja po przeczytaniu kilku rzeczy ze strony http://oeparol.pl/ przekonałam się do suplementów i sobie właśnie oeparol zamówiłam z wyciagiem z wiesiolka mam nadzieje ze to faktycznie wzmocni moje paznokcie bo sa teraz w oplakanym stanie a ja nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×