Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co mam zrobić

Co zrobić aby mieć mocne paznokcie?

Polecane posty

Gość Blondniunia
W oleju mocz ciepłym. Codziennie. Efekt gwarantowany :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkara
U mnie idealnie podziało łykanie kapsułek z wyciągiem z bambusa min z Costa Nature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areks
New nails stosowane przez jakiś czas mi pomogło. Wiadomo, że to nie przychodzi od razu, ale u mnie pierwsze zmiany było widać po kilku dniach, z czasem było już tylko coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martonik
New nails, od nich odżywka, systematyczność, w kilka tygodni paznokcie sobie odmienicie. Nie twierdzę, że na zawsze, bo to już będzie w całości zależało od tego, jak podejdziecie do dbałości o te paznokcie - to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MSM czyli methylsulfonylmethan jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargonos
Odżywka pomaga, oczywiście stosowana systematycznie. U mnie efekt był znakomity, przyszedł w krótkim czasie, a paznokcie się mocno poprawiły. W tym momencie po prostu są ładne i zdrowe. Jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindziak
Czy z tego produktu new nails trzeba korzystać przez jakiś określony okres czasu? Zależy mi na efekcie. Czytałam, że wiele dziewczyn niszczyło sobie paznokcie właśnie przez niezastosowanie się do zasad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na paznokcie polecam kaszę jaglaną, ma dużo krzemionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania malicka
Czy prawdą jest, że zbyt długie stosowanie odżywek do paznokci je niszczy? Czytałam tak - są takie odżywki, z których należy korzystać stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predko
Odżywka jak każdy kosmetyk wymaga odpowiedniego stosowania. Jeśli odpowiedniego stosowania nie będzie, to zwyczajnie odżywka nie da wam tego, czego oczekujecie. I rzeczywiście niektóre źle stosowane mogą szkodzić paznokciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broks
Odżywki pomagają - tylko z tego należy korzystać zgodnie z zasadami - tylko wtedy paznokcie będą ładne, zdrowe, estetyczne. Jeśli będziecie tego używali według swojego widzimisię to tylko te paznokcie zniszczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patenka
New nails, systematycznie - kilka tygodni i zmiana będzie ogromna. U mnie udało się te paznokcie zmienić w krótkim czasie - są zdrowe. Płytka twarda, geberalnie nie ma żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszana
Zdrowa dieta, dbałość o paznokcie, zwracanie uwagi na to, co nimi robicie - to takie podstawy. Bo raczej inne kwestie nie mają tutaj znaczenia. Odżywka oczywiście tak - musicie o wszystko konkretnie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasznik
Pielęgnować. Odżywka new nails daje radę. Nie twierdzę, że od razu wam te paznokcie będą idealnie wyglądały, wiele zależy od was samych. Rozsądna dieta, odpowiednie postępowanie. Generalnie da się łatwo przywrócić paznokciom odpowiednie zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harsienna
New nails - działa. U mnie po kilku dniach było widać zmiany. Twarde paznokcie generalnie nadeszły dosyć szybko, co istotne - nie kosztowało to specjalnie dużo. Z tego co widzę to największe znaczenie w tym wszystkim ma systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sally Hansen - przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze miałam mega słabe paznokcie..nawet ich brak hi hi..pomogła odżywka Eveline paznokcie twarde i lśniące jak diament ..teraz wyglądają jak tipsy..tzn.są długie i twarde lakier nie odpryskuje..polecam a domowych typu ziółka i takie inne nie znam ...chyba, że picie drożdży z mlekiem i miodem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas odzywka i odpowiednia dieta, np bogata w magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszkinos
U wystarczyła systematyczność - kilka tygodni i paznokcie twarde, ładniejsze, zdrowsze. Paznokcie wymagają czasu, to nie działa na zasadzie nadania im zdrowia w ciągi kilku godzin. Dieta i to co robicie gołymi rękami również ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łamliwość paznokci może być efektem złej diety i niedoboru witamin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie new nails pomogło. Tylko patrzcie co robicie na co dzień - bardzo łatwo paznokcie można sobie zniszczyć detergentami i tego typu cudami - unikajcie ich, a wtedy raczej żadnych problemów nie będzie - przynajmniej tak to wygląda u mnie. Chyba że macie naprawdę słabe paznokcie wtedy trzeba szukać innej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarotka
New nails, odżywka, ewentualnie do tego oliwka, ale generalnie starajcie się dbać o te paznokci, o dietę i ogólnie o to, co nimi robicie, bo w przeciwnym wypadku one nigdy docelowo nie będą zdrowe - wiecznie będziecie mieli z nimi problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mabersik
Odżywka wystarczy. Dbaj o dietę, ale przede wszystkim o porządne kosmetyki z których korzystasz. Staraj się być maksymalnie systematyczna - wtedy paznokcie nie powinny tracić na jakości, wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yatasiek
Musicie wszystko robić systematycznie, a nie jednorazowo. Paznokcie wymagają zdrowego podejścia. Płytka nie może być ciągle narażana na wpływ szkodliwych czynników i właśnie na te kwestia musicie zwrócić swoją uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantasiek
Wiadomo, że mocne paznokcie wymagają trwałej pielęgnacji i pielęgnacji stałej - nie jest tak, że po jednym dniu wyeliminujesz szkody, które powodowałaś przez lata wcześniej. To część działa - wymaga dbałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zelatyna, witamina C, pokrzywa, skrzyp polny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadeks
Odżywka, oliwka do paznokci, dbałość o to, co z nimi robicie - to takie podstawowe kwestie. U mnie to działa, faktycznie pozwoliło przywrócić paznokciom zdrowie i dać im normalność. Ale to wymaga systematyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksikos
Używaj dobrej odżywki, zwracaj uwagę na co robisz swoimi paznokciami, dbaj o zachowanie odpowiedniej systematyczności, tak powinno ci się udać zyskać normalność. Nie z dnia na dzień, a po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrianka
Używaj systematycznie oliwki i odżywki new nails. Powinno być ok. Paznokcie wymagają trwałej pielęgnacji i odpowiedniego podejścia do nich - jeśli je zaniedbasz, to nigdy nie odzyskają zdrowia, bo niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×