Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co mam zrobić

Co zrobić aby mieć mocne paznokcie?

Polecane posty

Gość gość
Ja stosuję Class A Collagen i moje paznokcie są mocne i zdrowe. Po za tym produkt działa rewelacyjnie na skórę i włosy. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaratek
ok, jeszcze odnośnie tych odżywek - jak długo należy z tego korzystać, aby faktycznie widzieć znaczące efekty? Interesują mnie ładne, zdrowe, mocno odmienione paznokcie. Wykonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardziaj
New nails, ale używane systematycznie. Mnie tam hybryda w żaden sposób nie zagraża. Paznokcie mam zdrowe i mocne, a niczego wielkiego poza podstawowymi operacjami to ja nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszneks
Używaj systematycznie dobrej odżywki, dbaj o dietę, staraj się zwracać uwagę na to, co robisz paznokciami. W ten sposób zdrowie im przywrócisz, ale nie oczekuj, że nastąpi to z dnia na dzień - nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroszaks
Odżę stosujcie - kwestia systematyczności, dobrych kosmetyków i ogólnej dbałości. Paznokcie zadbane powinny wyglądać tak jak należy - tylko myślcie również o ich zabezpieczaniu przed wpływem kiepskich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoszneks
Odżywka new nails - stosowana systematycznie, mogę potwierdzić. Żaden inny kosmetyk nie dał u mnie aż takiej zmiany, można powiedzieć, że paznokcie są całkowicie inne, ładne i zdrowe - można? Można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie paznokcie to może być oznaka niedoboru witaminy albo minerałów... Najlepszą metodą jest dostarczenie tych składników a nie odżywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostawke
New nails - używam od dawna, ten sam kosmetyk, a mimo wszystko paznokcie w idealnej kondycji. Duże znaczenie ma po prostu to, co tymi paznokciami robicie. Właśnie na takich zasadach można uzyskać oczekiwane efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Serdecznie zapraszam do najlepszego sklepu z kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszarek
Wystarczy systematyczne stosowanie new nails - wystarczy. Paznokcie bardzo łatwo można zniszczyć, dlatego raczej proponuję systematyczne działanie, dbałość o dietę i to co robicie gołymi rękoma. To ma bardzo istotne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keszal
New nails, systematycznie stosowane i na pewno paznokcie będą zdrowe. W tym wszystkim decyduje systematyczność. Logiczne przecież, że z dnia na dzień nie da się sprawić, że paznokcie będą zdrowe, bo niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie naprawdę było kiepsko z paznokciami. co chciałam ****ardziej zapuścić to niestety ale się łamały :/. używałam różnych odżywek łącznie z tą którą poleciła mi manicurzystka ale nie dawały mi takich efektów jakie bym chciała. w końcu koleżanka powiedziała mi że jeżeli o nią chodzi to jest zachwycona olejem kosmetycznym z miodli indyjskiej Esent. stwierdziłam że spróbuję i wcieram go teraz niedawna w paznokcie. nie chcę zapeszać ale jak na razie już widzę lekką poprawę (a w moim przypadku to naprawdę cud). jestem ciekawa jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gastalek
Jeśli mam sugerować coś konkretnego to na pewno new nails stosowane systematycznie i odpowiednie działanie. U mnie zmiany widać było zdecydowane dopiero po jakimś czasie, ale do wszystkiego doszło stopniowo. Nic nie wydarzyło się w momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostlik
Na pewno dobra odżywka, pomocna jest oliwka, zdrowa dieta, odpowiednie podejście do pielęgnacji. Bez tego wszystkiego nie utrzymacie paznokci w zdrowiu, bo niby w jaki sposób? Musicie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefalot
Na pewno duże znaczenie ma stosowanie odpowiedniego kosmetyku - odżywka pełni kluczową rolę. Należy również myśleć nad tym, co robicie tymi paznokciami. Bo jednak bardzo łatwo można je zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mocne i długie paznokcie nie ma nic lepszego niż odzywka Eveline 9w1. Trzeba jednak pamiętać by stosować ją zgodnie z zaleceniami jakie wskazuje producent na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerges
Środek który pomaga nazywa się odżywka new nails. Oczywiście przy tym kluczowe jest jej systematyczne stosowanie, dobrej podejście do tego co robicie przy pomocy dłoni. Środki czystości nie wpływają pozytywnie na paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używasz dobrej odzywki to problemów nie ma, jednak paznokcie wyglądają solidnej i systematycznej pielęgnacji. To nie jest tak, że one zrobią się zdrowe z dnia na dzień. Musicie o nie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herges
New nails, systematyczne stosowanie i paznokcie będą zdrowe. Pewnie, że nie przywrócicie im normalności od razu. Paznokcie wymagają ciągłej opieki, pielęgnacji. Tylko tak utrzymacie je w normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoszaczak
Systematycznie o nie dbać, stosować odpowiednią odżywkę i maksymalnie je zabezpieczać. Czyli nie wykonujcie czynności, którymi możecie paznokcie niszczyć, zakładajcie rękawiczki. To naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persztan
Potwierdzam - systematyczna pielęgnacja przynosi odpowiedni efekty i daje znaczącą odmianę. Nie od razu. Nie uzyskacie jej natychmiast, lecz dopiero po czasie, ale docelowo będzie ona znacząca. Tak to wyglądało u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka34
też miałam takie paznokcie, łamliwe, rozdwajały się, a o skórkach nie wspomnę, cały czas wychodziły, co najmniej jakbym je obgryzała. Postanowiłam że w końcu zainwestuje w coś dobrego, przestałam je malować, kupiłam elektroniczny pilnik do paznokci i olejek do skórek oba produkty z scholla. Efekt fantastyczny, płytka się zregenerowała, jest twarda, po skórkach nie mam ani śladu, wreszcie ta dłoń wygląda na kobiecą. Ważna jest regularna pielęgnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbetrs
Hmmm... przede wszystkim solidna i systematyczna pielęgnacja. U mnie efekty to przyniosło - a odżywki należy używać zgodnie z sugestiami na opakowaniu produktu. To nie jest tak, że użyjesz raz i od razu będzie idealnie. To tak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy paznokciach wiele zależy od odpowiedniej pielęgnacji i codziennej dbałości. Generalnie życie możecie im przywrócić po prostu systematycznością. Nie sprawicie, że natychmiast będą one wyglądały zdrowo - dopiero po pewnym okresie będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów!\ Zapraszamy do zapisu! Nabór trwa. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klertak
Myślę, że to kwestia stosowabnia dobrej odżywki i faktycznie można przywrócić normalność. Paznokcie z czasem wracają do zdrowia, są twarde, ładne i zdrowo utrzymane. To działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×