Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co mam zrobić

Co zrobić aby mieć mocne paznokcie?

Polecane posty

Gość hartaa
New nails pomaga, wzmacnia paznokcie i skórki, sprawia, że te paznokcie faktycznie wyglądają dużo lepiej, ale wiadomo jednocześnie, że natychmiast ta odmiana nie będzie widoczna. Ale po czasie jednak powinno się wam udać je diametralnie wzmocnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bermts
Wystarczy new nails, ale stosowane systematycznie. Żeby paznokcie rzeczywiście były zdrowe, trzeba odpowiednio podejść do pielęgnacji. To nie jest tak, że one natychmiast będą ładne - dopiero po czasie możecie tego oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj jakiś suplementów diety ja kiedyś stosowałam Collagen od Noble Health i po dłuższym stosowaniu naprawdę nowy paznokieć był mocny i nie rozdwajał się. dziś już się nie musze wspomagać na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proweks
Dobre podejście robi różnicę. New nails pomaga, wzmacnia paznokcie, poprwia się ich stan, docelowo wyglądają lepiej, ale przeciez wiadomo, że od razu sukcesu nie będzie. Wszystko stopniowo postępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo każdy chyba producent zaleca min. 3 miesięczna kurację aby zauważyć efekty. Nie wierze tym co po tygodniu, dwóm mówią że ich paznokcie czy włosy sa piękne, grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mermot
Przede wszystkim o nie dbać - stosować solidne odżywki, robić wszystko systematycznie i wtedy dopiero zauważycie fajne efekty. Nie ma takiej opcji, aby do zmiany doszlo natychmiast - ona będzie widoczna dopiero po pewnym czasie. Wcześniej nie ma na to opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grete
DBać o nie, stosować dobrą odżywkę, myśleć co z nimi robicie i nie używać kiepskich kosmetyków. Lakiery, zmywacze itp. - to wszstko rujnuje paznokcie. Nie doprowadzcie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak dawno zrujnowalam sobie paznokcie bo mi się zachciało lakieru hybrydowego... zrujnowalam je - naprawdę. Lakier odszedł wraz z płytką. I postanowiłam załatwić je olejem - naturalnym olejem ze słodkich migdałów albo oliwa z oliwek. Każdego dnia wcieralam w dłonie i paznokcie i muszę przyznac że efekt jest powalający. Tak więc, wszystkim chemicznym odzywkom i suplementom (poczytajcie składy) mówię stanowczo NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dbam, żeby w mojej diecie było odpwiednie wiele wapnia bo ten najlepiej wzmacnia paznokcie :) łatwoprzyswajalny wapń znajduje sie w wodach mineralnych, ale tych wysokozmineralizowanych, np. w Piwniczance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartote
Myślę, że dobra dieta to jeden z elementów, ale rownież trzeba zwracać uwagę na inne kwestie - noszenie rękawiczek. Odżywka musi być stosowana przez dłuższy okres, dopiero wtedy powinny być zauważalne pewne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korperts
odżywka i oliwka to jedno, ale bez ogólnej dbałości o to, co robicie paznokciami - nie da się daleko zajechać. przy czym systematyczność w stosowaniu odżywki pełni kluczowe znaczenie i rzeczywiście dzięki temu jakiś sensowny efekt można uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cemest
Używać odżywki, ale systematycznie. U mnie zmiana na paznokciach przyszła dosyć szybko, zrobiły się ładne i zdrowe, ale pewnie też że natychmiast takiego efektu się nie uzyska. Będziecie działali jak należy to i jak zmiana przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzmocnienie paznokci wystarczy new nails - ale przede wszystkim to musi być wszystko odpowiednio stosowane. O ładne paznokcie nie jest prosto, wiele dziewczyn odżywkami sobie paznokcie zniszczyło, bo nie wiedziały jak z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiedyś okropne problemy z paznokciami które były słabe i się rozdwajały :-/. Próbowałam jakiś różnych domowych sposobów a potem tych wszystkich polecanych odżywek ale albo dawało niewiele albo nic. W końcu znajoma poleciła i kolagen i to faktycznie zadziałało. Mam je wreszcie w takiej kondycji z której jestem zadowolona. A kładłam na nie żel z Collagen La Pure www.collagenlapure.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latks
Na mocne paznokcie i zdrowe włosy stosuję MSM (siarka organiczna), mogę śmiało polecić ten preparat. Mi pomógł i jestem zadowolona. Kupiłam na http://e-natura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails robi różnicę dla wzmocnienia płytki - to trwa mniej więcej kilka tygodni, ale dzięki temu wszystko inaczej wygląda - u mnie udało się totalnie wzmocnić paznokcie naprawdę szybko i docelowo wyglądały one naprawdę fajnie - teraz wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A testowałyście już moc śluzu ślimaka i aloesu w kremie? Te dwa składniki wzmacniają paznokcie i chronią przed łatwą łamliwością i pęknięciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy systematycznie używać porządnej ożywki - żadne problemy się nie pojawią, a płytka będzie stopniowo na jakości zyskiwała. Wiem jak było u mnie. Bardzo łatwo o zniszczenie skórek czy ogólnie całych paznokci, kluczowa jest solidna pielęgnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największa jest rola odżywki - sama doskonale wiem, jak u mnie to wyłądało, jaką zmianę wywołało i powiedzmy, że teraz te paznokcie są totalnie inne. Przywracanie im normalności musi trwać, ale wszystko jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejek rycynowy działa cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie systematycznie new nails - mają świetne kosmetyki i powinno się wam po prostu udać te paznokcie odmienić. Nie twierdzę, ze w takich przypadkach paznokcie jakoś natychmiast robią się idealne, bo to nie jest możliwe, ale stopniowo do zdrowia je przywrócicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
Ja jeszcze dodałabym codzienne wcieranie olejków najlepszy będzie arganowy idealnie wspomaga paznokcie dzięki czemu sa mocniejsze i nie łamią się. Ja kupuje taki z Venity, jest super, a mało kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails ma moc, potwierdzam jakość odżywki, bo faktycznie paznokcie mi fajnie odmieniła. Nawet nie sądziłam, że efekt będzie aż taki po samym kosmetyku, a jednak dużą zmianę udało się zrobić i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna odmiana wyglądu paznokci przyszła u mnie dosyć szybko, ale dbałam o nie naprawdę systematycznie, wtedy właśnie się totalnie zmieniły, zrobiły zdrowsze i ładniejsze. Niczego nie uzyskuje się natychmiast, tylko stopniową dbałością, ale płytka robi się totalnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam słabe i zniszczone paznokcie, ale jest coraz lepiej :). Myślę, że to zasługa Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie + Skrzyp, bo regularnie to stosuję i widać pierwsze efekty :). Poza tym zauważyłam, też poprawę kondycji moich włosów, bo suplement ten działa nie tylko na paznokcie, ale i na włosy. Tutaj więcej informacji m.in. o składzie tego produktu - http://www.doppelherz.pl/produkty/skora-wlosy-paznokcie/doppelherz-aktiv-na-wlosy-i-paznokcie-skrzyp.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas działam na porządnej odżywce i nic złego się nie dzieje. Zresztą - nie są mi potrzebne jakieś cudowne kosmetyki, wystarczą tylko podstawy pielęgnacji, ale jednak odżywka jest podstawą w każdym przypadku - bez względu na stan paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×