Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

Pomóżcie...kat czy czlowiek kochajacy desperacko??

Polecane posty

Gość polkaaaaaaaaaaaaaa
dzis mnie pobił... boli mnie głowa nadal... gdy ruszam lewym okiem odczuwam przeszywający bol w srodku oka ,powiece... co mamy zrobic kobiety tak traktowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martunia
polkaaaaaaa ale co nie jest łatwe??Kuzwa dziewczyny, to skoro nie takie łatwe to trwajcie w tych chorych układach i zyjcie sobie z tymi psycholami.Widocznie wam to odpowiada po niekad bo czujecie sie bardziej wtedy dowartosciowane, bo wydaje wam sie ze facet za wami szaleje jesli jest taki zazdrosny, jesli powie ze macie ubierac sie w spodniczki za kolano bo on nie chce zeby inni na was patrzyli!Mysle ze to w ten wlasnie sposob dziala...kobieta pewna siebie w zyciu by sie nie uwikłała w taki układ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polkaaaaaaa ty wiesz ze to nie takie latwe...a moze zbyt proste i dlatego tak skomplikowane?gdyby człowiek mógł tylko zrzucic z siebie ten bagaz uczuć...byłoby łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaaaaaaaaaaaaaa
nie oceniajcie nas,nie wiecie,jak ciezko jest zerwac z takim czlowiekiem! szantaz,ze sie zaboje albo mnie pobije na smierc,koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaaaaaaaaaaaaaa
czuje sie okropnie fizycznie i psychicznie,nie zasne,jak niejednej nocy... zakrywanie siniakow,tlumaczenie ludziom,dlaczego nie mam dobrego nastroju od miesiecy,za co taka kara,Boze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie mnie jeszcze nie uderzył..jak narazie to ja mu po papie nastrzelałam...i chos raz szarpnoł mną bo chciał mnie z imprezy na siłe wyprowadzic to reki na mnie nie podniósł...mówił ze zabił by sie jakby to zrobił...nastepnego dnia jak wytrzezwiał przepraszał..błagał...ale co z tego nigdy nie zapomne jego słów i tego co mi zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaaaaaaaaaaaaaa
to sa ludzie chorzy psychicznie,zdolni do wszystkiego... siedzial nieraz na torach,zeby mi pokazac,ze jest zdolny do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martunia
polkaaaaaaa kara za to ze jestescie takie naiwne i ze nie rzucacie takich debili w diabli...sama jestes sobie winna.Nie pytaj Boga, bo to ty akurat decydujesz z kim tworzysz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
Dziewczyno Ty sie nie użalaj nad swoim życiem, mało miałaś tragedii? Myślę że co najmniej jedna wystarczy, a pakujesz sie w następną z własnej woli. Pomyśl o tym jak o całym Twoim życiu, pomyśl jak będziesz patrzyła z zazdrością i tęsknotą jak Twoje przyjaciółki będą sie wybierały na przykład na piwo w doborowym towarzystwie i bez zmartwień czy ich partnerzy będą z tego powodu źli... albo jak będzie Cię odwiedzał w pracy z zaskoczenia żeby sprawdzić czy czegoś nie kombinujesz... albo będzie sie wypytywał kto dzwonił za każdym razem kiedy podniesiesz słuchawkę telefonu, albo jak sąsiad na klatce schodowej pomoże Ci ponieść zakupy...(sama sobie dopisz co by było). Takich sytuacji można mnożyć dziesiątkami. Fajnie wiedzieć ze partner życiowy jest zazdrosny bo to oznaka że mu zależy, ale to już jest psychiczne znęcanie sie a nie zdrowa zazdrość... raczej go nie kochasz, bo takiej osoby nie da sie kochać bo za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martunia
martunia rzeczywiscie twoj problem jest mały.......dziewczyno co ty piszesz?????????????przeciez ty jestes dokladnie z takim samym debilem ktory cie bedzie wykanczal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaaaaaaaaaaaaaa
od niego i od was dostaje,niepotrzebnie wchodzilam tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poprostu znależć sobie kogoś skoro on i tak juz mnie podejrzewa??nie...to nie w moim stylu...kocham go...co robić nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martunia
polkaaaaaaaaaaa wez sie w garsc zerwij z tym psycholem a odrazu poczujesz sie lepiej...po co wy to robicie dziewczyny??po co jestescie z sadystami??tego nigdy nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polkaaaaaaaaaaaaaa - no tak, jaki żal, że psychol zajebie się na własne życzenie. lepiej niech sobie poużywa na żonce w domowym zaciszu. ja wam współczuję, ale zastanawiam się, jak nisko trzeba upaść, zeby tak myśleć :O martunia - poważnie. dzwonisz czy spotykasz sie i zrywasz. koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak proste...tylko ten palant wyłączył komórke...najpierw narobił awanture nawyzywał mnie a jak olałam go i nie odbierałam komórki to wyłączył i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co???jak zakladałam ten topik to ryczałam a teraz to nawet humor mam lepszy...:) a moze teraz ja dam mu popalic?zemsta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martunia
no jasne ze wyłączyl...bo jestes od niego uzalezniona i skubany ma pewnosc ze i tak bedziesz do niego wyciagac reke...Martunia jestes osoba ktora on manipuluje i ty calkowiecie sie temu poddajesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martunia
wyzywał cie a ty do niego chcesz sie dodzwonic??Ludzieeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martunia - w takim razie jutro, czyli dzis, umawiasz sie gdzies w publicznym miejscu, nawet pod sklepem, i mowisz tylko te kilka slow: \"koniec z nami, zrywam, nie chce utrzymywac kontaktu\" i odchodzisz. tak jest najbezpieczniej. oczywiscie bedzie probowal sie skontaktowac, bedzie krzyczal i plakal, mowil, ze sie zabije, a jak to nie poskutkuje, powie, ze nikt nie pokocha cie tak jak on. bedzie kleczal z kwiatami i oczami pelnymi lez. jesli to wytrzymasz i sie nie ugniesz, bedziesz wolna. i szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce:) olałam świnie ale napisal mi sms ze wyłącza komórke wiec z tego wiem...mam go w dupie jestem młoda i ładna przeciez mam szanse na szczescie tak...chce byc w koncy szczesliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martunia
hellish dokladnie tak...tacy psychole zawsze robia to w ten sposob....najpierw grozby potem płacz i kwiaty w ręku...i zazwyczaj takie dziewczyny jak martunia lituja sie nad biedakiem i wsadzają kwiaty do wazonu....i tak w kolko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten twój były był coś jak mój bo on dokładnie by tak zrobił...ale ile są warte jego łzy??jak porównac je do moich...było ich wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martunia - jesli to do mnie o bylym, nie ma bylego. to schemat. zawsze ten sam. dostrzegasz to? twoje lzy sa prawdziwe. jego lzy to manipulacja. nie pozwol, zeby byla skuteczna kolejny raz. przeciez jestes inteligentna, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×