Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antygzub

Dlaczego macie jakąś chorą obsesję na punkcie aborcji?

Polecane posty

lek med - hm, owszem, tylko ze potem zala sie, jak to im zle strasznie, i w ogole zeby im pomoc (w tym momencie generalizuje, fakt, ale na podstawie tego, co jest) - to mnie doprowadza do szewskiej pasji. nie mowie o rodzinach wielodzietnych, ktore zyja bardzo skromnie, ale zyja wzajemna miloscia i wspolnie pokonuja problemy - to jest godne podziwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Większośc Polaków się żali ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
i to tych którzy w sumie nie powinni.Nie zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek med - heh, nie uwazam, zeby \"kolejne dzieciatko babci\" bylo dobrym rozwiazaniem, a tym bardziej nauka odpowiedzialnosci (na tej samej zasadzie - \"niewygodne\", to do matki/babci/ciotki i tak dalej) - zgodzisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Tak zgadzam sie -nie jest dobrym rozwiązaniem. I co z tego? Nie zmienisz tego aborcją. Można innymi metodami. A my to o aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Tak, zmykamy!Bo już prawie druga na stary czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kolezanke ktora jest zagorzala przeciwniczka aborcji.sama wpadla w wieku 17 lat i urodzila.ale juz 9-letnia corke babcia wychowuje.kolezanka wyjechala i widuje dziecko 2-3 razy w roku.jakby nie mogla zabrac jej ze soba za granice i tam do szkoly zapisac.proponowalam jej to a ona na to ze nie ma czasu sie corka zajmowac bo pracuje ciazko i zarabia.ale dla facetow ma czas to z tym sie soptka to z tamtym.to jest dopiero wygodnictwo.a jej motto zyciowe to \"nie urodzic to grzech\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie jest takie ze aborcja moze byc wykonana tylko w 3 przypadkach moze jeszcze bedzie 4, naprawde wielka bieda, wtedy tez moze byc dopuszczona a do historii powyzej to wlasnie widac co robia niektore przeciwniczki aborcji urodza i maja w dupie moim zdaniem adopcja jest o wiele gorsza niz aborcja bo oddasz dziecko i myslisz codziennie czy ma co jesc, ubrac i czy jest czyste po aborcji mozna miec depreche i te sprawy ale mozna z tego wyjsc jesli sie jest swiadomym decyzji - jest to wtedy latwiejsze a nawet moze obyc sie bez depresji a takie gadanie ze nie mozna po aborcji zajsc w ciaze wsadzcie sobie same wiecie gdzie po poronieniu wykonuje sie zazwyczaj lyzeczkowanie, aborcja tez na tym polega, a jednak kobiety po poronieniu normalnie zachodza w ciaze kolejny raz - cud? poza tym nie mozna mowic ze kobieta to glupia suka, bo kobieta sobie sama dziecka nie zrobila faceta tez wtedy trzeba oceniac, ale wiekszosc slepych przeciwnikow wyzywa tylko kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna proszę
napisz ze byłaś pijana :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Autorki topiku... Już kiedyś pisałam do Ciebie w sprawach hobby: zwierzaki, muzyka, fotografia, bo taki temat kiedyś założyłaś wśród moderatorów. Nie odpisałaś i chyba nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie. Twoje monotematyczne posty i tematy są żenujące... Ludzie się kochają, zdradzają, kobiety z różnych powodów usuwają ciążę, a znam takie, które karmią do 3-4 lat i na samo hasło - usunięcie ciąży mdleją i lecą do kościoła... to jest indywidualna sprawa... Kiedyś napisałaś, że chcesz tematu dla ludzi, którzy nie chcą dzieci, ale jak się znazły osoby o podobnym hobby (koty) to ignorowałaś i dalej jadaczyłaś na \"nawiedzone mamuśki\". Twój problem nie polega na tym, że nie chcesz mieć dzieci... o nie!!!! ... Są dwie możliwości: nie możesz albo nie ma chętnego... Tak, czy inaczej życzę, żebyś sobie ułożyła kiedyś życie i była szczęśliwa. P.S. Jakbyś miała jakiekolwiek wątpliwości to: jestem za tym, żeby kobieta decydowała, czy chce mieć dzieci, czy nie. Ale póki nie masz dziecka, o niektórych sprawach pojęcia nigdy mieć nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze bylam i bede przeciwniczka aborcji,w tym nigdy nie bylo i nie bedzie nic dobrego,samo zlo,nie rozumiem dlaczego potraficie obrazac te kobiety ktore nigdy by nie usunely,a do tych ktore to robia macie szacunek i twierdzicie ze to byla jej decyzja,przemyslana i dobrze zrobila,ona nie bedzie kochala tego dziecka i ono automatycznie traci szanse na zycie,bo mama poprostu sie nie przygotowala na dziecko,jest za mloda za biedna,sama,i 100 innych powodow...skoro ty jestes jedna z kobiet ktore sa za aborcja i wiesz ze usunelabys ciaze to poprostu kup sobie jakis dobry wibrator,baw sie sama i bedziesz w 100% pewna ze nie bedziesz musiala usowac,zabijac swojego wlasnego dziecka,bo chyba mi nie powiesz teraz ze jestes dobrym czlowiekiem i dobrze jest usowac swoje dzieci jesli nie jest sie na to przygotowanym,ze to jest cos dobrego???bo poprostu nie jest i nigdy nie bedzie,zadna kobieta ktora usunela nie jest dumna z tego co zrobila,wie ze to cos zlego,moze zaluje moze nie,jej sprawa, to nie jej dziecko popsulo jej plany na zycie tylko ona temu dziecku,..ja gdybym zaszla w ciaze 10 razy to urodze 10dzieci,nie bede jadla,spala,non stop pracowala zeby im niczego nie zabraklo,ja sie dla nich poswiece bo uwazam sie za dobrego czlowieka,zycie ludzkie zaczyna sie od zaplodnienia a nie od porodu i kaczy sie na smierci,jesli dojdzie do legalnej aborcji to nadejdzie koniec swiata,jedna usunie bo nie ma jeszcze samochodu,druga bo nie skaczyla szkoly,trzecia bo ma dopiero 17lat,czwarta bo facet ja zostawil,piata bo wczoraj ja zwolnili z pracy,szosta bo jest biedna i nie ma na pampersy,siodma bo boi sie porodu itd...itd,...10000powodow tak naprawde nikt nigdy w 100%nie jest przygotowany na macierzynstwo,zreszta obejrzycie sobie kilka filmikow o aborcji,w internecie jest tego pelno,zdjecia itd...ja plakalam cala noc jak sie tego naogladalam,a tak naprawde wierze ze na 100 kobiet ktore mowia ze by usunely nawet 5 z tej setki sie nie zdecyduje,wierze w to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×