Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antygzub

Dlaczego macie jakąś chorą obsesję na punkcie aborcji?

Polecane posty

\"które za 9 miesięcy, stanie się zupełnie od was niezależne\" - nie pierdol mi tu, droga pseudo-obrończyni życia \"dziecko można bezpłatnie urodzić i oddać\" - bezpłatnie, jeśli nosisz ciążę jak torbę na zakupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ondyna Przeczytaj dokładnie,a nie wyłapujesz słowa całkowicie wyrwane z kontekstu. JA widzę że teraz całkowicie zmienia się tok rozmowy, temat jest o aborcji, a nie o tym czego potrzebują dzieci w domach dziecka... Fakt, temat powiązany, lecz jednak inny. Tak jak napisałam wcześniej trzeba myśleć głową, a wtedy nie będzie niechcianych dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym nie chciala zeby moje dziecko nie mialo mnie czyli matki!!!!! jakbym miala wybierac-wybralabym smierc dziecka dla jego dobra.masz pewnosc ze po twojej smierci ktos sie twoim dzieckiem nalezycie zaopiekuje??? moi rodzice wiecznie zyc nie beda bo juz sa starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubalik, kochający swoją rodzinę człowiek stawia dobro, życie i zdrowie dzieci, męża czy rodziców ponad dobro dziecka na etapie rozwoju, w którym może zostać samoistnie odrzucone przez organizm matki. 90% ciąż kończy się poronieniem w terminie miesiączki lub w ciągu kolejnych trzech tygodni. Większość z nas żyje już dla kogoś. Pozostawienie np. starych rodziców bez opieki czy męża z dwójką sierot nie uważam za lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadko zabieram głos....
Dkładnie tak, i podpisze się dwoma łapami, KOMPLETNIE NIEZALEŻNE- oddaj i masz to gdzieś. Tak ja wiem, ciąża to mnósstwo wyrzeczeń i kasy.... Nie daj Boże koktóraś dostanie pół rozstępu, a jak tzreba będzie pójsć do szpitala na podtrzymanie to już całkiem masakra......... Żal mi Was, tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabyś żeby nie miało matki,dlatego byś mu \"ulżyła\" zabijając je?? Śmieszna teoria... Ale oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania. I nikt tu nikogo nie przekona do swoich poglądów. Spytam jeszcze tylko czy tak samo potrafiłabyś zabić kogokolwiek innego,np.oczywiście czysto hipotetycznie , umierają Twoi rodzice i zabijasz młodszego brata bo to lepiej dla niego, żeby zginął niż miał sie wychowywać bez rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowej- dziecko bezplatnie urodzic i oddac!!! no ludzie!!!!!!!!!!! lepsza aborcja niz oddanie!! nie jestescie lepsze od kobiet ktore dokonuja aborcji bo traktujecie dziecko jak rzecz!!!!!!! oddac!!!!!!komu oddasz!!! tobie trzeba oddac wszystkie dzieci z domu dziecka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadko zabieram głos....
NIe no pewnie, nie traktujmy jak rzecz- nie oddawajmy od razu zabijmy. No to przecież zakrawa na parodię, to dlaczego nie zabija się dzieci, których rodzice zginęli w wypadkach i takie maluchy ida do bidula ?? Tego nie kumem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko - jeśli myślisz, że to o rozstępy chodzi, to mi żal ciebie :O. słuchaj, nikt ci nie broni rodzić nawet i co roku, ale nie masz żadnego prawa nakazywać tego innym kobietom ;) acha, "oddaj i masz to gdzieś" - TO dopiero jest "mądre" :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubalik, naprawdę nie łączych tych dwóch spraw? Donoszenie niechcianej ciąży i \"oddanie\" dziecka po porodzie nie łaczą się w Twojej świadomości z kwestią domów małego dziecka i domów dziecka? To dziwne. Może wierzysz w dobre wróżki i bezdzietnych milionerów o gołębich sercach krążących pod tymi instytucjami, by znaleźć najbardziej kalekie, chore czy brzydkie dziecko i przycisnąć je do piersi, ale zapewniam Cię, że ja ich tam nie widuję. Widuję za to dzieci, którym ja, mimo starań i poświęcanego im czasu, nie jestem w stanie pomóc. Maskotki sprawy nie załatwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pustych bab
ja pierdole ale wy jesteśme puste i głupie,i wiecie co : to chyba lepiej,że głupie i puste baby się skrobia,im mniej takich genów tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadko zabieram głos....
Nakazywać rodzić ??????? Dziewczyno, czy ty kpisz, uprawiasz sex, nie zabezpieczasz sie , powstaje dziecko i je zabijamy. No super schemat. Tak , tak ja wiem nie chodzi o rozstępy, ale o zjechaną ciążą psychikę i wy nie jesteście bezduszne, żeby jak inkubator nosić w sobie malucha, a potem oddać. Ot i po teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Odyna! jesli matka ma parę zwojów i ZRZEKNIE się praw po porodzie to każde dziecko pójdzie do adopcji (chore za granice) wiem o czym mówie mam pod opieką Dom Dziecka (120 dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pustych bab - dostajesz toster za wielce konstruktywną wypowiedź :D:D:D Ondyna - fakt. i pewnie najlepiej skazać dziecko na chorobę sierocą, lęki, moczenie nocne i zjadanie 3centymetrowego kawałka seredlka marnego gatunku chlebem, bo więcej nie było (autentyczna sytuacja) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Par czekających na adopcje(fakt-najchętniej małego dziecka) jest więcej niż dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież napisałam że to pokrewne tematy, więc jak najbardziej łączę jeden z drugim. Spoko, usuniesz ciążę- dziecka nie ma, ale czy pomyślałaś co poczułoby dziecko gdyby dowiedziało się,że mogłoby go nigdy nie być na tym świecie, bo mamusia chciała je usunąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dzieci, odchowane przez takie bezosobowe placówki, które krzyczały mi w twarz, że żałują, że matka je urodziła, skoro nie chciała wychować i nie kochała. Żałuję, że nie możesz zaopiekować się jednym z nich. Życie nie zawsze jest darem, czasem bywa brzemieniem ponad siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Znam dzieci z pełnych rodzin które krzycza tak samo. Nie Ściemniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko - COŚ TY SIĘ UPARŁA NA NIEZABEZPIECZNIE;O???????????????? czy naprawdę was nie stać na to, żeby pojąć jedną prostą rzecz: zabezpiecznie nawet najlepszxe, MOŻE zawieść? lek med - no niby tak, ale są też domy z dziećmi o nieustalonym statusie prawnym, i to jest problemem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa,że w Polsce procedury adopcyjne trwają tyle ile trwają i przedłużają pobyt wielu dzieci w domach dziecka, które mogłyby mieszkać już u swoich nowych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeraża mnie egoizm pań niektórych tutaj... to tak na marginesie:o Jestem tylko bardzo ciekawa, co na ten temat miałyby do powiedzenia te biedne dzieci z domu dziecka. Ludzie!! Każde życie jest lepsze niż żadne:( Jak można tego nie pojmować!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
to jest problem i owszem. Dopracujmy prawo tak aby tak nie było a nie zabijajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
procedura prawna jesli matka zrzekła sie praw to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekretna dziewczyna Powtórzę się,ale jednak napiszę to jeszcze raz. Dziecko od samego poczęcia ŻYJE- więc aborcja jest MORDERSTWEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek. med., dom dziecka, którym się opiekujesz najwyraźniej nie przypomina miejsc, z którymi miałam i mam styczność, a chodzi tu o trzy placówki w róznych końcach Polski. Lokalizacja jest różna, a problemy niestety te same. Aczkolwiek bardzo cieszę się, że w Twoim domu dziecka sytuacja wygląda tak, jak to opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadko zabieram głos....
No więc nie wiem czy mamusia Wam tłumaczyła ale sex generalnie powstał po to by rodziły się dzieci, tak wiem......... To nie stwierdzenie na XXI wiek, zakrawa na mohera itd... Sprawa krótka, idziesz do łóżka, zabezpieczasz się bądź nie i może się zdarzyć tak , że niechcący się zapłodnisz- nie powiem, będziesz miała dziecko, żeby nie urazić- więc odsyłam do wcześniejszej wypowiedzi, dorosły człowiek ponosi konsekwencje swoich czynów. Ja też wpadłam, wiem że antykoncepcja zawodzi, ale jak mówię, jestem odpowiedzialna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, opiszę wam w takim razie dwie sytuacje, która zdarzyły się kilka lat temu w polsce. para bezdzietna zaadoptowała chłopca ponaddziesiecioletniego. procedura jak zwykle, dluga i mozolna. oddali go jak mial 17 lat - z powrotem. para starajaca sie o dziecko - zaadoptowala tyez chlopca, bo nie mogli miec swoich dzieci. po kilku latach kobieta zaszla w ciaze, urodzila dziewczynke. chlopca oddali z powrotem. (dziewczynka zas zginela w wypadku po trzech latach) powiedzcie tym dzieciom: ciesz się, że żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×