Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antygzub

Dlaczego macie jakąś chorą obsesję na punkcie aborcji?

Polecane posty

Gość
miałam na myśli naród męski jako taki bo jeśli zgwałconej kobiecie się mataczy przy obdukcji i papierach żeby tylko nie dopuścić do aborcji to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadko zabieram głos....
hellishbloodystorm to nie ja zaczęłam wyliczać, przypadków jest mnóstwo, więc skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie mezczyzni jako tacy nie powinni miec prawa glosu. sa ojcami, to fakt, i jako partnerzy rowniez moga decydowac o losach WLASNEGO dziecka. co nie zmienia faktu, ze nie rodza, nie leza przez porod czy ciaze zagrozona w szpitalu, nie wychowuja samotnie dzieci w takiej skali jak kobiety, nie sa gwalceni z ryzykiem ciazy i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
GWAŁCICIEL MATACZY ? :-O Nieładnie tak uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no khem, ale nie wszystkie prawa starożytne są obecnie w porządku... kodeks hammurabiego, czy prawo mojżeszowe.... hm przywołane zrzucanie chorych ze skały, kamienowanie cudzołożnic (jeszcze obecne w zadupnej afryce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no taaaaak to kobiety same się gwałcą i to nie lekarze powołują się na klauzulę sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Kuraiko zostałaś skrzywdzona przez naród męski jako taki ? Jak to to wybacz moje słowa faktycznie nie podyskutujemy bo siłą rzecz nie mozna wymagać od Ciebie obiektywizmu. Pozdrawiam!Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Też tak napisałam Ze kobiety same sie gwałcą? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zresztą pieprzę :/ ja mam własne zdanie i go nie zmienię, a obrońcom życia nienarodzonego polecam wieszanie gazetek takich, jak gazetka w miejscowym domu parafialnym, gdzie wiszą zdjęcia martwych płodów, w miejscu gdzie mogą zobaczyć to małe dzieci - brawo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko - przykro mi z powodu twojego znajomego :( rzadko - nie skoncze, bo nie jest mnostwo. w przeciwienstwie do aborcji na czarno, albo za granica. a propos wygody - jakos nie bierzecie pod uwage spolecznego ostracyzmu wobec kobiety, ktora oddaje dziecko. i dziwicie sie, ze sie zastanawia nad usunieciem? pomijajac fakt, ze to i tak trudna decycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie zostałam skrzywdzona, ale jako kobieta mogę zostać, a łączę się z tymi które to spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hellish ----> całe szczęście nie zginął, ale to było na Nowej Hucie O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadko zabieram głos....
Z całym szacunkiem ale chyba dla kazdego normalnego człowieka kobieta, która dziecko odda jest warta więcej niż taka co zabije, no ja nie wiem, pewnie znów wywaliłam coś z poglądów jak nie na ten wiek.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
ten społeczny ostracyzm jest do uniknięcia. Mozna to bez problemu załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocca o północy
"można to bez problemu załatwić" :( A próbowałeś? I jak, nie miałeś problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Mozna uniknąc ostracyzmu z powodu oddania dziecka do adopcji.\ Ja nie załatwiałam sobie ale 16 latce z domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko - nie pisz, ze wywalasz poglady nie z tego wieku, bo nie o to chodzi :) lek med - co masz na mysli? rozumiem, ze poradzisz sobie w srodowisku, gdzie sasiedzi skutecznie utrudniaja zycie iwiedza o tobie wiecej niz ty sama ;), ciaze ogladali przez pare miesiecy, a tu nagle pustka. chyba nie masz na mysli klamstw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Helish. czepiasz sie szczególów chyba wiesz o tym .Nie bede to snuć hipotetycznych opisów. Jak matka chce oddac to wie o tym wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Ja myslę ze jakbym była taką osobą która byłaby zdolna do aborcji to to co mówią sąsiedzi miałabym głęboko. A jak aborcja byłaby dla mnie nie do przyjecia i zdecydowalabym sie na adopcję to to byłby dla mnie priorytet i tez to co mogą pomysledc sąsiedzi miałabym gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Kuraiko! Wrażliwi nie powinni sie wdawać w szczególy tylko zdecydować gdyby byli przewidujący i brali pod uwage to ze życie jest przewrotne i kiedys moga nie miec co do garnka włożyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Ok to o jakie konkrety chodzi? Chetnie napiszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mnie chodziło o te zdjęcia. pierwsze foto niezły fotomontaż o ile się orientuję. takie rzeczy to już w podstawówce dzieciom pokazują na religii, porażka. zwłaszcza że w Polsce powyżej któregoś tam tygodnia nie dokonuje się aborcji, chyba że zagrożenie życia, ale to raczej wymuszenie porodu. więc zdjęcia oderwanych główek dużego płodu nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×