Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Cocinelka -musisz byc silna, ja wiem ze piekne momenty przesłaniaja wszytko, ale nie mozesz sie meczyc, pamietaj, im dluzej tym gorszy ból, musisz być silna! A pytanie to jest apropo facetów, no bo z F.juz koniec :o...chociaz ciezko mi uwierzyc i czuje jak mi sie na wymioty zbiera to koniec...A ja nie cierpie samotnosci, i chcialabym kogos poznac chyba ....ale zeby byl lepszy niz F. oj tylko sie nie smiejcie :( juz nic nie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelko jeszcze jedno, musisz ochłonac jak pisze Autorka, pod wpływem emocji powstaja tylko złe decyzje, musisz to przemyslec, na spokojnie, obserwuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem autorko ze jestescie ze mna, ale jest mi tak ciezko ... mi sie wydaje,ze on robi wszystko,zebym ja to skonczyla ... zobaczymy co bedzie jutro ... hermia ja bylam sama przez 86 4lata i jakos zylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie i bardzo potrzebuje czulosci... i to wlasnie jest piekne z P ze caly czas sie tulimy ... :) wiecie co ja chyba kocham ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z czego tu sie smiac?? ja tez nie potrafie byc sama!! a z tym sie pogodzilam miesiac temu i spadl mi ktos z nieba(ja tak to nazywam!)... Kazda z nas chce byc szczesliwa, kazda chce kogos miec, kazda chce byc kochana i kazda chce kochac!! Hermia - nie szukaj - to uczucie znajdzie Ciebie!! NAPRAWDE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie wiem juz czy samo znajdzie😭 wszytko sie poplatalo, no a czysto hipotetycznie, powiedzmy ze widze faceta takie och i ach np. na ulicy czy gdzies?? Nie moge pierwsza wykonac ruchu?? Chociaz obrazkowo widze jak sie zapadam pod ziemie :P... Ojej zaczynam łapac doła...nie tylko nie mysli o F.😭... Ide spac .Dobranoc Autorko, Cocinelko, Juni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 hermia - przede wszystkim - ja juz sie nauczylam, ze ci faceci och i ach na ulicach, czy gdziekolwiek indziej sa tak beznadziejni, ze nie ma z nimi o czym rozmawiac :O (patrz moj ex - sika za nim kazda laska, a on jest po prostu dumny i blady, ze tak jest) Bardzo dobrze, ze nie wierzysz w to, ze Cie milosc znajdzie - teraz to juz na pewno Cie znajdzie :D Zobaczysz :) Milego dnia Ci zycze 🌼 cocinelko - mam nadzieje, ze impreza byla udana :) Ja mialam isc dzis, ale na chwile obecna mi sie nie chce :O I pewnie nie pojde i bede siedziec sama w domu... I mam nadzieje, ze z 86 bedzie juz dzis lepiej. Nie zalamuj sie... Bedzie dobrze. Piatki przypominaja mi ten feralny piatek miesiac temu, gdy wracalam od mojego ex na pieszo, gdy powiedzialam mu, ze nie chce go wiecej widziec, gdy umieralam :( Jejku... I ja mam dzis sama w domu siedziec?? :O Milego dnia cocinelko 🌼 Milego dnia Juni, bywalczyni, 24 ... Ja bede po 17 w domku ... I nareszcie weekend :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odezwal sie wczoraj 😭 ja tez nie :( ale gadalam wczoraj z kolega i powiedzial mi,ze to co P robi to jest normalne zachowanie faceta i ze to sa po prostu roznice miedzy kobieta a mezczyzna .... Ale wiecie co boje sie bardzo,ze po tym co wczoraj sie stalo on znowu tym rzuci :( kurde ja nie chce tak zyc :O nie moge dzis napisac do niego !!! nie moge napisac do niego !!!! powiedzcie mi,ze nie moge napisac do niego !!!!!!!! A na imprezie wczoraj bylo super :) choc troche zapomnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem u kolezanki w akademiku, nie chcialo mi sie isc na wyklady i pisze... cocinelko 🌼 - to najtrudniejsza rzecz na swiecie powstrzymywac sie od napisania do kogos, na kim Ci bardzo zalezy. Kazdy dzwiek telefonu, to nadzieja, ze on sie odezwal. Ciagle sprawdzanie telefonu. Oczekiwanie ... Masakra. I w koncu, jak juz wytrzymasz caly dzien, a z drugiej strony jest nadal cisza, to i tak ulegasz i piszesz/dzwonisz. Ale nie mozesz tak. Musisz mu pokazac, ze nie tylko on ustala tu reguly, bo takie mam wrazenie. POkaz mu, ze Ty tez potrafisz sie postawic, mimo, ze to takie ciezke :O Daj rade chociaz jeden dzien. Odezwie sie, zobaczysz. Bo mu zalezy. To nie jest moj ex, ktory sie unosil duma i mogl sie nie odzywac do mnie tygodniami i czekal az ja to zrobie i oczywiscie to robilam :( Glupia idiotka :( Ale Ty musisz dac rade i zobaczysz, ze on ulegnie. Co to znaczy, ze to jest typowe meskie zachowanie?? Bo ja nie rozumiem. To, ze jego kolezanki odpisuja Ci na smsy zamiast niego?? To chyba troszke nie w porzadku. Ja bym sie wsciekla!! Przeczekaj, prosze... Wytrzymaj, dasz rade. A i jemu dasz do myslenia. A jesli boisz sie, ze on tym rzucia, tak jak to napisalas, i jesli to zrobi, to wiesz co?? Nie jest wart zachodu!! Jesli zrobi to z takiego powodu!! Mam wrazenie, ze on mysli tylko o sobie... Fajnie, ze imprezka Ci sie udala... Dzis jak skonczylam zajecia o 10, zastanawialam sie co tam u Ciebie i jak zyjesz :) Ja po wczorajszym piwku mam maly rozstroj zoladka :O I mnie boli. Ale glowa juz przeszla. Najgorsze, ze ja nie moge pic juz chyba alkoholu, bo mi ta glowa peka wtedy :O I co ja zrobie??? :O Nic mi sie nie chce, ale nareszcie dzis piatek ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko o to zachowanie typowo meskie to chodzi o to,ze on w sobie stlumil te wszystkie uczucia do mnie ... ale zapytalam mojego kolegi czy mozna tak w sobie zabic uczucia raz na zawsze to mi powiedzial,ze nie,ze to kiedys i tak wyjdzie ... powiedzial mi,ze powinnam zostawic to wszystko swojemu biegowi nic nie wymuszac, nie robic wyrzutow itd ... ale to takie trudne ... nie wiem czy on sie odezwie jak ja sie nie odezwe :( Poki co nie napisalam ... on i tak pewnie jeszcze spi wiec go obudze i sie jeszcze bardziej wkurzy :O wiesz co ja sobie chyba wiele rzeczy urajam, to prawda,ze on mnie rani, ale normalnej innej dziewczyny by te rzeczy nie ranily tylko mnie tak wszystko rani :O :O :O Autorko nie wiem co Ci powiedziec co do tego picia bo moja siostra moze normalnie pic i raczej glowa ja po tym tak strasznie nie boli :O A Ty widze ze juz totalnie olewasz uczelnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelko - ja mam to samo - mnie zawsze wszystko boli i tez potrafie sobie duzo rzeczy uroic, tak wiec wiem o co chodzi. Mimo wszystko jego zachowanie nie jest w porzadku, tak uwazam. Czekaj, az on sie odezwie. Ja na wyklady nigdy nie chodze. Czekam na fakultet do 14. Posiedze 1,5h i do domuuu nareszcie!!! Tez nie wiem, co z ta moja glowa, ale mam tak zawsze, jak wypije. Wlasnie mialam zapytac, jak Twoja siostra znosi takie cos, a tu widze, ze ja mam jakies inne objawy :O Wychodze od kumpeli. Idziemy polazic po sklepach. bede w domu po 17. Dzis najprawdopodobniej spedze samotny wieczor :O No coz... Nic mi sie nie chce. Mialam isc na impreze, ale chyba sobie daruje. Ok, to ja lece. Milego popoludnia 🌼 Bede pozniej. hermia - pytalas, co robimy w sylwestra. Ja pewnie tez bym w domu siedziala, ale czekam az Niebieski wroci do Polski i cos wymysli. Powiedzial, ze mam sie nie martwic :D Moze do Warszawy sie wybierzemy... Nie wiem... :) Buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Ostatnio jestem tak zapracowana ze nie mam czasu pisac.. Moj byly wczoraj przyjechal do mnie porozmawiac az w szoku bylam ale nie dalam mu szansy i jestem z siebie dumna!!! A coi tam AUTORKO u Ciebie??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dalam rady .. napisalam mu ze jak chce to skonczyc to spotkajmy sie jutro i skoncmy to, ale niech ze mna tak nie gra !! A on do mnie,ze on nie wie o co ja sie ta wkurzam :O to ja do niego,ze o to ze nie pisze i ze jest mi glupio,ze dziewczyny czytaly to co pisze :( a on ze przeprasza,ze nie wiedzial,ze sie tak upije :O a ja nawet nie zauwazylam,ze on byl pijany jak z nim gadalam :O :O Wrrrrr to sie nie dziwie ze nie wie o co sie wkurzam,bo nawet tego nie pamieta zapewne :O :O :O no coz .... skoro mnie przeprosil to chyba nie chce skonczyc ... sama juz nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko-To niebieski jest obcokrajowcem??? Rozumiem, ze czas napadaja cie momenty wspomnien, ale masz Jego, masz o kim myslec, a co do facetow poznawanych, to znaczy ze nie moge? Nie chce byc sama, ee nie wychodze z domu... Cocinelko-Musisz byc silna, sila to podstawa, bo jest takie powiedzenie oczywiscie to metafora\" ze milosc moze uskrzydlic, albo zabic\", bardzo sie miotasz widze, musisz byc silna, musisz wiedziec czego chcesz, nie mozesz zgadac sie an wszytko co powie ci on....poprostu nie mozesz Zaczynam miec kryzys...powazny kryzsys, ryczec mi sie strasznie chce😭...jeszcze ta moja rodzina, kopie lezacego, nie daje rady czuej sie taka samotna i do kitu😭...janie rozumiem dlaczego, dlaczego mi to zrobił :(:(:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelko - trzymaj sie, i zastanow moze czy nie lepiej juz teraz przygotowac sie na wszystko, niz znow wpasc w to jak sliwka w kompot?.. ja nie daje sobie rady, mysle o tym ze mnie zdradzil, ze z nia byl, dotykal... wybaczylam mu to, bo o to blagal, wybaczylam, a on znow mnie tak upokorzyl... nie tesknie, ale nie radze sobie... dlaczego, tak kochalam, i on byl szalenczo zakochany... boje sie, ze spotkam go na miescie, chcialabym cofnac czas, nigdy go nie poznac... zginąć, cokolwiek... te rany tak pieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu wyrzucilam :( dziewczyny problem tkwi we mnie prawdopodobnie a nie w nim :( to ja jestem za bardzo wrazliwa i za bardzo sie wszystkim przejmuje :( to ja chyba za duzo od niego wymagam :( Juni ja jestem przygotowana na wszystko ... ale jak to ma sie skonczyc to niech sie skonczy a nie ze ja sie tak mecze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka-oj nie nie, wcale nie wymagasz za duzo wierz mi, owszem jestem bardzo wrazliwa i delikatna, potrzebujesz zapewnien,czułosci milosci-to normalne, owszem powinnas skorzystac z psychologa bo musisz uwierzyc w siebie, porostu musisz...powiedz mi co widzisz patrzac sie w lustro?? nie smiej sie, ale serio napisz...jakbys miala sie ocenic opisac....bardzo duzo zalezy od Ciebie, Musisz byc silna kobieta, wierze w Ciebie👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ... polece tylko do sklepu i juz do was pisze. cocienlko - przeszlo mi przez mysl, ze on byl pijany, tak mi cos zaswitalo, ale stwierdzilam, ze pewnie bys o tym wiedziala, ze idzie gdzies na imprezke, albo pije albo cos... Nie zalamuj sie, jak wroce, to napisze wiecej. hermia - Niebieski jest Polakiem. Chodzilam razem z nim do gimnazjum (bylismy tym pierwszym rocznikiem :O ) a za granice pojechal z wielu powodow... :o juni - zabijasz sie tymi myslami ... wiesz?? :( Ja tez dzis mialam spotkanie z moim ex. Ale nie z tym, przez ktorego utowrzylam ten topik. Tylko z tym, ktory byl po nim, z tym z ktorym zerwalam w wakacje. Dostalam nawet roze. Zauwazylyscie, ze ja nawet o nim nie wspomne?? Nie tesknie za nim, nie mam sentymentu - dlaczego?? A za draniem, z ktorym nie jestem juz dwa lata, ktory mnie tak strasznie zranil, tesknie, mysle... I go nienawidze!!! Napisze za 20 minutek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co moja mama mawiała \" Mężczyzna powinien być dodatkiem do Twojego życia a nie Jego treścia\"....i chyba z czasem widze ze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze cos - cocinelko - ja jestem taka sama, jak Ty. Ja mialam swira, jak mi facet nie odpisywal przez 5 minut. Bylam zazdrosna o wszystko. Mialam schizy, jak mial zadzwonic o tej i o tej i nie dzwonil, kazda minuta byla dla mnie meka!! Ja uwazalam, ze jestem psychicznie chora. I moi byli tez mi to mowili. A ja potrafilam wymyslic sobie takie historyjki. Gdzie to on nie jest (bo nie dzwoni, nie pisze, nie odpisuje), czego to on nie robi. I zawsze chcialam miec kogos takiego, kogo bede \"pewna\"(złe slowo), kto bedzie tak samo wrazliwy itp. I wiecie co?? Niebieski taki jest... Dokladnie taki sam... cocinelko - ja Ciebie rozumiem, wiem co czujesz, bo mialam dokladnie tak samo i tego sie w sobie nie zmieni, nigdy!! Dlatego musisz znalezc kogos, kto to zaakceptuje ( mam nadzieje, ze to 86) albo byc sama ... A wiem, ze sama nie chcesz byc :) Wam przeszkadza ta odleglosc. :( Okej, ja lece, bo mi sklep zamkna. Bede za 20 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem autorko wlasnie to mam,ze dostaje swira w takich momentach :( ale to niechodzi o to bo gdybym wiedziala ze on byl pijany to bym inaczej do tego podeszla, ale ja sie w ogole nie domyslilam :O a 86 wlasnie akceptuje moje schizy i te wszystkie wymowki itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ... hermia - bardzo dobrze Twoja mama mowila. Moja do tego jeszcze mowi, ze \"To kobieta wybiera mezczyzne, ktory ja wybierze\", co jest swieta prawda!! cocinelko - nie mozesz sie smucic, zalamywac. Jezeli 86 Cie rozumie, to dlaczego sie tak zachowuje, skoro wie, ze Ciebie boli takie zachowanie z jego strony?? Mysle, ze on powinien spojrzec na to wszystko ze zrozumieniem. Ale on sie boi zaangazowania. No paranoja normalnie :( PARANOJA :( Nie wiem co madrego powiedziec, nie mam pojecia. Ale nie łam się, po prostu nie daj sie!!!!!!! Przeprosil Cie, najwazniejsze... Czemu on sie tak zachowuje. Troszke tchorzy. I to mi sie nie podoba :( co ja mam powiedziec?? MALINKA - wchodz tutaj czesciej :) Prosze :) jak ja sie ciesze, ze sie nie ugielas i nie wrocilas do swojego ex :) Nawet nie masz pojecia :D Podziwiam Cie za sile woli !! Wspaniale!! I tak trzymaj :D Jak ja bym chciala miec taka okazje - powiedziec mojemu ex - \"teraz to jest za pozno. Trzeba bylo wczesniej pomyslec. Zegnam cie\". O jak ja bym tak chciala!!! ale to niemozliwe niestety :O Chcialabym o nim zapomniec i nie kochac... Dzis siedze sama w domu - stad wyjscie do sklepu. Kupilam sobie napoj, chrupki i spedze sobie wieczor przed monitorem. Najprawdopodobniej porozmawiam dzis na skype z Niebieskim :) hermia - sluchaj ... pisalas, ze siedzisz w domu. Byc moze niedlugo zapuka do Twoich drzwi mily pan listonosz, ktory okaze sie Twoim przeznaczeniem :p Sluchaj ... Ja wierze w przeznaczenie. Kiedys to tutaj tlumaczylam na przykladzie zlamania nogi. Powtorz to - jesli kiedys ktos dowiedzialby sie, ze zlamie noge i postanow sobie ten ktos, ze jej nie zlamie. I bedzie caly czas siedzial. Bedzie siedzial na krzesle tydzien, dwa, trzy, miesiac, dwa, trzy ... rok ... To wiesz co?? Jesli ma zlamac noge to i tak spadnie kiedys z tego krzesla i ja zlamie. Taka jest moja dewiza. I moze to jest smieszne, ale ja w to wierze. Przeznaczenie zawsze Cie znajdzie. Chocby nie wiem co. I ja wiem, ze znajdzie i Ciebie :D Glowka do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko on za mna nawet nie teskni 😭 Powiedzialam mu zebysmy sie spotkali jutro i skonczyli to bo sie oboje meczymy to on ze gadam glupio i mam robic jak cche :O Powiedzial ze mu zalezy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz robic jak chcesz??? Skad ja znam takie slowa!! O NIE!! Takie slowa dzialaja na mnie, jak plachta na byka!! Jesli mu zalezy to powinien robic wszystko, by wybic Ci z glowy \"pomysl\" zerwania!! sluchaj cocinelka ... Nie rob nic pochopnie. Ale jednoczesnie nie mecz sie. Nie chce, zebys cierpiala, chociaz czy z nim jestes, czy nie, to i tak cierpisz, prawda?? Teraz wszystko zalezy od Ciebie. Albo podejmiesz decyzje, ze jutro sie widzicie i to koniec, albo czekasz jeszcze tydzien i sie widzicie i bedzie pieknie, a potem czekaja Cie dwa tygodnie meczarni :( Przepraszam. Wylozylam kawe na lawe... Przepraszam... Ale tak to teraz dla mnie wyglada. A mysle tylko i wylacznie o Tobie... nie chce, zbys cierpiala!! Nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×