Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Gość dajcie sobie spokoj
ten moj pseudonim jest z innego topiku nie tyczy sie Was dziewczynki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
mysle cocinelko ze wlasnie to jego zachowanie jest zwiazane z jego wiekiem i nic tu nei zmienisz choc bys sie starala nie wiem jak bardzo,podobnie bylo ze mna miallam nadzieje ze pod moim wplywem troszke zmadrzeje i wydorosleje ale tak sie nie stalo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czołem kluski z rosołem :P Przepraszam, ze nie było mnie wczoraj nigdzie nie powedrowalam, a usnełam bardzo wczesnie :o....nie wiem sama jak się czuje, nie chce jutro na uczelnie, ratunku 😭...ogolnie czuje się własnie nijak... Cocinelko-jak się czujesz?? Jak po imprezie, czytałam, że była obiektrem westchnien -super :D...nadal cisza od....:o???? 👄 Autorko-wiem co przezywasz z uczelnia....a co do tulenia...no coz, moge sie wirtualnie przytulic, ale to nie bdezie to samo :P...mnie nie ma kto tulic, ale życie nie pieści pieśćmy sie sami :D:D Głupol ze mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
kurcze nadal mi ciezko zapomniec o tym gnojku,czemu to tak dlugo trwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dajcie sobie spokoj - niestety to proces a u kazdego człowieka jest incazej, pytanie czy chcesz dac odejsc ??? Całuje Pani Dobra rada :D Ale sie dowciapna zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcei sobie spokoj wiem,ze to jego zachowanie jest zwiazane z wiekiem, tylko,ze u mnie nie bylo czegos takiego jak sprzeczki :O nie bylo u mnie zadnej klotni :O on byl ze mna taki jak ja bym chciala zeby byl ... wiem,ze nic juz teraz nie zrobie :( to jest koniec :( ale on takim zachowaniem zamyka sobie droge do powrotu zqan jakis czas jak bedzie chcial zmadrzec i bedzie wiedzial ze to ja jestem ta wlasciwa ... a Twoj ile ma lat ?? i ile nie jestescie ze soba ??? hermia po imprezie super :) ale teraz znowu dol :( o 14tej przyjedzie kumpela to sie wyplacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
moj byl mlodszy o 6lat...wiec ja podchodzilam od poczatku sceptycznie do tego zwiazku ale byl uparty i uleglam czego teraz zaluje,nie jestesm razem od poczatku wrzesnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka -to dobrze ze przyjezdza kolezanka w kupie razniej :)...Co do 86 echhhh coż ja moge powiedziec, ja tez sie wogole nie klocilam z F. bylo tak jak powinno byc, a raczej ja ja chcialam zeby bylo a to oznacza skutecznie naginalam rzeczywistosc do swoim potrzeb - wyidealizowałam go na kogos kim wogole nie był, i jak zderzyłam sie z rzeczywistoscia to czekało mnie \"duze zaskoczenie\" eeee :o Life goes on Cocinelko, z nimi lub bez nich :o niestety sama wiesz kochana ile dałabym aby nie być sama...ale chyba wole być niż cierpieć, czekać, meczyc sie, i starac sie go nauczyc milosci, epmatii jedym słowem zmienic ...Masz moje wsparcie Mała :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh u mnie bylo dokladnie tak samo :O ja na poczatku tego w ogole nie chcialam !!! to on nalegal i to on walczyl to on byl bardziej zaangazowany w pewnym momencie niz ja i wlasnie wtedy zerwal 😭 poza tym P potrafi byc dojrzaly, on po prostu nie chce taki byc !!! w wakacje jak pracowal w londynie to byl calkiem inny niz jak jest tu w akademiku :O wiec ja nie mialam sie nad czymz astanawic czy sie przy mnie zmieni, bo byl taki jak chcialam a tu wszystko leglo :( tak bardzo chcialam to naprawic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
na poczatku zwiazku on tez byl bardziej zaangazowany niz ja,gwiazdke z nieba by dal jakby mogl...ale potem juz coraz gorzej,coraz mniej nas laczylo jeczcze probowalismy oboje ratowac jakos to wszystko ale coz...nie wyszlo:(tak bym chciala moc sie przytulic do kogos a siedze sama i tak mi zle bardzo.cocinelko radzilabym Ci zakonczyc ten zwiazek bo im dluzej z nim bedziesz tym gorzej bedize sie rozstac,a z tego co piszesz to niewiem czy mu zalezy skoro tak rzadko sie odzywa i nawet nie moze wysilic sie i zadzw. albo wyslac kilka smsow,jesli by mu zalezalo bardzo na Tobie nie ranil by Cie w ten sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh on normalnie to pisze po kilkanascie smow dziennie ... wczoraj cos zaczal szalec nie wiem czemu :O w tym tygodniu gadalismy prawie codziennie na gg po kilka godzin, a teraz nie wiem co sie znowu stalo :O wiem,ze musze to skonczyc tylko,ze u nas dochodzi oprocz roznicy wieku odlaglosc :O i mamy sie widziec w przyszly weekend, ale czy sie zobaczymy ??? jak tak to skoncze to jak nie to po prostu umrze smiercia naturalna bo ja juz sie nie odezwe chyba ze on zacznie walczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelko - przepraszam, moja mama na kompie siedziala i nie bylo mnie troche czasu. To moj mail : crazylady1986@o2.pl Juz do Was pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
wyglada na to ze bawi sie Toba ja tak to widze,meczysz sie tylko w takim zawieszeniu jestes i nie wiesz co robic,wiem ze to nie latwe skonczyc ale im wczesniej tym lepiej jest.nie jestes szczesliwa wiec sama odpowiedz sobie czy na tym polega zwiazek dwojga osob?byc z kims to wielkie szczescie i radosc a nie cierpienie i zadawanie ciagle sobie pytania dlaczego tak sie dzieje dlaczego jest zle i nic nie jest takie jak sobie wymarzylas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko mail poszedl dajcie sobie spokoj ale jak kurde mam to skonczyc ????????? przez smsa ????????? nie zrobie tego !!! on zerwal ze mna przez smsa i zostal wyklniety !! nie zrobie tego tak, bo nie jestem tchorzem :O poza tym chce widziec jego reakcje jak z nim zerwe a nie napisac sobie smsa i nic wiecej :O nie jestem taka !! licze na to,ze jednak sie zobaczymy za tydzien bo obiecal mi zrobic kompa ... a czy sie ze mna bawi to wiesz nie wiem, bo jak ze mna zerwal i potem sie spotkalismy to uslyszalam tyle super rzeczy ktorych bym sie nie spodziewala uslyszec .. u nas problem jest nie w tym,ze bylo zle tylko,ze bylo za dobrze i on za szybko sie zaangazowal i nie potrafil wytrzymac dnia beze mnie w pewnym momencie a dzieli nas 200 km i mozemy sie widywac tylko w weekendy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie sobie spokoj - masz racje, idealizujemy tych padalcow. Ja dzis mysle caly czas o moim exie. Widze sie dzis z jego dobrym kumplem, ktory na pewno bedzie mi o nim gadal i bedzie pytal jak miedzy nami jest ( bo moj ex nie opowiada o mnie jemu akurat). Mimo, ze zastrzeglam, ze zadnych rozmow o nim, to i tak wiem, ze zapyta albo bedzie mi mowil kogo to moj ex ostatnio nie wyrwal!! Wrrr!! Nienawidze goooooooo!! dajcie sobie spokoj - ja tez nie umiem zapomniec, a minely juz dwa lata. Tylko ze sama to teraz \"odswiezylam\" i tym sobie bata nakrecilam. I tez myslalam o wizycie u psychologa, tylko pojawil sie Niebieski i jest cudnie... Potrzeba czasu... cocinelko - wiesz co? Ty go bronisz. Zauwazylam to juz kilka razy i chcialam byc pewna. Piszesz, ze jest Ci zle, ze on nie pisze, ze Cie rani ... Ktos Ci powie prawde (dajcie sobie spokoj dobrze to wszystko powiedziala w ostatnich wypowiedziach), a Ty od razu, ze jemu od wczoraj tak bije, ze tak to jest ok. Starasz sie oszukac sama siebie. NIe zaprzeczaj. Tak jest. Te Twoje ciagle obawy, czekanie na smsy itp. Skad to sie bierze? On nie jest taki, jak byl, jak powinien byc. Nie jestes szczesliwa. Uwazam ze powinnas go zostawic. Mowie Ci to szczerze. I dla Twojego dobra :) Bo on mnie wkurza!!! Straszliwie!! Bo przypomina mi mojego ex teraz. I ja wiem jak ja sie wtedy czulam. Nigdy tego nie zapomne... NIGDY!! Napiszesz do mnie maila? hermia - widze humorek dzis jest wiec jest dobrze :) I ciesze sie, ze rozumiesz co czuje do uczelni :) Tragedia :O Jutro mam 7h laboratoriow :( UMRE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
to juz jest Twoja sprawa i zrobsz jak bedziesz uwazala,ja tylko czytam to co piszesz i juz sama niewiem czemu on tak sie zachowuje,ja bym raczej nie wytrzymala tego nie moglabym byc zniesc takiej niepewnosci...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce go zostawic, ale nie zrobie tego przezs smsa :O :O poza tym autorko wiesz tez ze moje czekanie na smsa bierze sie z moich paranoi :O czasami jak nie pisal dwie godziny to ja potrafilam szalec :O a przeciez on moze nie miec czasu czasami napisac jak jest na zajeciach albo na siatkowce .. a wczoraj to przegial pierwszy raz bo nigdy sie nie zdarzylo ze byl tylko jeden sms :O :O :O :O wczesniej to byly serio w glownej mierze moje paranoje, bo bylo po kilkanascie smow dziennie a mi bylo caly czas malo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
autorko chociaz Ty mi racje przyznalas :)widzisz ja juz znam te wszysrkie zachowania facetow ich zagrania raczej,zycie mnie tego nauczylo...mozemy radzic cocinelce ale i tak zrobi jak jej serce podpowie.mialam podobny przypadek do Niej dlatego jest jedno rozwiazanie rozstac sie nie myslec czemu jest taki a nie inny czemu tak rani,to jest meczarnia straszna sama o tym wiem.raz dobrze raz zle a przeciez powinno byc zawsze dobrze,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! AUTORKO jak tam niebieski? Juz za dwa tyg wraca tak?? J a dzis w pracyt siedze.... Moj byly mi sie oswiadczyl..... ale nie wiem jak postapic....... doradz mi cos..... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to przypomina moja \"walke\" z tym moim bylym. Raz bylo dobrze, w wiekszosci zle. Jak mnie ten zwiazek duzo nauczyl. Dwa lata niezlej szkoly. Tyle co ja wycierpialam, to juz chyba na cale zycie mi straczy. I teraz jestem strasznie twarda dla facetow. Nie ma zmiuj sie. Juz nikt mnie nigdy nie urzadzi tak, jak on. Zawsze tak myslalam, cale wakacje. Nabralam pewnosci siebie. wrocilam do polski i co?? Nawinal sie oj ex i... Madzia stala sie taka, jaka byla. Potulna, na kazde zawolanie. Po czym okazalo sie, ze ec chce tylko przyjazni, ale on mnie kocha. Cieszylam sie kazda mila chwila, wszystkim, co bylo piekne, a tak malo tego bylo... Nie nie nie nie!! Kochane MOje!! My nie zaslugujemy na cos takiego. Ja jestem teraz tak nastawiona na mojego ex, ze czekam tylko na sytuacje, gdy on zadzwoni, poprosi o spotkanie, powie ze chce wrocic a ja mu wtedy powiem ZE ZA POZNO!! Powtarzam to juz ktorys raz, bo to ewidentnie stalo sie moim marzeniem!! LIFE GOES ON jak to Hermia napisala i to prawda!! Dziewczyny, nie dajmy sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---aniol--
i tak sie dacie --kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
ja sie nie dalam i nie dam.wypraszam sobie takie komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---aniol--
nigdy niemow nigdy---i niedasz sie ---dasz dasz tylko jeszcze otym niewiesz ze dasz ---naiwnosci ludzkiej nigdy niepokonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka - nie wierze!! nie zgadzaj sie!! nie zgadzaj sie!! kolejna taktyka faceta!! on mysli, ze sie oswiadczy, Ty sie zgodzisz, zagra wspanialego, kochajacego faceta i po miesiacu zacznie byc draniem, takim jaki byl. Oswiadcza sie, a zakonczyl to wszystko!! Facet jest chory z zazdrosci. Malinka, prosze Cie!! Nie rob tego!! Nie rob!! Ja mam przed oczami obraz tej pobitej dziewczyny, ktorej facet pisal listy przez rok czasu, ze on sie zmienil, ze ja kocha... Jak wrocila do niego to po tygodniu ja pobil, ze wyladowala w szpitalu... pisalam Wam :( az mi sie plakac chce :( A zostawila go dla takiego dobrego faceta, ktory jej gwiazdke z nieba by dal. Mainka - ja nie moge za Ciebie decydowac, ale zobacz... Umialas o nim \"zapominac\". Umialas spojrzec na innego mezczyzne, umialas zyc... Po co do tego wracac. jestes na dobrej drodze, by byc szczesliwa. Ja nie chce, zeby facet robil Ci awantury, bo ktos sie na Ciebie spojrzy, bo kolega z pracy napisze smsa. Co to za zycie?? Nie moge za Ciebie decydowac...ale nie rob tego! a Niebieski wraca za 3 tygodnie. Jeszcze troszke czasu jest. Czekam na niego i odliczam dni. Chce go miec juz kolo siebie. I chce, zeby bylo wszystko dobrze. Poczytalam tak dzisiaj to, co pisala cocinelka i co pisala \"dajcie sobie spokoj\" i doszlam do wniosku, ze moj Niebieski tez jest taki kochany dla mnie teraz. Mowi, ze dostal od zycia to, co zawsze chcial miec, ze dostal szanse od Boga... Tak mi mowi i boje sie, ze to wszystko tak sie skonczy, jak dziewczyny pisaly. Chociaz nie wyobrazam sobie Niebieskiego jako padalca i nieudacznika. Chce, zeby bylo wszystko wspaniale. Moze nareszcie usmiechnie sie do mnie los. malinka - podasz mi swojego maila?? To jest moj: crazylady1986@o2.pl ANIOL - takich komentarzy nie potrzebujemy, naprawde!! Dziekujemy za szczerosc, ale twoj czas sie juz skonczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sie zdziwilam... Przyszedl jakgdyby nigdy nic..... J eszcze nie podjelam decyzji.... i bardzo sie wacham..... moj e mail masniaczek19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko odpisalam ... teraz znikne zaraz na dlugo bo kumpela do mnie przyjdzie ale jak pojdzie to sie pojawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nad czym Ty sie zastanawiasz?? Ile Wy razem byliscie, zeby sie juz zareczac?? On chce miec pewnosc, ze bedziesz juz jego... nie dziala mi o2, nie wiem dlaczego, wkurzam sie!! Wiec nie moge napisac maila. Ale jesli Ty masz ochote to pisz! cocinelko - odpisze, jak bedzie mi dzialalo to zasrane o2!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×