Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Tak poza tym, cocinelko, piszac ze my to mamy tak zajebiscie w zyciu, ze ja mam Niebieskiego, ze Hermii to minely juz dwa miesiace, ze reszta dziewczyn tez juz jest na innym etapie, niz Ty, to mam wrazenie, ze obiwniasz nas za to, ze my mamy \\\"lepiej\\\" niz Ty :( Powiedzialam to teraz szczerze :( Ja sie momentami czuje winna. I wiesz co? Zauwazylas, ze nie pisze nic o Niebieskim na topiku? Tylko takie nawiązki... wiesz dlaczego?? Bo nie chce, zebys mi pisala, ze mnie jest latwiej mowic, bo mam jego. Ty masz, Cocinelko, wspanialych rodzicow, a ja mam rozwalona rodzine. I co? Nie moge Tobie napisac: \\\"A Tobie to latwiej,bo masz rodzicow super\\\". Jak ja bym mogla tak napisac?? Kazdy ma swoja droge, kazdey ma swoje zycie i kazdy ma swoje przeznaczenie. Powiedz, jak mamy Ci pomoc, zebys ciagle nie negowala, tego co piszemy? P.S. TWOJ OSTATNI POST SWIADCZY O TYM, ZE TO WSZYSTKO JEST TERAZ NASZA WINA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 - mlodszy?? No prosze ;) Ale to cos powaznego, czy takie wiesz... Flirtowanie ;) ? fajnie i fajniusio :) A dasz mi troszke swojej pozytywnej energii?? Please!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super :O Pisz o Niebieskim ile sie da, to przynajmniej daje nadzieje,ze bedzie lepiej :) Wcale nie mowie,ze macie lepiej w zyciu :( Po prostu jestescie krok za mna, a ja jestem dalej za Wami i albo Was dogonie albo sie niestety nie dogadamy :( Nie jestescie niczemu winne !!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy przenigdy tego nie powiedzialam !!!!!! Zreszta ta klotnia nie ma sensu :( Jest mi zle i musze sobie sama z tym poradzic nikt mi w tym nie pomoze, przyjdzie moment kiedy stwierdze,ze juz o nim nie mysle i juz ... Tylko ze ja wiem,ze to nastapi, wiem,ze przestane kochac i nie bede kochac do konca zycia ... Tylko musze czekac na ten moment kiedy to nastapi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie młodszy :(, przyznać się nie chciał ile ma lat :) Nie wiem jeszcze co to, flirtowanie czy coś więcej, na razie fajnie nam się gada i nie tylko :p. Poza tym widywać się będziemy raczej rzadko, ale to chyba lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 widze ze imprezka sie udala, no prosze, tylko pozazdroscic i tego humorku tak samo 🌼 autorko: ja chyba zaraz umre, tak mi sie nie chce ze masakra a jeszcze tyle nauki:P co do moich dwoch kierunkow to nie przesadzajmy az tak ciezko nie jest:P a teraz sobietak troche rozmyslam o M. i sie skupic nie moge, no moglby w koncu cos zaproponowac hehe, no to sobie poczekam bo moje mysli mowia ze cos bedzie ale w przyszlym roku czyli za niedlugo:P wazne ze se ubzduralam i bede trwac hehe 🌼 cocinelko 🌼 Hermia25 ja mowie calkowicie powaznie;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Cocinelko, to dokładnie to o czym mówię, trzeba sobie dać czas, żeby przestało boleć. Ja nawet mogę Ci powiedzieć, że ten moment nadejdzie, ale do tego trzeba samemu dojść i moje gadanie nic tu nie da 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 - powodzenia w takim razie :) Trzymam kciuki za Ciebie :) I jak to Hermia mowi \"Facet powinien byc dodatkiem, a nie trescia neszgo zycia\" i widze, ze Ty wdrazasz w zycie te oto dewize :) Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 ja wiem o czym mowisz, ja wiem,ze ten moment nadejdzie tylko musi minac czas ... Chcicalabym zeby to nadeszlo szybko, ale kazdy to przechodzi na swoj sposob ;) Bedzie lepiej ja to wiem, nie mam co do tego najmniejszych watpliwosci ;) ja Tobie tez mowilam,ze bedzie lepiej,ale Ty nie wierzylas :) I widzisz jednak jest i ciesze sie z tego,ze chociaz u Ciebie lepiej :) A ja tesknie za nim albo tesknie po prostu za kims bliskim ?? Ja juz sama nie wiem za czym tesknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka, ja się muszę strasznie pilnować, bo mam tendencję do przezwyczajania się, że mam kogoś bliskiego. Tym razem chciałabym, żeby było fajnie jak jesteśmy razem, ale nie chcę mieć kata bo widujemy się raz na 2 tygodnie. Chcę mieć własne życie i żeby ono było fajne samo w sobie, a nie dlatego, że jest obok mnie facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna piosenka: I hear the ticking of the clock I\'m lying here the room\'s pitch dark I wonder where you are tonight No answer on the telephone And the night goes by so very slow Oh I hope that it won\'t end though Alone Till now I always got by on my own I never really cared until I met you And now it chills me to the bone How do I get you alone How do I get you alone You don\'t know how long I have waited And I was going to tell you tonight But the secret is still my own And my love for you is still unknown Alone Till now I always got by on my own I never really cared until I met you And now it chills me to the bone How do I get you alone How do I get you alone How do I get you alone How do I get you alone Alone, alone http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=3603985 A tu w wersji oryginalnej, jak kto woli ;) http://pl.youtube.com/watch?v=pr3SzrXH8sg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
autorko napisz jak twoje relacje z Niebieskim:) jestem ciekawa bo ja po rozstaniu z bylym nie moge jakos z nikim sie zwiazac,nie potrafie sie przelamac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze zly link podalam do tej piosenki ;) Ja i Niebieski. A co ja moge powiedziec po jednym spotkaniu? Powiem to wszystko tak w skrocie od poczatku. Jak bylam taka zdolowana po moim exie, a Niebieski byl jeszcze TAM, to napisal do mnie po dwoch dniach, od kiedy zerwalam wszelkie kontakty z exem. Zawsze mialam jakis tam kontakt z Niebieskim, ale wtedy tego dnia on mi spadl z nieba. Czulam sie taka bezradna, bylo mi smutno i napisalam mu co u mnie. Poszedl wiec do kafejki, gadalam z Nim 4h o wszystkim, o tym co mnie boli... I tak zaczelismy nasz kontakt. Pomogl mi wyjsc z tego wszystkiego. W pewnym momencie poczulam, ze za nim zwyczajnie tesknie ( a powiem, ze Niebieski zawsze mi sie podobal) i tak jakos wymienilismy nasze zdanie na temat swoich uczuc i od tego czasu odliczalam dni do jego powrotu. Byly momenty, kiedy czulam, ze w ogole mi nie zalezy, ze to nie to... Ale jak wrocil wczoraj, to caly dzien marzylam o tym, by juz go zoabczyc. I obawialam sie jednego - jak to bedzie. Czy bedziemy przy sobie swobodni, czy bedziemy mieli o czym gadac... A bylo po prostu normalnie, Zero sztucznosci. Bylo super :) Ja zyje tylko mysla, ze to juz ten ostatni mezczyzna w moim zyciu, ze to ten jedyny. Licze na to, wierze w to, chce tego!! Chce sie w Nim zakochac!! Chce z Nim zamieszkac. On jest bardzo zaangazowany. Juz powiedzial mi wiele rzeczy, ktorych ja jeszcze nie moge powiedziec, bo ich zwyczajnie nie czuje. Wiem, ze to jest mezczyzna, z ktorym moge byc i bede szczesliwa, jesli nie nawale :) I wiem, ze on jest gotow zrobic dla mnie wszystko! Pomaranczko - \"ten\" facet przyjdzie, jak nie bedziesz go szukac. Myslisz, ze ja wtedy szukalam kogos?? Ja wtedy nawet nie myslalam nawet, zeby spojrzec na jakiegos faceta, NIC!! Przyjdzie ten moment i na Ciebie, zobaczysz :) Trzymam kciuki za Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko :) wiesz,ze ja Ci zycze szczescia :) i zycze Ci zeby to byl ten jeden jedyny :) tylko wiesz,ze nie mozesz nawalic ;) nie mowie to ze zlosliwosci tylko z tego,ze sama mowilas ze mozesz to zrobic :( Ale ja w Ciebie wierze i wierze ze Ci sie ulozy :) Kitikat moze zrobimy sylwestra w 3 z hermia u mnie albo u Ciebie ?? co Ty na to ?? ;) Ja juz sie klade spac i zycze dobranoc wszystkim :) Ehh jakos jednak nie umiem Was opuscic :P Pewnie jeszcze bede tu smucic ale nie gniewajcie sie na mnie prosze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klade sie spac... Okazalo sie, ze pewna dziewczyna, ktora jak na swoj wiek powinna juz co nieco rozumiec dowalila sie do Niebieskiego i nie rozumie tego, ze ma sie odwalic!! I na sam koniec dnia sie zdolowalam :( Dobranoc wszystkim 🌼 Strasznie nie chce tego tygodnia, strasznie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez podążam w objęcia Morfeusza - kolorowych snów....nie cierpię poniedziałku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie znosze poniedzialku 😭 Jestem tak niewyspana, ze dzis chyba bede chodzic tylem :( Ledwo patrze na oczy. A co ja na to poardze, ze kocham spac?? Uwielbiam!! Do tego dzis wroce do domu chyba po 18 😭 I jeszcze jak pomysle, ze za oknem jest mroz i ja musze na niego wyjsc no to dzikuje serdecznie!! A jecac musze!! Mimo wszystko milego dnia wszystkim Dziewczynkom zycze :) Buziaczki przesylam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim 🌻 Właśnie wstałam, zbieram się do pracy. Ależ to moje łóżeczko dziś puściutkie było w nocy :), wiedziałam, że nawet gdybym nie chciała to będzie mi go brakować, ale tylko troszeczkę, na szczęście :) Nie dam się, tym razem :P. Wieczorkiem znów na balety :), wigilia z kolegami z pracy :). Buziaczki dla wszystkich 👄, dla tych szczęśliwszych i dla smutniejszych. Nigdy nie wiadomo co może przynieść kolejny dzień i co kryje się za rogiem, a dla tych niespodzianek warto żyć :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) normalnie widze ze tu same spiochy lubiace spac jak ja:P ja siedzialam do 3 i sie uczylam a teraz ledwo widze na oczy:P cocinelko: jestem jak najbardziej za;) w koncu mieszkamy niedaleko siebie:P a hermia do nas dolaczy zycze wam milego dnia i ide sie zbierac bo czeka mnie dzis na prawde ciezki dzien cocienlko🌼, autorka🌼, hermia🌼, 24🌼, juni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on jednak znow jest sam... kurwa, co z niego za playboy sie zrobil... chyba nie powinnam go szanowac juz w ogole... dlaczego jak on byl takim chujem to ja wciaz nie umiem zapomniec i przestac kochac?... przeciez.. kurwa mac... nie umiem sie poskladac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu puściutko!!! Troszkę mi się humor od rana popsuł, ale co tam idę na Wigilię i mam zamiar mimo wszystko dobrze się bawić :) Jeśli zrobiłam głupotę to teraz za nią płacę, ale człowiek uczy sie przez całe życie :) Odezwijcie się dziewczyny 🌻, ja może będę później 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nikt juz tutaj nie zaglada 😭 Kochana 24, milutko, ze piszesz 🌼 I baw sie dzis jak najlepiej i nie daj sie facetowi!! ;) Dopiero wrocilam do domu :) Zaliczylam cwiczenia, ktore nade mna wisialy z tamtego semestru i jutro moge podejsc do zaleglego egzaminu :) Ponadto zaliczylam kolowkium z tamtego tygodnia i dostalam dwie 4 ;) (Bo kolokwium mialo dwie czesc;) ). Taka jestem szczesliwa :) Nareszcie cos idzie do przodu!! :D Po zajeciach widzialam sie z Niebieskim. Jakies dwie godzinki. Oj, jak mi dobrze teraz :D Odezwijcie sie!! Przykro mi, ze nie piszecie 😭 Cocinelko!! Hermia!! Kitikat!! juni - jak mozesz czuc do niego cokolwiek?? Dla mnie facet nie zasługiwałby nawet na to, zeby go nienawidzila!! Na nic... Ten koles jest zerem!! ZEREM!! Piszcie, prosze... bo smutno ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko: gratuluje!! ja dzis poleglam, choc jest nadzieja ze zalicze, zobaczymy:P a ja sie dowiedzialam ze moj M. jednak kogos ma i teraz sie jakos dziwnie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy kiepski dzien...moze wychodzi to co mnie boli, potrzebuje z kims pogadac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitikat - dziekuje 🌼 Pewnie to Twoj apierwsza porazka w tym semestrze, wiec nie masz sie czym martwic... A jesli chodzi o M. Hmm... Takie jest zycie. Nie wiesz jak bardzo to jest powazne, jak to wszytko wyglada i ile tak naprawde beda za soba. Madra z Ciebie dziewczynka, wiec wiem, ze sobie poradzisz ;) I nie lam sie. A to dziwne uczucie zawsze sie pojawia. Mam nadzieje, ze nie jest Ci smutno, ze nie czujesz sie z tym az tak bardzo zle... Pamietaj - to tylko facet ;) Jest ich miliony na swiecie :D Glowka do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitikat :( ale Ty i tak weirzysz ze bedzie ok :) Autorko super ze wreszcie sie udaje zaliczac :D Ja dzis mialam ok dzien :) pierwszy bez placzu :) ale powiem Wam,ze jestem glupia idiotka ktora sie o niego martwi, bo od wczoraj wieczora nie ama zadnego opisu na gg :O i martwi mnie to a on albo zapil :O albo gra ze mna zebym sie martwila :O tak jak Ty autorko zrobilas z ex, pamietasz ?? Bo on normalnie zawsze ma opis na gg i to raczej niemozliwe zeby od wczoraj wieczora nie wlaczyl w ogole gg :O ehhh poczekam do jutra mam nadzieje ze dzis w nocy cos w rzuci a jak nie to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzalam zdjecia moje i moje ex z pazdziernika tego roku. Kiedy sie z nim spotykalam, kiedy chodzilismy na imprezy, kiedy bylam z nich na chrzcinach, bo bylam chrzestna i go poprosilam, zeby byl moja osoba towarzyszaca. I przez te chrzciny tak naprawde to wszystko sie zaczelo :( Tak to bym dalej zyla w spokoju, ale pewnie nie byloby Niebieskiego. Przez te zdjecia... wiem, ze nadal go kocham :( Kocham go!! 😭 I nienawidze za to, ze to czuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×