Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Gość roberto28
I bardzo dobre podejście. Musisz sobie jakoś zająć czas i spotkaj się ze znajomymi, po śmiej się troszeczkę, rozerwij, zapomnij na chwilę o całym świecie i się zabaw trochę. O papierosach to mi nawet nie mów, bo jak paliłem maksymalnie do paczki dziennie, co mi się rzadko zdarzało, to przez ostatni miesiąc palę dwie dziennie. Ale mam następną motywację, bo chcę to rzucić. Muszę! I od jutra mam zamiar. A Ty jeśli palisz sporadycznie to lepiej nie pal wcale, bo po wciągnięciu się jest bardzo trudno przestać. Nie chcę Cię pouczać ale wiem jak to jest z papierosami i twierdzę że to jest przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja papierosy popalam od kiedy pamietam, prawie 10 lat... jakos sie jeszcze nie wciagnelam, ale od czasu do czasu musze.... tak sie zdenerwowalam, ze serce mi zaraz wyskoczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Czyli widzisz teraz że mu wcale nie zależało na Tobie. Szkoda, bo miałem nadzieję że znalazłaś chociaż Ty swoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
To dobrze że tylko podpalasz :) Nie denerwuj się bo nie ma sensu denerwować się o pustego faceta!!! Zrób sobie jakiegoś małego drinka, zapal sobie papieroska i zrobi Ci się trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znajde swojego szczescia. Juz w to nie wierze. Za bardzo chcialam. Za bardzo, za duzo... Mija 40 minut, jak mi napisal, ze prawie spi, a on mi wciaz odpisuje na smsy. Nie omieszkalam mu tego napisac. To koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Znajdziesz swoje szczęście i uwierz w to!!!!!!!!!! Nie możesz szukać na siłę, bo nie da się zmusić drugiej osoby do czegoś czego nie chce. Daj sobie czas, a miłość sama Cię znajdzie. I wiem że jeszcze będziesz szczęśliwa, bo jesteś wartościową kobietą która jest mądra i potrafi prawdziwie kochać. A to bardzo wiele i mało jest takich kobiet. Będzie dobrze, głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Roberto... Kłamca ma zaletę - wyobraźnię. Gratuluję mu tej wyobrazni. Wlasnie taki mam opis na gg. Ide chyba sie gdzies zabunkrowac z tym papierosem... I czekam az napiszesz. Pewnie zaraz idziesz spac... Ja z nerwow nie zasne. DO tego zostaly mi dwa papierosy :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logika
własnie przerabiam to co TY. najlepszym lekarzem jest czas. ja przez całe dnie cos robie, zeby tylko nie myslec i nie zagłebiac sie kiedy i gdzie popełnilem blad. dlatego proponuje jutro jest sobota i wyjscie ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Każdy Autorko, dosłownie każdy człowiek ma fantastyczną wyobraźnię. Tylko każdy wykorzystuje ją w innym celu. Nie denerwuj się bo to tylko Cię niszczy, uspokój się i nie myśl o nim teraz. Ja też jeszcze nie mogę spać, trudno mi się zasypia samemu. Nie lubię wieczorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Logika. Łatwo się mówi nie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Zająć się sobą to podstawa. Zorganizować sobie czas i się czymś zająć bardzo pomaga, ale myśli o tej osobie i tak powracają. Dobrze że tylko gdy nie myśli się tak często to nawet gdy powrócą to mniej bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Damy radę Autorko, nie załamuj się. Czasem warto się troszkę po użalać żeby potem zobaczyć inną pozytywną stronę swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mnie cieszy to to, ze sie nie dalam :) I ze nie wierzylam w te wszystkie jego klamstwa! :) Ale znow czuje sie zawiedziona. Fakt, ze nie mam dzis zadnych dowodow na to, ze klamal, ale samo jego zachowanie mowi wiele. Wiem, ze mam racje. Czuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Na pewno masz rację, bo takie rzeczy się czuje. Jestem dumny z Ciebie że mimo wszystko nie dałaś się owinąć w okół palca i nie dałaś sobą dyrygować. Cieszę się że mimo niepowodzeń nadal trzeźwo myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Ja też już o tym myślałem, ale przecież my sami kierujemy swoim życiem. Choć warto usłyszeć coś pozytywnego na temat swojej przyszłości, bo to zawsze pozytywnie buduje człowieka i potrafi mobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak sie uslyszy cos negatywnego... Ale chcialabym isc... Ja chyba klade sie spac zaraz... Goraczka mnie muli :O Wiec mowie dobranoc, roberto 🌼 Spedzilismy razem wieczor :) Bylo bardzo milo :) Dziekuje :) Ja jutro od rana bede jeszcze wiec jak cos to pisz. Kolorowych snow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Wróżkom się płaci więc raczej mówią pozytywy. Ja również dziękuję Ci za miły wieczór i życzę długiej i spokojnej nocy. Śpij sobie dobrze i śnij słodko. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim 🌼 Niedlugo w ogole spac nie bede. A jeszcze 2 miesiace temu, jak nie spalam 10h/dobe, to caly dzien chodzilam nieprzytomna, a teraz... Starzeje sie :o Do tego cala noc mi sie snilo, ze mialam schizofrenie. Wszystko sie dzialo jak w filmie :o Ale to efekt tego, ze wieczorem rozmawialam z kolega o thrillerach i horrorach. Wlasnie mi napisal smsa: \"szkoda ze podjelas taka decyzje, ale co poradzic\". Odpisalam: \"chyba sam siebie oszukujesz\". A on: \"skoro tak sadzisz to ok\". Wiec ja juz na odczepnego:\"Gdybym tak nie myslala,to bym tego nie pisala.I tak malo Ci zalezy na tej znajomosci,wiec po prostu odpuscmy sobie.PA\". On mi zajezdza protsatctwem, no nie? Ktory facet jak by chcial miec kontakt z dziewczyna tak by zareagowal? Ooo jeszcze mi teraz odpisal:\"jak tam chcesz ale szybko sie poddajesz ale ok nie nalegam Ty podjelas juz decyzje\". Ale mi dobrze :D Normalnie czuje sie lepiej, jesli chodzi o psychike :) A on niech po prostu spada. Nie wiem czego on chce ode mnie, zastanawiam sie naprawde.... Zaraz skontaktuje sie z siostra i zapytam, czy przygarnie mnie pod swoch dach, mam nadzieje, ze nie odmowi. Nadal sie sie czuje, wiec musze wziac jakies leki. Hehe, pisze jak na jakims blogu :p Ale ja lubie tu pisac, bo wiem ze jak roberto wstanie to to przeczyta :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Witam. Dzień dobry. Autorko. Za nie długo to ja mam nadzieję że Ty będziesz spać nawet dwanaście godzin na dobę, bo będziesz spać w ramionach swojego ukochanego. A wtedy to będziesz chciała żeby noc się wcale nie kończyła. Temu kolesiowi wcale na Tobie nie zależy, jego podejście wyraźnie na to wskazuje. Cieszę się bardzo że czujesz się lepiej i nie warto się poddawać. Dziś w nocy śniła mi się moja piękna. Śniło mi się że siedzi już tam na Cyprze od jakiegoś czasu i że zadzwoniła do mnie. Po krótkiej rozmowie zaczęła mnie bardzo przepraszać i błagać mnie o to żebym do nie przyjechał i był z nią nadal. Niestety odpowiedziałem jej w tym śnie że ja do niej nie przyjadę i że jak coś w ogóle chce to sama najpierw musi wrócić do kraju, a potem zobaczymy co dalej. Kurcze to jest normalnie przechlapane, chyba zaczyna być źle zemną skoro mi się śni coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne, roberto! Ja zawsze mowilam, ze jesli jakas osoba(powiedzmy moj byly) przestaje mi sie snic, tzn. ze zaczynam o nim zapominac, bo pojawia sie w moich snach coraz rzadziej i rzadziej. Sny odzwierciedlaja Twoja dusze. Jesli nawet o niej nie myslisz, to caly czas masz gdzies to w sobie i zaczyna Ci sie to snic. To tak jak mnie wielokrotnie po ciezkich klotniach snilo sie, ze juz sie z nim pogodzilam i ze jest cudownie... Nie masz sie czym martwic. A im rzadziej bedzie pojawiac sie w Twoich snach, tym bardziej bedziemy sie cieszyc, bo to jest jakis progress. U mnie na wymianie tych durnych smsow sie zakonczylo :) Pozbylam sie prostaka z mego zycia. Po poludniu jade do siostry. Mam nadzieje, ze wieczorem uda mi sie wyjsc na jakas imprezke, szisze itepe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
A podobno sny się potrafią spełniać, więc pewnie ja bym miał trochę lipe jak by się miał spełnić. Ale dobra nie myślę o tym bo jeszcze mnie jakiś dołek złapie czy coś :) Ja chyba też będę musiał się gdzieś wybrać wieczorkiem żeby się w końcu troszeczkę odchamić. Życzę Ci udanej zabawy i mam nadzieję że uśmiejesz się dzisiaj do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa dziekuje :) Tylko, ze na razie nie mam chetnych na zadna imprezke. A kolega, ktory mnie na nia namawial milczy, wiec nie wiem co jest grane :o A Ty nie mysl o tym snie. Ja raz w zyciu mialam taki sen, ze nie mialam humoru caly dzien, ale on byl naprawde beznadziejny :O A Ty sie niczym nie przejmuj!! To co? Moze razem imprezka?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
Ja jestem za, a nawet przeciw :) Z miłą chęcią bym Ci po towarzyszył jak by to było możliwe :) Mam nadzieję że wyszalejemy się dzisiaj troszeczkę i że humorki nam się przez to bardzo poprawią. Ja też jeszcze nie wiem gdzie się dzisiaj wybiorę i z kim, pisałem przed chwilką do kolegi ale na razie też milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja sie ciesze, ze jest mi lepiej dzisiaj :) Mam nadzieje tylko, ze ulozy mi sie jakos wieczor, bo sie zdenerwuje. Dzis sie upije, wytancze i bedzie extra :D A nawet przeciw??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto28
I ma być extra!!!!! Przeciw nie, żartuję :) :) :) Tylko i wyłącznie za. Będzie udany wieczór czuję to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×