Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinka333

a mój projekt wam się podoba?

Polecane posty

Mnie się podoba. Jakbym miała brać dla siebie, to oddzieliłabym bardziej salon od kuchni, bo nie lubię jak są tak razem i łazienki - wc osobno. No ale to już kwestia tego, co jest dla kogo wygodniejsze i praktyczniejsze. Robiłaś już jakieś wstępne wyceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie niepodoba
pelno nie potrzebnych daszkow i udziwnien ktore nie potrzebnie zwiekszaja koszt budowy domu, wyglada na duzy a tak naprawde metrazowow jest malutki, nie praktyczny now iec ja jestem na nie a sama jestem w trakcie budowy wiec mozna by powiedziec ze pojecie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie podoba ----- dokladnie to samo mi sie rzucilo w oczy , wyglada na ogromny a patrzac na metraz jest malenki, i ten dach masakra. Wiadomo gust nie podlega dyskusji. Osobicie wole proste zgrambne domki bez udziwnien---ten jest przekombinowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też z krakowa
bardzo bardzo mi sie podoba, naprawdę, wcale nie przekombinowany, a takie prościuteńkie wyglądają jak stodoła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny domek:) Trochę za dach Wam doliczą i więcej pójdzie materiału niż przy prostym dachu. Czym planujecie ogrzewać dom? Bo kotłownia jest mała i raczej na trzymanie materiału grzewczego nie ma miejsca. Dół jest fajny, taki przestrony, ale łazienka jest malutka. na górze pokoje są bardzo małe, zwróć uwagę, że pomiar w nawiasie to jest pomairem podłogi, tam masz skosy, czyli odchodzi Ci przy ścianach i pomiar drugi to ten na wyprostowaną postawę :) Ale pod skosami można poustawiać łóżka, czy komody, to nie jest zmarnowane miejsce ;) Gdzie będziesz prała i suszyła rzeczy? Tylko weź pod uwagę zimę i dni deszczowe, czyli chodzi mi o suszenie w domu :) łazienki są w jednym pionie więc jest szansa, że rurki pujdą najprostrzą drogą do góry i nie trzeba ich ciagnąć po domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny domek:) Trochę za dach Wam doliczą i więcej pójdzie materiału niż przy prostym dachu. Czym planujecie ogrzewać dom? Bo kotłownia jest mała i raczej na trzymanie materiału grzewczego nie ma miejsca. Dół jest fajny, taki przestrony, ale łazienka jest malutka. na górze pokoje są bardzo małe, zwróć uwagę, że pomiar w nawiasie to jest pomairem podłogi, tam masz skosy, czyli odchodzi Ci przy ścianach i pomiar drugi to ten na wyprostowaną postawę :) Ale pod skosami można poustawiać łóżka, czy komody, to nie jest zmarnowane miejsce ;) Gdzie będziesz prała i suszyła rzeczy? Tylko weź pod uwagę zimę i dni deszczowe, czyli chodzi mi o suszenie w domu :) łazienki są w jednym pionie więc jest szansa, że rurki pujdą najprostrzą drogą do góry i nie trzeba ich ciagnąć po domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dach prawda przekombinowany ale strasznie mi się nie podobają te okna dachowe uchylane!Koszt budowy i domku mały bo 200 tys.O dach sie nie martwie bo mój tata robi takie rzeczy więc spox!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie niepodoba
no to jak twoj tata robi to mozesz kombinowac z dachem, co do kosztu 200tys ta malo? nasz kosztowal 140tys dla mnie to kwota nier bagatelna, ale tez zalezy wszystko od zarobkow, my mamy na miesiac okolo 6000 tys zl z odliczonym mieszkaniem ale dochodzi jedzenie dojazd do pracy itd jakbym zaabiala wiecej pewnie wybralabym inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×