Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

jasiunia zrób się na czarno :) będziesz szczuplejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co, szczuplej?;) pierwszy dzien diety udany:) jadlam na sniadanko owsianke, pozniej jablka, pieczywo chrupkie, a na obiado-kolacje cieciorke:) tylko teraz pocwicze troche. No i mam jeszcze jedno postanoweinie. waze sie co tydzien bo przez to codzienne sprawdzanie wagi zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tak nie warto ważyć się codziennie, ale mnie korci. jednak ustaliłam że zrobie to dopiero gdzieś za 3 dni i to będzie taka moja nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiunia Ty chudzinko ;) Ja podobnie jak Marta będę ważyć się co trzy dni,bo tygodnia nie wytrzymam... Smigam wykąpać dzieciaki,będę pózniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah, jak milo;) \"chudzinko\".. nie mowiono do mnie tak od gimnazjum. ale coz.. jeszcze zaczna;) a sprawdzac wage to mam nadzieje ze wytrzymam raz na tydzien bo planuje 1 kg/tydz gubic. bo boje sie jo jo. Marta-wisienka - nie martw sie, ja tez najwyzsza nie jestem. Ale jak bedziemy szczuple to bedziemy sie wydawac wyzsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już :) jasiunia-pewnie,że zaczną mówić i to juz niedługo :) .1 kg tygodniowo to bardzo rozsądne odchudzanie i wystarczy w zupełności,chudzinko Ty ;) Luna47-mam nadzieję,że chodziło o moje :D :D :D pozdrowienia 🌻 Marta-będziesz fajną,drobną kobietką :) A gdzie reszta naszych \"grubasek\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane laseczki! wlasnie wrocila z grobow Witam nowa lasek Annah nie jestes najstarsza ja tez ma m 32 latka i czuje sie tak dobrze jak igdy w zyciu! Ja sie dzis ogaraniczalam spacer odwiedzanie grobu zero obzarstwa! Jest ok damy rade🌻 Cmoki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech tylko ja dalam dzis plame;/ och tam , ale bedzie lepiej, chyba tak przed okresem jestem i tyle...dzieczeta moze wymienimy sie fotkami aby stworzyc taka sympatyczna atmosferke??:Pdomową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor odchudzaczki, moge wstapic do Waszego grona? :) bo udzielalam sie na innym topiku , ale chyba nie przertrwa :/ a mi pomaga mobilizacja ze strony \'wspolglodujacych\' :P moj plan to minus 10 kg do sylwestra, dieta do 1000 kcal, stosuje ja od wtorku i na razie zjadam z 700 dziennie :) moje dzisiejsze manu: - dwie lyzki salatki jarzynowej, dwa male ogorki kiszone - spaghetii z sosem szpinakowym, posypane serem lazur (bylo boskie, ale zjadlam mala porcje) - jablko zaraz doczytam wszystkie strony Waszego topiku :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takatamdziewczyna nie przejmuj sie wez sie w garsc nie ma co sie rozczulac nad soba trzeba twardo isc przez zycie .Slabosci ma kazdy a pomoc przyjac to jest ludzkie wiec do oju i nie daj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor odchudzaczki, moge wstapic do Waszego grona? :) bo udzielalam sie na innym topiku , ale chyba nie przertrwa :/ a mi pomaga mobilizacja ze strony \'wspolglodujacych\' :P moj plan to minus 10 kg do sylwestra, dieta do 1000 kcal, stosuje ja od wtorku i na razie zjadam z 700 dziennie :) moje dzisiejsze manu: - dwie lyzki salatki jarzynowej, dwa male ogorki kiszone - spaghetii z sosem szpinakowym, posypane serem lazur (bylo boskie, ale zjadlam mala porcje) - jablko zaraz doczytam wszystkie strony Waszego topiku :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takatamdziewczyna nie przejmuj sie wez sie w garsc nie ma co sie rozczulac nad soba trzeba twardo isc przez zycie .Slabosci ma kazdy a pomoc przyjac to jest ludzkie wiec do boju i nie daj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor odchudzaczki, moge wstapic do Waszego grona? :) bo udzielalam sie na innym topiku , ale chyba nie przertrwa :/ a mi pomaga mobilizacja ze strony \'wspolglodujacych\' :P moj plan to minus 10 kg do sylwestra, dieta do 1000 kcal, stosuje ja od wtorku i na razie zjadam z 700 dziennie :) moje dzisiejsze manu: - dwie lyzki salatki jarzynowej, dwa male ogorki kiszone - spaghetii z sosem szpinakowym, posypane serem lazur (bylo boskie, ale zjadlam mala porcje) - jablko zaraz doczytam wszystkie strony Waszego topiku :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor odchudzaczki, moge wstapic do Waszego grona? :) bo udzielalam sie na innym topiku , ale chyba nie przertrwa :/ a mi pomaga mobilizacja ze strony \'wspolglodujacych\' :P moj plan to minus 10 kg do sylwestra, dieta do 1000 kcal, stosuje ja od wtorku i na razie zjadam z 700 dziennie :) moje dzisiejsze manu: - dwie lyzki salatki jarzynowej, dwa male ogorki kiszone - spaghetii z sosem szpinakowym, posypane serem lazur (bylo boskie, ale zjadlam mala porcje) - jablko zaraz doczytam wszystkie strony Waszego topiku :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor odchudzaczki, moge wstapic do Waszego grona? :) bo udzielalam sie na innym topiku , ale chyba nie przertrwa :/ a mi pomaga mobilizacja ze strony \\\'wspolglodujacych\\\' :P moj plan to minus 10 kg do sylwestra, dieta do 1000 kcal, stosuje ja od wtorku i na razie zjadam z 700 dziennie :) moje dzisiejsze manu: - dwie lyzki salatki jarzynowej, dwa male ogorki kiszone - spaghetii z sosem szpinakowym, posypane serem lazur (bylo boskie, ale zjadlam mala porcje) - jablko zaraz doczytam wszystkie strony Waszego topiku :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnej plamy jakastamdziewczynka nie dalas kazdy czlowiek ma slabosci wiec ja oferuje sie ci pomoc i w razie czego nawet karcic wiec glowa do gory dasz rade\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jestem tak pozytywnie nastawiona, że wszystko idzie z planem :) cieszę sie. a jak wam dzisiejszy dzień upłynął ? takatamdziewczyna jutro sobie poradzisz :) musisz nie masz innego wyjścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-wisienka - dzieki 🌻 w takim razie dopisuje sie do tabelki : ........................WZROST...........WAGA........... ..CEL ....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg............68 kg Enolka_24 ...........171 cm............63 kg............54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg............50 kg.....17 lat Annah.................173 cm............68 kg............60 kg.....32 lata takatamdziew.......173cm............60,8kg.......... 55 kg.....21 lat jasiunia...............168cm............62 kg............55 kg.....20 lat menina................172cm............72kg.............62kg.....18lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze mnie przyjelyscie :) ide juz sprzed komputera, takze do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko poprawa tableki. chciałam żeby wszystko było prosto ... al nie wiem czy wyjdzie hehe ........................WZROST............WAGA...........CEL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka .....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata takatamdziew.......173cm............60,8kg..........55 kg.....21 lat jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72kg...........62kg.....18lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie........... sernikami sie odchudzac nie bede .wiecie co uwazm to za zalosne ze imie naszego papieza wykozystujecuie do nazw ciasta zastanow sie laska bo powiem cie ze to jest naprawde niegodne ,troche rozsadku......to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie zgadzam się. to bez sensu. a tak w ogóle jak można wklejać jakieś linki do serników skoro wiadomo że tutaj nikt na to nie wejdzie bo się odchudzamy, a zresztą nie wchodze na niesprawdzone linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu odchudzamy sie racjionalnie oraz promujemy dobre rady w zakresie odzywiania i samodyscypliny wiec nie potrzebujemy przepisow na serniki i takie tam podobne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×