Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

MARCELINKA ja już mam rozleniwione jelita... niestety :( ale będe się starała. na mnie niestety te domowe sposoby nie działają. a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć piękne :) Wczorajszy dzień zaliczam do udanych,zmieściłam się w 500 kaloriach,wypiłam 2 litry wody niegazowanej,3 herbaty czerwone,zjadłam sałatę z pomidorami,2 jabłka,2 gruszki,2 kromki Wasy i wcale nie czułam głodu :).Tylko ćwiczyć mi się nie chce :P,ale przy dzieciach ruchu masz aż nadto :P.Uzupełniam tabelkę i może dopisałybyśmy jeszcze swój wiek? ........................WZROST...........WAGA........... ..CEL marcelinka75 .......176 cm............72 kg............68 kg Enolka_24 ...........171 cm............63 kg............54 kg Marta-wisienka ....165 cm............56 kg............50 kg Annah.................173 cm...........68 kg............60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................WZROST...........WAGA........... ..CEL ....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg............68 kg Enolka_24 ...........171 cm............63 kg............54 kg Marta-wisienka ....165 cm............56 kg............50 kg Annah.................173 cm...........68 kg............60 kg takatamdziew.......173cm...........60,8kg.......... 55kg......21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i ja dzis ddiete w troche dziwny sposob przeprowadze, bo zjadlam juz: 1. 2 banany z platkami owsianymi 2.czarna kawa z duza lyzka cukru+ kawalek ciasta z ananasem 3. 7 smazonych pierogow 4. pomarancze+kawalek sernika hmm hmm hmm:/ wch ale dzis juz nic, sama nie wiem dlaczego tak sie nazarlam z rana, bo nie bylam gloda, to tylko apetyt> DZIS JUZ ABSOLUTNIENIC< tylko woda i dwie herbatki z cytryna:P i ruch ruch ruch:P echh i mialam niejesc slodyczy:P w ogole nizely wynik jak na 9 rano......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki🌼 dzieki Marta, ja tez trzymam, za nas wszystkie! annah - gratulacje, ale wzbogac jeszcze diete o miesko, jakis nabial, tluszcz(oliwe z oliwek) i bedzie super:) a Ty, takatam, a kysz z kuchni, tak sobie zaszalec w 1.dzien diety, nieładnie:) kiedy Ty to wszystko zdazylas zjesc?? chyba ranny ptaszek jestes, ja dopiero po 2 szklankach wody z cytryna jestem, kawce zbozowej, zaraz sie biore za jajecznice i sok pomidorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle po wczorajszym skromnym jedzeniu poszlam spac na lekkim glodzie i obudzilam sie taka lekka, wspaniale uczucie, juz nigdy wiecej nocnego palaszowania w lodówce:)!! a dzis piekna pogoda, przynajmniej u mnie jest 13 stopni i bezchmurne niebo, bedzie dzis dluuuuugi spacer:) uzupelniam tabelke: ........................WZROST...........WAGA........... ..CEL ....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg............68 kg Enolka_24 ...........171 cm............63 kg............54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg............50 kg Annah.................173 cm............68 kg............60 kg takatamdziew.......173cm............60,8kg.......... 55 kg.....21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takatam--normalnie mam przy Tobie kompleksy :P,startujesz z mojej wymarzonej wagi :P Enolka--tak,wiem,ale wczoraj lodówka była zapełniona samymi niedozwolonymi rzeczami...dzisaij na szczęście wszystko pozamykane,więc jutro kupię naturalne jogurty i inne zdrowe rzeczy :). U mnie też piękna pogoda,byłam już z dziećmi na dwugodzinnym spacerze i na grobach,teraz piję czerwonąherbatę,a dzieci broją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam tabelkę :).Przypomnijcie,czyj to był pomysł :D :P,bo ja okazuje się,że najstarsza tu jestem :P ........................WZROST...........WAGA........... ..CEL ....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg............68 kg Enolka_24 ...........171 cm............63 kg............54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg............50 kg Annah.................173 cm............68 kg............60 kg.....32 lata takatamdziew.......173cm............60,8kg.......... 55 kg.....21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam--nie dajesz mi spokoju dziewczyno :D.Objadaj się,bo masz idealną wgę i na pewno jesteś super laską :),więc nie wymyślaj z tym odchudzaniem się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah------daj spokoj, nie musisz miec przy mnie kompleksow, bo mam duuuuuza oponke na brzuchu:P zjadlam jeszcze 2 golabki z 2 kromkami chleba, kawalek banana, kawalek sernika oraz kawe z 1 lyz ckukru oraz wypilam 2 herbaty. teraz jade na groby, ale dieta nie????no ale mialam gosci i juz dzis nic. hmm, na pewno:P Annah, przestan ja naprade musze schudnac:P POzdrawiam mozno Ciebie i reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takatam---:D :D :D zjadłaś juz tyle,ile ja mam zaplanowany na cały tydzień :D :P.A na oponkę--ćwiczenia :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... przyszłam z cmentarza, zmarzłam strasznie, tak samo jak byłam głodna, ale zjadłam właśnie 2 jogurty naturalne z otrębami i płatkami owsianymi, zaczęłam też pić czerwoną herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta -- ja nie cierpię ćwiczyć,a powinnam zrobić coś z tym brzuchem :P pewnie brzuszki i skręty by się przydały :) Uzupełnij tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, widze, za nawet mimo swieta nasz topik kwitnie:) ja tez nie przepadam za cwiczeniami, ale trzeba bedzie sie zmusic..od wczoraj robie cwiczenia na nogi i pupe, z tymi na brzuszek jeszcze poczekam, az mi sadelko troche spadnie, a w ramach rozgrzewki pare minut na skakance! i mam zamiar chodzic po schodach zamiast jezdzic winda, i duzo chodzic zamiast autobusow i tramwajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah------normalnie to ja jem tyle, albo nawet wiecej:P teraz zjadlam po spacerze: 7 pierogow z ketchupem, srnika kawalek, szrlotki kawalek, kanapke z maslem i pomidorem. Coz organizm bez nikotyny szuka czegos innego. I herbate pije z cytryna 3cia dzis. Normalnie obzeram sie, a dieta miala byc....ech:P od jutra zaostrzam, bo w koncu przytyje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah-----ja gdybym miala takie cuda, ktore Ty masz na zdjeciu, schudlabym w tydzien, zyjac szczesciem i miloscia........:P tak Ci zazdroszcze, czy ja sie kiedys czegos takiego dorobie?ech, zycie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enolka-ja tez mam skakankę,na śmierć o niej zapomniałam :) dzięki kochana 👄 zaraz ją wyciągam z szuflady :) takatam--zabójcza jesteś normalnie :D.Zważ się jutro rano dobrze?ciekawa jestem czy po dzisiejszym obżarstwie coś przytyłaś ;)? ja właśnie z tego dobrobytu tak dobrze wyglądam :D.Ale jak Bartuś miał operację w Łodzi to przez 3 tygodnie schudłam 6 kilo,cud,że pokarmu nie straciłam... Młodziutka jesteś,całe życie przed Tobą :) jestem pewna,że znajdziesz wartościowego faceta i będziesz baaardzo szczęśliwa :),czego życzę Ci z całego serducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko przecież ja jestem najmłodsza. mam nadzieje że to nie będzie was odpychać ........................WZROST...........WAGA........... ..CEL ....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg............68 kg Enolka_24 ...........171 cm............63 kg............54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg............50 kg....17 lat Annah.................173 cm............68 kg............60 kg.....32 lata takatamdziew.......173cm............60,8kg.......... 55 kg.....21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta---no jak bym się mooocno postarała,to mogłabyś być moją córką :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiunia
Witam:) Chcialabym sie dolaczyc do was:) Razem chyba latwiej.. Z moim odchudzaniem bywalo roznie. Efekt byl paradoksalny, przez diety przytylam 10 kg.. Chcialam schudnac jak najszybciej. Stosowalam diety-cud. Potrafilam nawet nic nie jesc przez 2 tygodnie lub jesc tylko pomidory. Efekt jo jo oczywiscie.. wracalam do starej wagi i jeszcze dostawalam za kazdym razem jakis bonus w postaci 2-3 kg.. Teraz waze 62 kg, wzrost 168cm. Oczywiscie od dzis nowa dieta. Zdrowa ale nie rygorystyczna. No i cwiczenia w domku. Chcialam biegac ale jakos nie mam warunkow:( Dopisuje sie do tabelki. Cel - 55kg.. ........................WZROST...........WAGA........... ..CEL ....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg............68 kg Enolka_24 ...........171 cm............63 kg............54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg............50 kg....17 lat Annah.................173 cm............68 kg............60 kg.....32 lata takatamdziew.......173cm............60,8kg.......... 55 kg.....21 lat jasiunia...............168cm.............62 kg............55 kg....20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,trzeba sie przyznac sobie: dzis mi nie wyszlo, zmieniam stopke i zaczynam od jutra. Nie ma to jak silna wola:p No ale mialam caly dzien glod nikotynowy, to prez to. 6 dzien bp minal.choc nie wiem czy teraz powinnam byc na tym tipicu ktory mowi ze strat diety 1 listipada;?:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiunia-witaj :) takatam--ty się nigdzie nie przenoś!!! A z tymi facetami to nie żartuj,ja mojego męża poznałam jak miałam 26 lat,a do tej pory wszyscy inni to takie porażki,że szkoda słów :P.Myślałam,że zostanę starą panną..poważnie... a teraz proszę :D :D :D i zobaczysz Ciebie też to czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×