Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

wiem że może niezdrowo, ale chcę jakoś zacząć z grubej rury. jak będziecie myślały że jestem nienormalna to oczywiście piszcie, ja się nie obraże, bo jestem świadoma co robie i że jest to złe. jestem zdesperowana, naprawde. no i witam nowe odchudzaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ramboli mam nadzieje ze z nami wytrwasz Enolka ,tak wiem piwo to straszny rozwalacz brzuszyska hmmmm te wiatry to moze ze wszystko co zjadlam bylo pochodzenia roslinnego..oprucz 2 jaj Marta mam nadzieje ze wzbogacisz dietka o jakies owoce jeszcze i warzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne jasne, że wzbogace bo kocham warzywa i owoce tak naprawde :) mama zawsze dba żeby było ich w domu dużo... a tak w ogóle to trochę boje się, że nie dam rady. no dobra podpatrzyłam że na innych topikach dziewczyny robią taką jakby tabelkę i wpisują swoje \'\'dane\'\' może my też tak zrobimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Ramboli:) Marta, nie mysle, ze jestes nienormalna, doskonale Cie rozumiem, nie raz juz bylam w podobnej sytuacji, ale ngdy na tym dobrze nie wyszlam - efekt jo-jo! i dla Twojej cery i zdrowia to tez niezdrowe, a poza tym glodzenie sie spowalnia metabolizm, wiec bedziesz wolno chudla... no ale tak bylo w moim przypadku,nie bede sie wymadrzac, moze u Ciebie akurat to poskutkuje, zycze Ci wytrwalosci i szybkiej utraty zbednych paru kilo:) Marcelinko, mozliwe, ze tak reagujesz na niektore warzywa..a moze to tylko nieprzyjemnosci zwiazane z 1.dniem diety, juto juz bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie znam was ale naprawde czuje się jakoś pewniej gdy tu pisze :) chyba coś ze mną nie tak hehe to teraz ja : 165cm, 56 kg, cel 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta tez mam takie uczucie ze w koncu mi sie uda bo mam dziewczyny ktore tez chca bede pisac tak czeto jak moge i robic wszystko aby topic nie umarl 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinka75 och jakie to szczęście że sama nie jestem :) może jednak to nie jest dziwne ;D no i trzymam kciuki za ten Twój jutrzejszy obiad, nie daj się :) a ciekawe czy dziewczyny które pisały wcześniej jutro się tu pojawią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie jest dziwne, ja tez tak mam:) dzis od razu po przyjsciu do domu wlaczylam cafe, chyba sobie ustawie nasz topik jako homepage:D nie damy mu umrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja jestem na cafe poczatkujaca, zdradzcie mi jak sie robi te serduszka, caluski i kwiatki?? pisze sie to w nawiasie, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc lece z tabelką na razie tylko tyle później dopiszemy inne dziewczyny :) ........................WZROST...........WAGA.............CEL marcelinka75 .......176 cm............72 kg............68 kg Enolka_24 ...........171 cm............63 kg............54 kg Marta-wisienka ....165 cm............56 kg............50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie Marcelinko! zaraz bede wyprobowywac! a Ty juz wylaczaj komputer, bo sie maz faktycznie obrazi,topik faktycznie uzaleznia, pogadamy jutro:) marta-wisienka, sliczna tabelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Enolko zle mnie zrozumialas on mnie wywali ze te wiatry hahah ;) ja mam komputer u pokoju dziecka a on w swoim takze ma swoj, nie ma problemu, a spac nie chodze jak kolo polnocy bo inaczej nie zasne takze mozemy jeszcze posiedziec .Milo mi dziweczyny ze razem zaczynamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spadam, chociaż mi tam nikt nie krzyczy hehe... ide sobie włącze jakiś stary film oo np. misia , wiecie nigdy go nie obejrzałam całego, chyba to nadrobie dzisiaj :) no i dziękuję :) ale wiesz kiedy będzie ładna ? jak osiągniemy to co chcemy ;D będzie to zapewne niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, Marcelinko, faktycznie zle zrozumialam:) moze Ci zaraz przejdzie marta, pewnie, ze wtedy to juz bedzie boska, ale teraz tez dobrze, ze sie mobilizujemy i mamy twarde(mam nadzieje:)) postanowienia! milego ogladania, MIŚ super komedia! a jakbys znowu nie skończyla, to o 23:10 na TVN jest swietny film, GRA z Michaelem Douglasem, polecam! sama tez bede ogladac, juz 2.raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina! ale super pomysl! fajnego masz haloweenowego straznika,ja zaraz sobie tez jakiegos zmajstruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze na kompie w telewizji nic nie leci. \"Gra \"fajny film oglondalam juz z 5 razy, najpepszy pierwszy raz jak sie jeszcze nie wie co bedzie hahahah. cmok 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc stwierdziłam że objerze to na tvnie, przeczytałam o czym jest i pomyślałam że może być ciekawie :) mam dziwne wrażenie że te tabletki już na mnie nie działają :( powinnam mieć takie uczucie jakby wzdęcia a tu nic .. no katastrofa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzielam ciepla kapiel, nasmarowalam sie zelem na celulit , owinelam folia spozywcza i opatulilam.Teraz pije rumianek i czuje jak sie fajnie poci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta tabletki napewno podzialaja ,jak znam zycie to za duzo myslisz o tym i dlatego nie ma efektoe poczekaj do rana napewno cie ruszy :classic_cool: Ale mam nadzieje ze nie bedziesz tego czesto praktykowas, bo jak rozleniwisz jelita to kaplica! 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka, poc sie poc:) Marta, film juz sie zaczął, ogladaj, nie pozalujesz, to jeden z tych naprawde zaskakujacych, wiecej Ci nie zdradze! ja tez lece ogladac, do zgadania jutro dziewczyny! pamietajcie, jutro wazny dzien, poczatek naszego lepszego zycia! a przynajmniej lepszego wygladu:) słodkich snow❤️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Enolka czuje az takie lekkie swedzenie czyli zelik dziala . Jesli mac ie jakies domowe sprawdzone sposoby to prosze piszcie chctnie skozystam. A juz najchetniej na naturalne przeczyszczenie oraz na lepsza przemiane materii. 😘 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×