Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

dzięki Enolka :).Bartosz urósł już niemiłosiernie,muszę wrzucic nowe fotki,ma 9 miesięcy i tydzień,no i jest boski oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Annah witaj Ja bylam na spacerku ,bo dzis nie pracuje wiec jest obawa ze rzuce sie na slodkosci wiec lepiej isc na powietrze bo u nas naprawde super pogoda. Na zupke juz nastawilam 2 marchewki potarlam kawalek selera tez potarty brtokuly garsc brukselki ..ma podobne wlasciwosci jak kapusat ale tak nie wywala brzuszka cebula i zabek czosnku 2 ziemniaki zeby glod szybko nie dawal o sobie w znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enolka moj syn ma 8 lat w kwietniu komunia sama w to nie moge uwierzyc. MOja walka z kg. i z sama soba trwa wieki dlatego mam nadzieje ze nasze trudy nie deda na chwilke ja chce zmienic styl zycia a nie ciagle nowe diety probowac. Nie mam zamiaru glodowac pragne zdrowo i umiarkowanie sie odzywiac wszystko dla wszystkich tylko z umiarem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziewczyny jestem w wielkim szoku !! myślałam że nikt się nie przyłączy a tu takie szczęście mnie spotkało :) więc od jutra zaczynamy :) Enolka_24 - walczymy walczymy :) Irret_xD -topik mam nadzieje dzięki udzielaniu się nie upadnie marcelinka75 - jeszcze sobie będziemy doradzać, myśle że będzie się nam razem dobrze \'\'współpracowało\'\' w czasie dietki :) Anul - to zapraszam, każdy jest mile widziany zyleta - gratuluje tego ślubu :) takatamdziewczyna - ojj chciałabym żeby ten topik mnie uzależnił, bo to lepsze od jedzenia :) annah - jasne że możesz czym nas więcej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem normalnie szczęśliwa. i ździwiona ;D na dodatek mam teraz 4 dni wolnego, więc 4 dni dietki będą przebiegały nieskazitelnie napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta JA JUZ DZIS JEM WARZYWA I MALO TLUSZCZU bo jutro tesciowa na obiad prosila i jakbym powiedziala w rodzinie ze na diecie jestem ,to wiesz texty typu \"po co na co\" \"dobrze wygladasz \" wiec jutro pobrudze talerz zeby bylo widac ze zjadlam ale deser odmowie pa narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadlam tylko platki z mlekiem rano ;/ i to wszystko. teraz wiem,ze to najgorsze co moglo byc. Dzisiaj na sniadanie 3 jajka na twardo + 3 widelce bialego twarozku. na obiad duuuuuuuuuuuuzo owsianki na mleku xD musze dostarczac duzo bialka,skoro chce cwiczyc i wyrobic mięśnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamdziewczyna i jak z paleniem mam nadzieje ze nie popuscilac zycze wytrwalosci! ja dzis caly dzien na warzywnej zupie i jajkach z pomidorkiem na sniadanie ale powiem wam ze czuje sie najedzona .....dziwne ale wole skurczyc przed dietka troche zoladek i nie objadac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj sobie pozwalałam na wszystko na co tylko mam ochotę... to najlepsze wyjście u mnie gdyż szybko miałabym napad.. (mam czarną przeszłość z odchudzaniem :( ) zaraz wezmę coś na przeczyszczenie i jutro z pustym żoładkiem zacznę tą \'\'nową przygodę\'\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest topic dla mnie!!! Dziewczyny tak dłużej nie może być... tylko jem jem jem... a dupcia rośnie... Ale od jutra dosłownie koniec... myslę że do sywka powinnam z dychę zgubić??? waże 68kg;//// zależeny mi by chociaż ta 6 znikneła z przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj wypróbowałam chyba juz pół apteki.. ale dzisiaj biore senefol. dobre ale jak dla mnie to tylko 6-7 tabletek działa, w sumie pisze żeby 3 brać (na mnie już to nie działa). wiecie co !! nie produkują już xenny jako herbatki a to miałam minę jak się o tym dowiedziałam, a kobieta w aptece zrobiła mi na ten temat wykład że im się to nie opłacało czy coś.. haha.. wychodzi na to że chyba tylko ja to piłam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u Ciebie są takie zabawy jak halloween ? hmm... dziwne. jakoś sceptycznie podchodze do tych niby świąt zaczerpniętych z ameryki. to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ..dla mnie to nie dziwne ja mieszkm w Niemczech. Tutaj jest zupelnie inna kultura ,zwiazane jest to takze z tym ze w Niemczech zachodnich stacjonowalo wiele jednostek amerykanskich. Wiec nie jest to dla mnie dziwne nawet w jezyku operuja slowami ktore wywodza sie z jezyka angileskiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie wiedziałam że z Niemiec piszesz, bo to zmienia zupełnie całą sprawę. myślałam, że rzecz dzieje się w Polsce. bo wiesz to są zupełnie dwie kultury, przynajmniej mam takie zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) hmm... jejuu zjadłam te tabletki :/ nie nawidze tego robić, bo to obrzydliwe jest. mam nadzieje że to ostatni raz. a co jutro plaujesz jeść? ja chyba pojade jutro na 3 jogurtach naturalnych z otrębami i będe piła wode. chcę tak wytrzymać jak najdłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marta ja jutro przed grobami mam obiad u tesciowej ,wiec ciezko bedzie ale zjem mieso i salatke ,kluseczki zostawie i deseru nie rusze przyteklam sobie.Gorzej jest u mnie z piwkiem bo bardzo lubie ale cos jak trza to trza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczyny!! czesc Agutka30:) z nami do sylwka zrzucisz na pewno dyche! marta-wisienka, fajnie, ze juz jestes, juz myslalam, ze bedziemy musialy Ci \"podkrasc\"topik:) ale ta Twoja dieta troche niezdrowa, zaglodzisz sie kochana Marcelinka - mnie tez zaskoczylas tymi Niemcami, fajna rzecz, ze przez net odleglosci w ogole nie istnieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na zupie warzywnej 2 jajkach i straszne wiatry mam .... To dobrze czy zle poradzcie, normalnie to mam problemy z ubikacja wiec mam nadzieje ze jak zmienie sposob odzywiania to bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffimanka
chętnie bym się przyłączyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka, nie wiem skad u Ciebie ten problem, raczej nie jadlas niczego, co by powodowalo takie objawy.. i na piwko nawet jutro nie patrz, ma mnostwo kalorii!juz winko lepsze hej toffimanko, zapraszamy! napisz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×