Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

macie jakiegoś linka z takimi spodniami?? Marta--będę szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... mówiłaś że masz jakieś kłopoty z udami więc raczej satyna odpada, no chyba że aż tak bardzo nie amsz rozbudowanych ud. bo satyna pogrubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piramidy stanowczo odradzam znalazlam te spodnie nazywaja sie Marlenki ....bo takie nosila Marlene Ditrich ufffffffff ANNAH ale dla ciebie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piramidy stanowczo odradzam znalazlam te spodnie nazywaja sie Marlenki ....bo takie nosila Marlene Ditrich ufffffffff ANNAH ale dla ciebie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piramidy stanowczo odradzam znalazlam te spodnie nazywaja sie Marlenki ....bo takie nosila Marlene Ditrich ufffffffff ANNAH ale dla ciebie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah te spodnie nazywaja sie Maerenki na czes Marelny Ditrich uffffff w koncu sobie przypomnialam dla ciebie wszystko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze byc ja dzis wiele nie zjadlam a piwko zastapilam czrwonym winen nie che z niczego rezygnoiwac bo wiem ze nie tedy droga chce konsumowac z umiarem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sobie zapiszemy która ile schudła do tej tabelki albo nową zrobimy :) a potem myśle że co tydzień starczy się ważyć, bo co za dużo to nie zdrowo, chociaż mnie strasznie ta waga korci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, zostawic Was na chwilke, a tu juz 7 stron:) nie nadazam z czytaniem czesc dziewczyny i czesc nowe dietowiczki:) jestem z Was dumna, ze nie dalyscie sie skusic ciastom i innym pysznosciom, zobaczycie, ze to zoowocuje w postaci slicznych brzuszkow i tyleczków:P no takatam- dzis Ci darujemy, dyspensa z okazji swiat, ale od jutra bierz sie do walki, bo nam tu apetyty przez Twoje grzeszki wzrastają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah - to od jutra \"skakankujemy\":) dopiero teraz doczytalam, ze Twoj mniejszy szkrab mial operacje, wszystko juz z nim dobrze? biedactwo, takie maleństwo, a juz musiał cierpiec...ucałuj go ode mnie👄 ja tez zmykam, do jutra,a wlasciwie juz do dzis🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:P dzieki wszystkim za wsparcie:P wiecie co ja mysle ze z jednej strony moge i chce schudnac a z drugiej wmawiam sobie ze mi to nie potrzebne, tymczasem z figury zadowolona nie jestem:/ Paranoja;/ no, a dzis na wadze 62....przytylam w 1 dzien.../??? marcelinka 75---thx for you:P menina----witaj:p martawisienka---no fakt moze za wczesnie:p annah: o nie,dzis tyle nie wszmam na bank:P moja waga mnie dobila:p hmm, dziki za wsparcie:p startuje dzis:p bedzie 55 albo ja to nie ja:p szkoda ze ominela mmnie wczorajasza dyskusja, choc ja tez wybieram bluzke brazowa:p pozdr wpadne potem ........................WZROST............WAGA...........C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata takatamdziew.......173cm............62 kg..........55 kg.....21 lat jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72kg...........62k g.....18lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta-wisienka tez mi sie podoba to nasze odchudzanie:) ale waga mnie dzis rano tak korcila.. ale jestem silna. od wczoraj;) plan na dzis: sniadanie - owsianka obiad - soja kolacja - twarog chudy A jak bede glodna to jakies jablko albo pieczywo chrupkie;) annah - bluzka brazowa sliczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też korci, stoi waga u mnie w pokoju ciągle na nią zerkam, ale to jest dobry powód żeby dalej się odchudzać. zwazymy sie za 2 dni :) wszystkim się ta bluzka podoba :) śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje Panie moj plan zywieniowy na dzis: - 2 wasy z salatka jarzynowa, 2 male ogorki kiszone (zjedzone :D ) - 5 pierogow ruskich (bez masla i tego typu dodatkow) - jablko no i oczywiscie duzo picia - woda, herbatki, cola ligh (jak ja kupie :P ) i jedna kawa z mlekiem 0% zaraz sobie zafunduje moja codzienna kuracje dopingujaca moje odchudzanie - przejrze fotki szczuplutkich aktorek/modelek/piosenkarek - to na prawde mi pomaga :D annah - boska bluzka :D a moze przekonasz sie do tych rurek? ja jestem Twojego wzrostu i mam 4 kilo wiecej niz Ty i nosze rurki do szpilek, wygladaja fajnie :) ale oczywiscie nic na sile, nie ma nic gorszego niz zamiast dobrze sie bawic, myslec caly wieczor czy wyglada sie \'za grubo\' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj plan : na razie kawę wypiłam na obiad zjem chyba tuńczyka w sosie wlasnym i pomidora może jeszcze zjem sobie grejpfruta, bo mam wielką ochotę . dzisiaj wybieram sie z mamą do miasta, może kupie sobie jakiś ciuszek :) chociaz planowałam kupić sobie coś po schudnięciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moge sie dołączyć do was? ja zaczelam rowniez od wczoraj, zaczynam diete od sprawdzonej przeze mnie south beach, tylko np w weekend zjem sniadanie- jajka i potem do konca dnia chce tylko pic wode. wiec weekend bedzie bardziej straszny dla mnie. generalnie mam lekka nadwage, ale moim problemem jest ogromna opona na brzuchu- musze ja zniszczyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×