Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

Witam kolejną małolatę tzn.meninę ;) marcelinka-wpisz mądralo swoje lata do tabelki :) jakaśtam--jak jutro tyle wszamasz to normalnie dostaniesz po tyłku:P takiego smaka mi dziś narobiłaś tymi pierogami,że szok,ale twarda jestem.Zjadłam dziś jogurt,jabłko,gruszkę,2 pieczywa ryżowe,suchą grahamkę,wypiłam 2 litry wody,kawę z mlekiem i 3 czerwone herbaty--dzień zaliczam do udanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah jaka ja madrala ........ mam 32 niech Marta ma stala kontrole i wglad do tabelki .Martusiu ja mam 32 wiosny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle że jak jutro takatamdziewczyna znowu zje tyle to poprostu dostanie od nas niezły ochrzan. nie będzie dobrze. musi się trzymać tak jak wszystkie hehe.. annah dobry bilans dnia. mnie chyba zabijecie bo zjadłam tylko 2 jogurty naturalne z otrębami i wypiłam 3 czerwone herbaty oraz wodę.. a w domu ciasto jakieś (nawet nie próbowałam się mu przyglądać) i różne inne pyszności (nie będe pisała co bo przez takie czytanie może wam się zachcieć jeść, przynajmniej ja tak mam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................WZROST............WAGA...........C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata takatamdziew.......173cm............60,8kg..........55 kg.....21 lat jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72kg...........62k g.....18lat ________ pełna kontrola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wielka buzka😘 Dziewczyna nikt nie mowil ze bedzie latwo ,to oczywiste nie istnial by ten topok jak by kazdy mial silna wole i byl idealny ale przeciez kazdy ma ta nadzieje ze znajdzei wspolcierpietnikow ktozy takrze pragna takiego samego celu DAMY RADE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta--no trochę malutko...i nie byłaś głodna?o ciastach lepiej nic nie pisz:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jaka śliczna bluzka, przecudna. skoro nie rurki to może jakieś proste spodnie z materiału takie co są na kancik ..hmm.. jakby eleganckie, nie wiem jak wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie bo znalazłam taki topik na forum na które kiedyś dosyć często wchodziłam (czego bardzo żałuję, ale co poradzić) i tam jest opisane jak się robi niektóre produkty spożywcze, poprostu masakra, od razu nie chce się jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta--dobry pomysł :) ale jaki kolor tych spodni?pójdę szukać w poniedziałek..bo mam czarne szpilki i nie chciałabym kupować innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz czarne szpilki to może czarne spodnie ? myśle że fajnie wyglądały by jeszcze takie kremowe lub jakiś odcień brązu. ale ta bluzka jest świetna, wiem powtarzam się . hehe już ją sobie kupiłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremowe odpadają,bo się zaraz upaćkam,zanim jeszcze wyjdę z domu :D Całe czarne myślisz?nie za ciemno będę?nie kupiłam jeszcze,bo nie wiem,co do niej mam założyć,ale jak mi dobrze doradzicie,to kupię na bank,bo chora jestem na nią :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie może być za ciemno, to może spróbujesz z takim jakimś odcieniem brązowego ? kurcze myśleć nie mogę .. żeby tak być w sklepie teraz z ciuchami to by było łatwiej. Ale gdybym mogła też sprawiłabym sobie taką bluzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba podałaś ten sam link ;P ja też mam duży biust, denerwuje mnie to. a jestem tak zdesperowana, że w każdej chwili mogłabym się podjąć operacji pomniejszania piersi. a to dlatego że wszyscy zwracają uwagę na ten mój biust i ma kompleksy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martula-ja też miałam kiedyś kompleksy z jego powodu,ale teraz to raczej mój atut :) jedyny :D :D :D kupię tę brązową,polatam po sklepach,a dodatki chyba złote co?bo te łańcuszki na ramionach są w kolorze złotym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anullah tej drugiej na impreze w pracy bym nie ubrala za bardzo wyzywajaca ,gusta nie podlegaja dyskusji to moja opinia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dodatki tylko złote. zawsze się krzywię jak widze jak ktoś miesza zloto ze srebrem czy złoto z czymś innym. no własnie jakie to spodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mój mąż to najlepiej ubrałby mnie w sam gorset i pończochy :P :D napisz jakie to spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah ciagle szukam tej nazwy mam na koncu jezyka ....wygladaj tak ze od gory szerokie sa ku dolowi eleganckie kurcze ...mysle ciezko nad ta nazwa hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja Ci piramid nie doradzam. myśle że proste będą najlepsze, te o których pisałam wcześniej. ale może dziewczyny znajdą Ci coś lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×