Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

annah :) dzięki Tobie na mojej twarzy pojawił się uśmiech :) dziękuję ;* wiecie co wytrzymałam mama dzisiaj zrobiła oponki i teraz smaży kotlety mielone. wiecie jak mi pachnie normalnie wytrzymać się nie da. obiecałam sobie że nie tkne tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie było lekko,bo chłopaki na obiad zażyczyli sobie hamburgery :),ale nie skusiłam się.Teraz mnie ssie,więc idę po jabłko :).Dzień udany,jadłam same zdrowe rzeczy i w nagrode poszłam sobie na solarium :).Ta babka od bluzki jeszcze nie odpisała ma mojego maila w sprawie wymiarów,a loguje się :(.Nie chcę kupować tak w ciemno,bo to nie jest mało kaski... Cholipcia,zapomniałam zrobic zdjęcia tych moich spodni!!jutro zrobię na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishgirl
czesc dziewczyny ja tez ide za waszym przykladem i musze schudnac-zaczynam diete 1000 kcl bo na innej zadnej diecie raczej nie wytrzymam.przy wzroscie 168 waze-65kg musze schudnac tak do 56-57 i bedzie super........... 3mam za was jak i za siebei bo wiem ze w grupie jest latwiej :) a wiec wytrwalosci kolezanki-razem musimy dac rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny skoro się do nas dołączacie to podajcie swoje dane : czyli wiek wagę wzrost i swój cel. bo chcę to wpisać do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam tez imię... Ania, miło mi z Wami współpracować 🌻 waga 56 kg, wzrost 164 cm :o cel schudnać do studniówki, nieważne ile oby brzuch był mniejszy :D a tak serio to chcialabym ważyc 48 - 50 kg.. kiedys tyle mialam i bylam zadowolona :) pozdrowki girls :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................WZROST............WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72 kg...........62k g.....18lat Julia...................177cm...........80 kg .............67kg.......24lata ona*** ................164cm...........56 kg .........48-50kg.......18lat ........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......____.....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.......____.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......____.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......____.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......____.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......____.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......____.....____.....____.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe laski :) Marta-nie jedz nic słodkiego,potem tylko wyrzuty,a jutro nasz wielki dzień :).Choć ja mam okres i napuchnięta jestem,to mam nadzieję,że choć pół kilo ubyło :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak jasiunia bawi się u dziadków i co zjadła fajnego ;)?? I gdzie podziała się reszta dziewczyn????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER!!! Ja się tak opiłam wody,że latam do łazienki co chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny racja- nie wytrzymalam na samej wodzie, ale to z tego wzgledu ze baaardzo duzo dzis chodzilam- praktycznie caly dzien wiec jak bylm glodna to zjadlam taka salatke warzywna na miescie- wybralam taka zgodna z dieta SB, bez zadnych zlych dodatkow a pozniej kupilam jeszcze kilka pomidorkow ;) wiec nie jest zle... nie oszukalam jeszcze nic na tej diecie :D i kupilam dzis zielona herbatke ide sie wykapac i spac bo jestem naprawde wykonczona tym chodzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................WZROST............WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72 kg...........62k g.....18lat Julia...................177cm...........80 kg .............67kg.......24lata ona*** ................164cm...........56 kg .........48-50kg.......19lat ........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......____.....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.......____.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......____.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......____.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......____.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......____.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......____.....____.....____.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam jakis czas temu, no ale bralam prysznic i z kolezanka rozmawialam i tak jakos wyszlo. nie lubie takich imprezek jak ta u dziadkow bo sie caly czas siedzi i tylko je.. ogolnie to zadowolona jestem bo ciast nie tknelam (a byly moje ulubione). jakos nikt nie zauwazyl tego bo jadlam mandarynki:) pozniej byla kolacja. wybralam jakies miasko ktore wydawalo mi sie najzdrowsze i surowke:) taka jestem z siebie dumna:) dobrej nocy dietowiczki. jutro chwila prawdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej 60:) i 4 dzien dietki. ciekawe dlaczego tym razem jest zupelnie inaczej i w ogole nie cgce mi sie jesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......____.....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.......____.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......____.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60 kg.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......____.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......____.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......____.....____.....____.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiunia gratuluję silnej woli, tez chcę taką. oddawaj hehe ;) ja też sie zważyłam ja też :) uwaga waże już 52,9 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jasiunia--i widzisz można było przterwać rodzinną imprezę ;) świetnie :).Waga super!!!GRATULACJE!!! Martusia--jak Ty to zrobiłaś???!!!Tyle kilosów???napisz mi koniecznie co Ty jadłaś,o ile w ogóle coś jadłaś,bo waga spadła Ci niesamowicie :) jestem w szoku ciężkim,naprawdę..GRATULACJE!!! Ja tez się zważyłam,mam równe 2 kilo mniej :D Ach jakie miłe to uczucie...brzuch mi się jakiś płaski zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero 2 dzień diety... sniadanko własnie zjadłam żurek, ale mała ilość bo nie lubie :O... Martus swietnie ze juz tyle schudłas.. Mam nadzieje ze niedlugo ja bede widziała efekty :) Zauwazylam ze mamy taki sam wzrost, pewnie mamy budowe ciala podobna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah ja schudłam tylko kilogram więcej od Ciebie. schudłam może dlatego że zaczęłam drastycznie mniej jeść. no ale dobra więc w pierwszy dzień zjadłam :na śniadanie kawka z łyżką cukru, na obiad 2 jogurty naturalne z otrębami i płatkami owsianymi. dzień drugi : na śniadanie kawka z łyżką cukru,na obiad tuńczyk w sosie wlasnym. Dzień trzeci : jogurt truskawkowy (danone gratka), 4 ptasie mleczka i grejpfrut. pije codziennie po 2 kubki (one mają gdzieś po 400ml) czerwonej herbaty i piję wode. nic nie ćwicze (a szkoda). a dzisiaj na śniadanie zjdałam znów 2 jogurty naturalne z otrębami (nie chciałam ale do jutra były wazne...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×