Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

hej dziewczyny nie bylo mnie tu z 2 tygodnie. bylam w szoitalu i powoli dochodze do siebie mam zwolnienie z pracy i musze odpoczywac... nie jestem juz na diecie ale was chetnie poczytalam jak sie odchudzacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki 😘 jak Wam mija dzien? ja juz wrocilam do szkoly, mialam tylko 4 lekcje, wyjatkowo :D teraz robie szybka kuracje na kibelek - zaparzana kawa i jablko :P Julka - a co Ci sie stalo? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinka🌻--zupełnie się nie przejmuję ;) ważne,że w ogóle chudnę,a nie tyję.Powolutku,ale do celu :). A jak sprawy z synem?jak ma na imię? Julka-🌻 a co się stało,że byłaś w szpitalu :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja syn ma na imie Marcel 🌻 sytuacja sie uspokoila, dalam na luz powoli staram sie nie wybuchac! Czeka mnie duzo pracyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boskie imię :).Jesteś spod znaku Lwa ;)?bo jak tak i jestem okropnie wybuchowa,szybko się wkurzam :P.Poradzisz sobie,jeszcze będzie super,zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację :) ale spotkałam kiedyś faceta-barana...straszny przypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet baran ...straszne , zyc sie nie da ale wielkie emocje , super na romans, nie do zycia , ja mam mieszanke wybuchowa w domu ja baran on skorpion to sobioe mozesz wyobrazic co sie u nas dzieje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, siostra bartka juz poleciala rano, ale jestem padnieta, musze sie wczesniej zaczac klasc. ja juz jestem po sniadanku , tradycyjnie cornflakes i pije wode, musze jej wiecej pic :( a za chwilke ide zrobic kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i jak Wam minął poniedziałek :)?mam nadzieję,że nie odwiedzałyście zbyt często kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam na sniadanie bulke ciemna z twarogiem i miodem, potem zupa pomidorewa z ryzem , parowka , kiszona kapusta, jogurt z lenen , jablko, pomarancza jestem najedzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) tez miałam dziś zupę pomidorową z ryżem :D a bardzo często robię ją z ziemniakami i posypuję na talerzu żółtym serem i bazylią.Niebo w gębie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz po sniadanku, platki owsiane a teraz robie zupke, jedna dla nas a druga dla filipka :) mialam 2 dni przerwy w cwiczeniach bo byla u nas siostra bartka ale teraz juz biore sie z powrotem za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . nareszcie dzisiaj mogę się do was dostać, kafe mi nie działa b. często. a z dietą nic z tego, niby jest ale jej nie ma... wczoraj napiłam się olejku rycynowego, myślałam że się zwymiotuje. ale efekt był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problemy z kafe :-o Martus a co sie dzieje po tym olejku rycynowym? czy to jest na wyproznianie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na wyprożnienie, w sumie to kupiłam to sobie do włosów... ale wypiłam i myślałam że zwymiotuje na miejscu... no ale podziałało i to się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Marta mam do Ciebie jeszcze takie pytanie, bo Ty czesto bierzesz te srodki na wyproznianie, powiedz mi czy rzeczywiscie pomaga to w gubieniu kilogramow? czy nie tyje sie po wyzerce? a nie masz problemow z normalnym wyproznieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej schudnąć nie pomaga, lepiej nie próbować tak często jak ja. bo wiem że to uzaleznienie, jak wcześniej wspominałam - ja choruje... takie wypróżnianie pomaga mi psychicznie, bo mam wrażenie że nie przytyje po tym jedzeniu... a pewnie nie jest to prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem :) sciskam Cie mocno :) jak Ci minal dzien? ja dzis sobie zrobilam wagary - ale nie na polku tylko siedzialam w domu :D wyspalam sie, zrobilam manicure, pedicure, peeling wszystkiego co sie dalo :P no i pozniej tv i komputer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj w szkole przesiedziałam, bo tak bezpieczniej - mniej zjem. a teraz siedze i się nudze... zaraz wskocze na rowerek tylko braciszka spać położę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie nie chce w ogole tylka ruszyc, rowerek stoi zakurzony :P a co tam u reszty Pań? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już po ćwiczeniach, pić mi się chce, zaraz wypije sobie trochę wody :) i zrobie sobie kostki lodu bo mam taką wielką ochotę na wodę z lodem i cytryną :) ale to dopiero jurto :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam problemy z kafe.. chyba mieli jakas awarie albo usprawniali serwer.. wiecie co, jestem taka glodna ze masakra, ale mam silna wole w dietowaniu i dam rade pozdrowki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja taką silną wolę mam gdzieś do 17.. potem to masakra :/ sory że się tak wyraże ale \'\'dałam dupy dzisaj\'\' ... myślałam że wytrzymam ale nie mogłam oprzeć się takim świeżym bułeczkom chrupiącym... no ale nie mogę się tym za bardzo dołowac bo zaraz wezmę coś na przeczyszczenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×