Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alutka_J

mieszkanki wsi ,małych miasteczek

Polecane posty

Pa! O sklepach,pierwsze słyszę(czytam).Może przeoczyłam.Tak,praca w sklepie jest ciężka,jeszcze jak to sa Twoje sklepy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa żegna dzień na topiku a ja rozpocznę. Dzień dobry wszystkim. Myślę, że mnie pamiętacie i pozwolicie tu wpaść od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze Cię pamiętamy!:) Zapewne czytałaś wczorajsze posty,wspominałam Cię.Dobrze,że się odezwałaś.Myślę,że zostaniesz z nami na dłużej?:) Pozdrawiam i życzę wszystkim milego popołudnia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
No ja wpadam na chwilę póki mnie nie wyrzucą od komputera. U nas piękna pogoda aż by się chciało położyć na balkon i posłuchać śpiewu ptaków.Wróciłam do domu, pozałatwiałam sprawy i znowu trzeba gotować obiad. Już nie mam pomysłów co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie jeszcze siedzę na kompie,chociaż powinnam już iść z niego!:P W.pojechał do banku to naciągam.:) Ja dzisiaj gotuję zupkę pomidorową z lanymi kluseczkami.Na drugie danie,nie mam pomysłu.Ale coś wykombinuję.:) U nas tez pogoda ładna.Słońce swieci,ale jest zimny wiatr,północno-wschodni.:( Ptaszki śpiewają,słyszę je przez okno.:) No,dobrze,spadam!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po pracy - na obiad mięsko z brokułami :D Ja nie mam balkonu - nie wiem jak tu mieszkać latem - mam coś w rodzaju loggi oszklonej. Wprawdzie okna się otwierają ale to nie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Tak mi się przypomniało jak ostatnio wieczorem pytałam moich domowników co by tu jutro zrobić na obiad bo nie mam pomysłu to moja młodsza wyparowała "to kup go".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dzisiaj też kupiła obiad - jestem w pracy (żeby nie napisać - pracuję :D ) do ciemnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
CZESC ,u nas tez wieje az strach wychodzic na dwór ,własnie w takich chwilach załuje ze nie mieszkam w bloku ,kurcze p nic bym sie nie martwiła ,ani ze mi dach zerwie ani ogrodzenieb uszkodzi ....a u was w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy takie samo zmartwienie jak Ty.:( Wieje u nas bardzo.Najgorzej ma być około północy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może reaktywować ten zapomniany topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×