Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alutka_J

mieszkanki wsi ,małych miasteczek

Polecane posty

Przykro,ze nie spotkałyśmy się wczoraj na topiku.:( Miałam nieprzewidziane okoliczności,ale wszystko się juz unormowało.:) Tak,pogoda przepiękna.Cieplutko,przyjemnie........Jak już pisałam,krzewy mają pąki,porzeczki puściły juz prawie listki........A,co będzie jak przyjdą niespodziewanie przymrozki?Wszystko zmarznie!:( Z upałami w maju miałaś rację.Wszyscy synoptycy to przewidują. No,zobaczymy,co będzie.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ ja tak na chwilónie w przerwie między sprzątaniem a gotowaniem , no szkoda ze tak sie mijamy ale ja wczoraj prawie cały dzien szyłam lambrekin w okno do sypialni, i kurcze wyszedł mi super!czego to człowiek nie potrafi jak sie uprze🌻 MAEKETKO ja teraz lece boską gulaszową gotować ale ty sie drzyj na całe gardło jak tu wpadniesz to sobie pogadamy,moje dziciątka mają WRESZCIE SZKOŁE to kompik jest mój hehehe.......pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
No ja też wpadam między sprzątaniem a gotowaniem. Widzę, że Ty też szyjesz - ja to amatorka ale firanki i inne potrzebne rzeczy też sama szyję. W sklepie za gotowe firanki to sobie tak cenią a ja to podpatruję jak to jest uszyte ... i potem się denerwuję jak mi nie wychodzi. Mąż się ze mnie śmieje jak wchodzę sto razy na drabinę, wieszam i zdejmuję ale jak już jest gotowe to podziwia. Wy to macie fajnie - ogródki, kwiaty. Ja całe życie mieszkałam w domu a od 2 lat w bloku. Fajnie zimą bo zawsze ciepło, nie trzeba się brudzić przy piecu ale latem to nie ma jak kawałek ogrodu. Na szczęście ma duży balkon to go obsadzam cały kwiatami. Mój mąż to mówi, że czuje sie jak w dżungli. Ciepło się robi i tak się zastanawiam, że trzeba by było z córami na jakieś zakupy wiosenne pojechać - buty, kurtki. Zawsze to na Wielkanoc się kupowało a w tym roku to chyba szybciej. Dzieci tak rosną, że nic tyko same wydatki... U nas od jutra mają rekolekcje to szybko kończą więc może się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
fajnie ze sie odezwałas ja tez amatorka ale i tak nie zle wychodzi jestws jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
ja tez dzisiaj myslałam zeby jechac na zakupy bo ciepełko sie robi a i dzieciaki rosną mi\oje mają rekolrkcje za tydzień ale mój męzus wolnego nie wezmie bo ma urwanie du...,a ja chciałam gdzies dalej jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później wpadnę,też gotuję obiad.:D Poza tym pralka zaraz skonczy prać,trzeba będzie rzeczy powiesić do schnięcia.:) Na razie,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadan :-D Widzę nowe dziewczynki. Witam Was kochane 🌻 Od poniedziałku siedzę w domu z dziećmi. Mama wraca w czwartek więc mam czas na nudę. O ile przy 3 dzieci można się nidzić. Skąd jesteście dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
No wszystkie w biegu. Ja już wyprałam pościel. Jeszcze muszę skończyć obiad bo jedna głodka już przyszła ze szkoły. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
JA z centralnej a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
puk puk jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
reta ty ze sląska ,marketa tez ,kołoczek tez ,a ja wcale nie jestem od was gorsza bo tez na sląsu mieszkałam w Skoczowie hehehe......oj ale mi sie zaprzykrzało ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
dziewczyny juz mnie gardło boli od tego krzyku ,dre sie i dre jak stare przescieradło a wy nic,wracac do kompów szybciutko....ide sobie jakiego cholineksa wziąć !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu nie spotkałysmy się.:( GAGUSIA,jak Ty mieszkałaś w Skoczowie,to niedaleko mnie.:) Dlaczego sie wyprowadziłas?Dawno to było,tzn.przeprowadzka? reta,dawno Cię nie bylo,co u Ciebie ciekawego? Mam prosbę,moze byscie poklikały na moje i kolezanki drzewko(raz dziennie)? Podam linki: http://runo_lesne.posadzdrzewo.pl/ http://gapiszon76.posadzdrzewo.pl/ Klikniecie w link,otworzy się strona i bedzie się ładowac takie małe drzewko(na srodku ekranu).Póżniej wyswietlą sie nasze drzewka,a po prawej stronie będą informacje o nich,tzn.ile % urosły,liczba kliknięć i miejsce w rankingu. 25 kwietnia,te wirtualne drzewka zostana posadzone w jednym z Parków Narodowych. Dziękuje i pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa,i Kołoczek się pojawil.......:) Kołoczek,a co u Ciebie? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Marketa Ty to jesteś nocny marek. Ja to o tej godzinie już w łóżku. No u mnie jak mąż wróci wcześniej z pracy to do kompa się nie dopcham. Wczoraj z córką to jakiś turniej mieli wirtualny i grali do wieczora. Normalnie małe dzieci. Mnie to te gry jakoś nie pociągają. W niedzielę byliśmy w kinie na "Lejdis" ale się uśmiałam. Dzisiaj nici z pięknej pogody rano obudził mnie deszcz ale na szczęście jest ciepło. Jak dziewczyny wrócą z rekolekcji to pojedziemy na zakupu - koszmar. Jak znam moją córkę to nic jej nie będzie pasowało. Taki chyba najgorszy wiek, bo jest duża - mojego wzrostu - ale jeszcze przecież nie ma kobiecej figury. Dziecięce rozmiary to jej nie pasują a "dorosłe" też nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
CZESC dziewczynki ,ja mieszkałam w skoczowie tylko ze 3 lata jak byłam w podstawówce,cała moja familia jest z tąd to i my tu wrócilismy,RETA co znaczy marudzenie nastolatki to ty zobaczysz jak twoja córa bedzie miała 16 jak moja ,tragedia ,najlepiej jak by wszystko miała firmowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nie ma głupich ,skoro ja moge sie obyc to i ona tez.Jedno jest w tym dobre,ze mozemy chodzic w tych samych ciuchach hihihi 🌻 wpadne pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Domyślam się i aż sie boję jak będą miały po 16 lat. No fakt ja czasem pożyczam od mojej starszej ciuchy ale kurcze ona też pożycza moje a to mi sie już nie podoba -ha, ha. Najlepiej, że jak jej coś kupuję to myślę sobie jak ja w tym będę wyglądać! Do czego to doszło ona nie ma jeszcze 12 lat. Mój mówi, że wyglądamy jak siostry ale niedługo to mnie przerosną i będzie komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
dla mnie teraz na tym etapie najgorsze są rozmowy o chłopakach, a raczej monologi mojej córci,jak to sie ona zakochała ,a jaki on mądry,piękny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Jestescie juz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam chwilkę więc wpada przywitać się:-)) Miałam dziś okropny dzień, wczorajszy też :-o Dobrze że jesteście, przynajmniej mam się komu poskarżyć. No ale dość już. Szukam i szukam i nici z poszukiwań. Miałam iść na aerobik ale nie mam z kim:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołoczek,a sama nie możesz iść?przecież to nic strasznego isć samej.:) Jeśli chodzi o dzieci,a w szczególności o dziewczynki,to właśnie jest taki wiek.:) Ma siostrzenicę(w tym roku kończy gimnazjum)to wiem. Ale,wyrosną z tego.Tak,jak my.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc kobitki ,kołoczek ja jutro lece na aerobik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Marketko zanim ta moja wyrosnie z tego to ja osiwieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagusia Jak mi powiesz że jesteś z T. Gór to polecę z tobą :-)) Marketko, kopeeeeeeee lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
nie ja z centralnej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak,kopę lat........:D Ja jestem codziennie(prawie) na topiku.Ty jakoś się mało udzielałaś.Ale,z tego,co pisałaś,to praca Ci nie pozwalała.Tak juz jest,niestety.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem są takie dni że po wejściu do domu kieruję się do łazienki, wchodzę pod prysznic i ledwie człapię na górę. Często jestem zmęczona ale nie zamieniłabym swojej pracy za żadne skarby :-)) Stare dziewczyny tu jeszcze wchodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,niestety,nie wchodzą!:( Niedawno była Czarnobrewa,reta się odezwała,jesteś Ty i ja.:) A,inne gdzieś wymiotło.Trudno,nie chcą naszego towarzystwa,ich strata.:D Gdzie pracujesz?Jeśli można wiedzieć?:) Źle mi się pisze,kot mi siedzi na kolanach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepach :-)) Pisałam kiedyś że prowadzę sklepy. Właśnie mężuś dopomina się kompa. Może jutro uda mi się weść. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×