Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alutka_J

mieszkanki wsi ,małych miasteczek

Polecane posty

Więc znowu ja...............................................:-)) Ja już choinkę mam, pierniczki mąż upiekł ale już zjedzone więc w sobotę upiecze kolejne (chyba))) Dziołszki kofane, z pewnością macie duuuuużo pracy przed świętami ale powiedzcie same, czyż adwent to nie najpiękniejszy okres w roku? Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołoczek😘adwent to piękny czas ,to prawda ,głównie dla dzeci .My się utyramy ,urobimy po pachy ,kasy wydamy ,za prezentami ulatamy i jeszcze kilogramów od tych moczek i makówek nabierzemy:( Ale jako dzieciak ,pędziłam 2 km do kościoła na roraty na 6 45 ,w zaspach i było cudownie .Teraz śniegu nie ma ,więc brak atmosfery ,mąż autem pod kościół dzieci zawiezie ,jakieś to mało romantyczne . I w dodatku ,mąż nie chce mi ciasteczek piec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka, tyś ze ślonska? Kiedyś to były czasy. Jak ja bym chciała iść na kulig w taaaakim śniegu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się dopaść komputer w domu:-)) Od jutra jestem na przymusowym urlopie w domu. Dzieciaki przeziębione, w łazience od tygodnia mężus kładzie płytki, teściowa przyłazi na \"konsultacje\" bo przecież komuś trzeba \"umilić\" zycie............ ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
No to nieźle remont przed świętami... Ja dzisiaj byłam myć okna u mamy i tak zmarzłam, że teraz siedzę z ciepłą herbatką pod kołderką. Moja młodsza też chora. Taki okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołoczek😘jo ze ślonska ,już trocha blisko gór ale hanyska:) mieszkanie na budowie ,skądś to znam!sześć lat remontowaliśmy cały dom ,mieszkając z dwójką małych dzieci.Było tak ,ze rankiem się budziliśmy a robotnicy zaglądali nam do sypialni z rusztowania ,bo wczesnie zaczynali ,zeby zrobic jak najwięcej przed upałem .Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria znowu muli.:O Dobrze,że ja nie ma takich problemów z remontami,jak Wy.:) Na wiosnę czeka nas malowanie całego mieszkania.Też łatwo nie będzie:( U nas śnieżek prószy.:) Ciekawe,czy na święta będzie...... Tyle na razie,pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pada i to tak dość. My a właściwie moj mężulek robi wszystko sam. Nie chce wziąć nikogo do płytek czy tynkowania. Twierdzi ze dopóki jest zdrowy - sam wszystko zrobi. Moze to i dobrze ale boję się ze jak tak będzie tyrał to..... Wariat jeden. Jak daleko do świąt jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem,że daleko,oj daleko.......:D Ale dam radę,nie ma obawy:) Kołoczek,Ty masz fajnie.Mój nikogo nie chce wziąć do pracy,choćby do pomocy,twierdzi,że sam wszystko zrobi....I co?I nic!Wszystko jest jak było,czyli nie ruszone!Już nie mam siły z nim dyskutowac na ten temat.Moze \"dojrzeje\"jednego razu.:D Twój mąż się nie przepracuje,jezeli tylko będzie wszystko robił powoli,a systematycznie.:) Jak dzieciaczki?Poprawiło im się? Teściowa nie daje Ci za bardzo w kość,jak przychodzi na \"konsultacje\"?:D reta,a Twój dzieciak?Bardzo chory? Życzę wszystkim zdrowia🌻 Jeszcze Wam napiszę,że oglądałam \"Jak oni śpiewają\"i jestem zawiedziona,że nie wygrał Piotr Polk.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... ja jak zwykle nie mogę napisać ze oglądałam \"jak oni....\" Wiecie, tak się zastanawiam bo telewizor mam, nawet trzy, cyfre też mam, i internet wiec mogłabym telewizję oglądać a mimo to nie pamiętam co ostatnio oglądałam w telewizorni. Jak Bozie kocham, nie mam pojęcia. Moje jedyne żródło informacji to radyjo Maryja. Właściwie to takie żródełko:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy. Jak Wam minęła niedziela?Chyba dobrze,bo oprócz mnie i Kołoczka,nikt nie zajrzał........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Witam. Ja to miałam niedzielę w trasie. Mój M wyciągnął mnie na "wycieczkę" do Poznania - zakup auta. Przyjechałam wykończona. Powiem Wam, że nigdzie po drodze nie ma śniegu dopiero od Krapkowic troszkę. Tak jakoś weselej jak jest na dworze biało zwłaszcza na święta. Niby niedziela a we Wrocławiu to takie korki wszyscy wybrali się na zakupy do centrum handlowego. Ja jeszcze jutro zakupy urodzinowe. Moja córa jest w domu ale nie jest źle. W piątek ma urodziny, więc w czwartek będę mieć gości a w piątek dzieciarnia. Choinkę to będę stroić dopiero po imprezie - brak miejsca. Trzeba trochę popracować ale mam dzisiaj zero energii na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha to fajną niedzielę miałaś.:) Wycieczka do Poznania....... Kupiliście auto? Mnie też jakiś leń opanował,ale nie dam się!Uczciwie biorę się za robotę.:D Wszystkiego najlepszego dla Twojej pociechy🌻 A,Wam wszystkim----->miłego poniedziałku i reszty dni tygodnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Kupiliśmy dlatego ja musiałam jechać jako kierowca. Dla mojego M to jest kawałek a dla mnie to kawał jazdy! Ja też musiałam się zmobilizować nic nie chce się samo zrobić. Przed świętami to wszystko ma błyszczeć tak jakby normalnie nie. Cały czas się sprząta a jak są święta to jakoś się wydaje, że wszędzie brudno. No ale już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Ja jeszcze czekam na koniec łazienki. Płytki już są ale mój mężuś uparł się że tu i tam da jeszcze troszkę boazerii więc siedzę na doopie i słucham pilarki, wkrętarki, wyrzynarki i takich tam. Na upartego to można wychwycić melodie kolędowe z tych wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołoczek,fajny koncert był?Kolędy były te znane,czy troszkę mniej popularne?:D Ale,koniec żartów.Napisz jaki efekt końcowy jest,podoba Ci się dzieło męża? No,ja dzisiaj solidnie popracowałam.:) Zaraz idę w kimono. Piszę Wam------->dobranoc,słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak Wam się zapowiada dzień?Mnie,pracowicie.W przerwach będę zaglądać na topik. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku dni mam przymusowy urlop więc nie zapracuję się. Łazienka prawie gotowa. Zostało jeszcze przywmocować do ścian te różne duperelki typu wichajster do papieru, wieszaki... Wiecie, byłam zła na niego za to ze przed świętami zachciało mu się robić tę łazienkę ale teraz...... jestem z niego dumna. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz.:) Mój W.pojechał do weta,po karmę dla psa,a ja sobie siedzę na necie.:D Ale,dosyć tego!Biorę się za robotę!Czas ucieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 😘 Miłego dzionka przed praca zyczę ,nie przepracowywyjcie się przed tmi świętami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego popołudnia życzę.🌻 Alutka,będziemy się starać,aby się nie przepracować.:D Ty,też uważaj na siebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×