Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alutka_J

mieszkanki wsi ,małych miasteczek

Polecane posty

Gość GAGUSIA35
poszłas sobie? wracaj 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi miałam iść,odpisać na maila,ale jeszcze weszłam na topik. Pewnie teraz Ciebie nie ma,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
jeszcze jestem , bo zagladam na swój topik PIJALNIA CZEKOLADY..., i do OPTYMISTKA bo ja straszna jestem ,[optymistka oczywiscie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie masz ten swój topik \"Pijalnia Czekolady\"?Na Kafeterii?Na którym dziale? Optymistka to tez ze mnie jest.Nieraz mam doła,albo podłamię się,ale długo to nie trwa.:D Niech żyja optymistki!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
niech zyją , tak na kafeterii w dziale PRACA ...JAK ZNAJDZIESZ TO SIE ODEZWIJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedzisz jeszcze trochę na necie?Ja zaczęłam pisać maila,zaraz skończę to wejdę na tę Pijalnię.:) Dzięki za zaproszenie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
jeszcze chwle tak bo młody chce isc spac a komp jest w jego pokoju ,poczekam na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
U mnie spoko byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam znowu za duuuuuuuzo wszystkiego ,mnie to tylko na zakupy wypuscic .........tragedia ,a ty co robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
MARKETKA a może sie przeniesiesz do OPTYMISTEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
gdzie jeeeeeeeeestes?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!:) Byłam na Ogólnym "doglądać"drzewek. Może odwiedzisz moje: http://runo_lesne.posadzdrzewo.pl/ Mozesz też posadzic swoje.:) Co robiłam dzisiaj?Powiem szczerze,ze sie obijałam.Pogoda u nas fatalna,nic sie nie chce.:( Gdzie te "Optymistki"są? Dziewczyny,co z Wami? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz "podlewać"moje drzewko,musisz wykazać odrobinę cierpliwości.Strona się marnie ładuje.W ogóle Kafeteria dzisiaj działa jakby chciała,a nie mogla.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
zgadza sie ja tez mialam problemy z netem ,optymistki sa tu w spisie tematów ,a jak ja mam podlac drzewko co ?przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi Ty jesteś tu,a ja bylam już na Optymistkach i Pijalni....... Tak,przez neta "podlej".Kliknij w ten link,który podałam,poczekaj,aż się wyswietli moje drzewko,po lewo bedziesz miała propozycję"posadź drzewko".Możesz sobie posadzić i podać link.Będę wchodzić,aby Ci roslo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
faktycznie nie mozna sie połaczyc z twoim drzewkiem ,o .........zaraz cos posadze.........czemu nie chcą mi go wsadzic? to tylko na klikaniu polega?zadnego obrazka tego drzewka mojego? o cos sie pokazało!!!!!!!!!!!!drzewo!!!!!!!!!!!1hurrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
fajne to jest.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
MARKETKO kochana musze jeszcze skoczyc na CZEKO.......i ide mezóniowi papu robic , bo pracował dzisiaj az 12 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wejście na moje drzewo.:) Oczywiscie,idź robić papu mężowi.Dbaj o niego,tak dużo pracuje.:) Posadzilaś drzewko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
ja juz jestem a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
nie moge cie znalezc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wpadnij na CZEKOLADKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
CZESC jest tu kto? mnie dawno nie było bo miałam szalone dni[ja mam je za często] a co u was ,u ciebie MARKETA co słychac -zyjesz ? Ja tak sie ciesze z tego ciepełka na dworzu ,ze juz bym zielnik zakładała[nakupiłam ziół i sie doczekac nie moge] ale musze sobie dac na wstrzymanie bo jeszcze mogą byc chłody,od kilku tygodni jezdzimy po polach i zwozimy ogromne kamienie [bo to taki dekoracyjny ma byc]a ty co tam masz w ogródku? POZDRAWIAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
SZkoda MARKETKO ze cie nie ma, ale jak wpadniesz to sie odezwij,ja jeszcze ide ptaszków posłuchac na podwórko,zajze za godzinke 🌻🌻🌻 ach ta wisna................coś pięknego i swięta niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
A ku ku? cicho........wpadne pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
NIE MA NIKOGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×