Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alutka_J

mieszkanki wsi ,małych miasteczek

Polecane posty

A ja myślałam,że się zastanawiasz,co robiłaś:D Czy harowałas(pracowałaś),czy chorowałaś. Ja,tak prawdę powiedziawszy,nie orientuję się w tanich noclegach.Może napisz w wyszukiwarkę "noclegi w Czechach" i zawsze Ci coś wyświetli.Czy tanie noclegi istnieją?Tym bardziej teraz,w zimie? Spróbuję czegoś poszukać i Ci napiszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi...........Brzmi to jak mantra.:) Idę na wyszukiwarkę szukać tanich noclegów w Czechach.:) Wcześniej nie moglam,musiałam zwolnić komputer. czarnobrewa,znalazłaś coś? Jeszcze nie piszę dobranoc,może wrócę tu dzisiaj.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Witam w Nowym Roku. Wszystkiego naj, dużo zdrowia. Wy to jesteście nocne marki jedna pisze o 24 a druga o 4 rano! Tanie noclegi to chyba najszybciej można znaleźć na allegro. Ja to już większość zakupów tam robię - oprócz spożywki. Nie chce mi się chodzić po sklepach. W domu mogę spokojnie sobie pooglądać no i zawsze coś kupi się taniej. My wybieramy się na ferie w góry i też wykupiliśmy noclegi na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, szukam i znalazłam ale szukam dalej. Zależy mi na samotni, do połażenia i medytacji.. nie gwarnym ośrodku. Idę do banku - pozałatwiać co nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,co z Wami?Wyjechałyście już czy co?:D Noclegów nie zdążyłam znaleźć.Coś mi dwa dni net fiksuje,tzn.mam słaby sygnał i nie może się polączyć z danym serwerem.:( Tyle Wam powiem dziewczyny,że w Czechach pierońsko wieje.Wichury narobily bardzo dużo szkód.Póki co siedźcie w Polsce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wyjechałam - planuję za miesiąć, może nie będzie tak wiać. Kołoczek - a masz chęć jechać ze mną? zapraszam.... U nas wczoraj okropnie wiało, dzisiaj cisza, nawet tendencja roztopowa cociaż śniegu na lekarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Ja drobnymi kroczkami przygotowuję sie do sezonu w pracy. Ostatnio nie mam czasu na kafe, choć bardzo bym chciała pobyć z wami częściej. Pozdrawiam cieplutko. PS Czarnobrewa---> nie masz pojecia jak bardzo chciałabym się wyrwać na odpoczynek z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,niestety.Mało tego,jutro ma wiać halny.Już dzisiaj daje się odczuć jego powiewy,a jutro to dopiero będzie........... A dzieci maja ferie......Pewnie się czują jakby to były ferie wiosenne,a nie zimowe. Ciekawe,gdzie się podziały dziewczyny........? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wtorku ma wrócić łagodna zima.:) Czytałam prognozy i luty ma być też ciepły. Dziewczyny,piszcie,bo topik zdycha.😭 Dzisiaj znalazłam go na drugiej stronie! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pozdrowienia.:) Cieszę się,że zyjesz :D Szkoda tylko,ze masz tak dużo pracy.:( Ja tez żyję,ale,co to za zycie!Grypa mnie dopadla!😭 Biore leki,myślę,że mi niedlugo przejdzie.:) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj wróciłam z ferii. Byłam w Krynicy i na Słowacji. Pogodę to mieliśmy można powiedzieć cztery pory roku. Jechaliśmy to świeciło słoneczko, śnieg to był dopiero wysoko w górach czyli tam gdzie byliśmy to był, w sobotę od rana sypało i było cudnie. Dzieci pojeździły sobie trochę i ulepiły bałwana. W niedzielę padał deszcz i ze śniegu to niewiele zostało. Na Słowacji też wiosna i deszcz. Wczoraj byliśmy w Tetralandii - kurcze że też u nas nie mogą czegoś takiego wybudować. Moje córy są tam w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że wrócilaś zadowolona.Równie dobrze,mam nadzieję,jesteś wypoczęta? Na polskiej stronie dużo rzeczy by się przydało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Topik w zaniku??? Gdzie się podziałyście? Ja mam masę pracy i dlatego zaniedbuję pisanie ale zawsze gdy tylko znajdę chwilkę _ wejdę> Pozdrawiam was cieplutko i słonecznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że się odezwałas.:) Sadzę,ze topik jest na zdechnięciu,dziewczyny nie piszą,nie wiem dlaczego.:( Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie znalazły sobie inne topiki. Każdy nowy topik przyciąga ludzi a potem zdycha :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację,już kilka takich topików przeżyłam.Szkoda,bo człowiek się juz przyzwyczail do użytkowników,coś tam o nich wie.......A,tu-klops!:( Kołoczek,chociaz Ty się odezwij od czasu do czasu(chyba,że masz czas,to pisz codziennie).:) Pozdrawiam🌻 Ps.ja tez \"urzęduję\"na innych topikach,ba-portalach,a jednak tu zaglądam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc dziewczyny tak sobie skacze po topikach i wpadłam do was ,wy sie juz znacie wiec moze sie przedstawie-mam 35 lat nie pracuje [juz niedługo] mam super rodzinke i jestem cała szczęśliwa aha a dzisiaj mam urodzinki i zrobiłam pycha ciasto zapraszam wszystkich...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
No to wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i szczęścia, a ciacho to mi przyślij e-mailem. Ja też czytam ale pisać do samej siebie to się nie chce. Ja dzisiaj mam więcej czasu. Dzieci w szkole to siedzę przed komputerem no i zdążyłam spalić obiad. Czuje, że coś śmierdzi i myślę sobie że któraś sąsiadka coś przypaliła. Idę do kuchni a tu garnek spalony! Tak to jest jak człowiek robi 2 rzeczy naraz. Na śmierć zapomniałam, że co postawiłam na piec. Teraz mam fajny zapach. Dobrze, że mąż wróci wieczorem to zdążę wywietrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
bardzo ci dziękuje za zyczenia i szkoda ze spalilas obiadek bo teraz masz klopot co zrobic [ja mam zawsze klopot co na obiad] ,a moje dzieciarki jeszcze mają ferie ,i tak tylko z okazji moich urodzin dopuszczają mnie do kompa ,bo normalnie to nie moge sie dobic ,ale jeszcze tylko tydzien i komputer znowu mój hehehe...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGUSIA35--------->Wszystkiego Najlepszego!🌻 Spóźnione,ale szczere.:) Fajnie,że dołączyłaś do nas.Ferie,faktycznie,niedługo się kończą,mam nadzieję,że dotrzymasz słowa i będziesz odwiedzała topik. Skąd jesteś?Może z łódzkiego? reta-------->szkoda,że jesteś tak pochlonięta kompem,że obiady i garnki palisz!:D Miejmy nadzieję,że teraz będziesz pilnować.:) Mnie kiedyś też przydarzyło się spalić garnek.Taki mały,ale do konca się nie spalił.Dało się go uratować. Nie jesteś pierwsza,ani ostatnia.:) kołoczek,co u Ciebie? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Marketa dziękuje za zyczenia ,tak jestem z łódzkiego a ty ? pracujesz czy siedzisz w domku . cziewczynki wiecie co mnie strasznie cieszy, ZE WIOSNA IDZIE , nie zebym zimy nie lubiła ,ale kocham zmiany [u mnie w domu meble fruwają systematycznie hehehe]i taki ze mnie duch niespokojny ciągle coś musze wymyślać i zmieniac ,wy też tak macie? ja to sie tylko zastanawiam ile jeszcze mój maż ze mną wytrzyma hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGUSIA35-------->ja mam rodzinę w łódzkim.:) Dlatego wiem,że u Was są teraz ferie.W śląskim już tylko wspomnienia o nich.:D Bardzo lubię wiosnę,chociaż mam wtedy dużo pracy.Już sie przymierzam robić porządki bo kwiaty zaczynają ożywać.Żonkile,irysy i inne wyłażą z ziemi i sa już dosyć duże.Bzy mają pąki,to samo maliny.Nie wiem,jak to będzie,jeśli przyjdzie jeszcze mróz?Wszystko zmarznie! Tusk,obiecał,że kwiaty jabłoni nie będą przemarzać przy wiosennych przymrozkach!:D A,co z resztą? Ja,niestety,nie pracuję.Jestem w domu.:( Jeśli chodzi o przestawianie mebli to nie lubię tego.No,chyba,że nie wyjscia i trzeba.Za to mój panoczek to,co chwilę by z meblami \"latał\"po calym mieszkaniu.Nieraz była scysja z tego powodu.:D Najgorzej było,jak jego siostra przyjeżdżała.Wtedy było obowiązkowe przestawianie mebli.:O Teraz przyjeżdża rzadko i wie,że meble może se przestawiać u siebie w domu,a nie u mnie!:P GAGUSIA,w jakich okolicach łódzkiego mieszkasz? Pozdrawiam wszystkie Paniczki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
ja mieszkam koło łodzi i moje roslinki tez ozywają ,ale wiesz co czytałam w inter. ze w marcu ma byc 20 st. a od kwietnia ponad 30 nornalnie lato!!!!!!!!! ale strasznie sucho ,znowu podlewanie nas czeka ,ja mam młody ogród bo od niedawna mieszkam w nowym domu ,i troche tej suszy sie boje ale moze nie bedzie tak zle jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×