Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co zrobic

czy mozna z 70kg dojsc do 50 do konca grudnia

Polecane posty

Gość TysiaKamisia
Witajcie, moge sie przyłączyc do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dolaczyc do nas zawsze mozna to tak na marginesie do osob nowych:) Weszłam dzis na wage 83,7 i nie musze chyba mowic ze 30dag to nie jest satysfakcjonujacy spadek wagi:P Oczywiscie drobny kryzys i stres przejadlam - chociaz czy taki stres- fajna sprawa- zapraszam dzis na studniówke , tak po piwie moze bedzie prosciej:P Tysia a Ty napiszesz nam cos o sobie?:) Sanczi to juz ladny wynik mialas w odchudzaniu, a jak jesz zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej:D madchen sorry że nie odp wczoraj ale mi internet siadł:( ja się ważę 1 grudnia dopiero:D ooo, jaki tu sie tłum zrobił:) witam wszystkich, wszystkie jesteśmy w podobnym wieku nie:D? nie wiem, to forum jakoś tak przyciąga ludzi w wieku 18-20 lat:) w 3 miesiące do 67 kg? brawo! jak tego dokonałaś:>? A ogólnie tak sobie liczyłam dzisiaj...mam 3 tyg dokładnie do grudnia. optymalny spadek wago przy takiej dość ścisłej diecie ale bez przesady to 1kg na tyg?? czyli jak dopnę pasa to mam jeszcze szanse na spadek 5 kg;>? jak myślicie? a dzisiaj moja dieta eeextra:) zaraz wskakuje na rowerek! acha i jeszcze jedno...dziewczyny co myślicie o veroni mineral fit?? 84kcl w1,5 l;) nie wiem czy moge to pić zamiast wody mineralnej zwykłej czy odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TysiaKamisia
ja mam więcej niż 18 latek, mam 24:) Mam 162 cm i 55 kg, tak sie zastanawiam jaką dietke wybrac, myslałam o 1500:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 a 20 to żadnej różnicy:D :) ja aktualnie mam taka dietce: rano kawa i 2 tosty z ciemnego chleba, obiad normalny ( z tym ze weiaodmo ze nie pizza itd) i po 16 już sama woooda:) Dziewczynyyy, stwierdzam, że przedłużę sobie czas na osiagniecie wagi 65...stwierdzam, że po świętach chciałabym tyle mieć. jeśli będę miała mniej to tylko lepiej..a jeśli nie to nie będę sie załamywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:D stwierdzilam ze nie umim liczyc kalorii;p dzisiaj zjadlam tak 200ml maslanki pol banana lyzka platkow owsianych rybka gotowana z marchewka i szklanka soku pomidorowego;p chyba nie przekroczylam tej mojej liczby 1000kcal;p codziennie pije jeszcze wode z cytryna oczywiscie na poczatki nie moglm wypic takie kwasne ale teraz pije jak zwylka mineralna;p ups jeszcze dzisiaj nic nie cwiczylam bo mam mase zajec ale zamiast teraz siedziec przed komem ide robic jakies wygibasy;p leniuch ze mnie wielki co do cwiczen ale obiecuje poprawde;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno;p wlansie weszlam na wage i pokazalam mi 63,5 cos za szybki mi spadaja te kg przeciez wcale nie jesm tak szybko jak mylicie bo ja sadze ze mam popsuta wage;p jutro chyba wybiore sie do apteki tylko troche mi wstyd sie wazyc publicznie wiec narazie nie wpisuje sie do tabelki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forumianka nie narzekaj , dobrze ze jest efekt:D :) u mnie lipnie znów:( tak jakos nijako... ale to bylo mile popoludnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja stosuje i stosowałam dietę... South Beach :) ..polecam :) nie trzeba się katować a kg lecą w dół... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le powiem wam ze ta którą wymyśliłam przedwczoraj jest całkiem fajna:) po 16-17 nie jem i jest spoko, nie łamie się...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) przepraszam ze mnei tak dawno nie było ale nie mam dosłownie na nic czasu !! Chciałam powiedziedziec ze ja juz nie waze 73 kilo :D Bo juzdwie tabelki były ja juz na wadze mam 70 kilo:) Jutro sie z waze...chodz dzisiaj tesciowa namowila mnie na ciasto kawałeczek...głupio było odowic coz musiałam zjesc do tego kapuczinko no nic....jutro moze pojde wrescie na basen bo nie mog sie ostatnio Za to zabrac a strasznie bym chciała :) Jeszczejakies 2 cm i zmiesze sie w spodnie tzn dopne je :D Ale i tak zeby ładnie w nich wygladac powinnam zgubi z 5 cm z brzucha i po 2 cm z ud i ze 4 z posladków :D własnie dziewczyny mam pomysł waga to przeciez nie wszystko najwazniejsze sa wymiary...wiec moze teraz zroibimy tabelke z naszymi wymiaramii bedziemy mierzyc talie biodra uda łydki i co jeszcze po nie mam pomysłu:) tak zey tez widziec postepy na swoi ciele to taki moj pomysł to jak zgadzacie sie :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TysiaKamisia na tej dietce bedziesz chudła ale nie wiele no chyba ze uprawiasz duzo sportów...:) Tzn moze bedziesz gubiła kilogramy ale w dlugich odstepach czasu :) Bo noralnie dziewczyna w anaszym wieku przy normalnym stylu bycia i spedzania czasu tzn nie jakims dynaicznym tlyko normalnie szkoła lub praca zadnych basenow i siłowni codziennie powinna wcinac 1800-2000 calorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do wymiarow raczej nie dołącze . bo nie lubie ich sprawdzac. ale Wy sobie wpisac przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie...spr wymiarów strasznie mnie dobija:D ejj nikt mi nie odp na pytanie co do veroni mineral fit:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) ale wiecie miałbysmy poglad na swoj wyglad bo waga wadze nie rowna :) ale mnie dzisaj rece bola na silowniui bylam mowie wam ehh :D ale cwiczyłam bite dwie godziny auc :D No a te progdukty FIT mysle ze sa troske oszukane :)ale ta veronii jest nawet taka srednia w smau...juz lepiej pic normalna wode mineralna przynajmniej moim zdankiem :) no nie wiem ciezko jest powiedziec co ci producenci nie wwymysla i nie wloza do swoich produktów :) dzisiaj jeszcze nicv niejadłam az miałam mroczki po silowni ide wiec cos wszamac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punta
czesc wszystkim:) 🌼 sledzę Was i śledzę i postanowiłam do Was dolączyć:) .. przydaje mi się zrzucić z 5 kg .. niby gruba nie jestem ale te 5 mam od 3 miesięcy no może dwoch;) i tak jakoś ciężko mi się poruszać w ubraniach .. ups;) .. od dziś dietkuje .. narazie 450 kcal .. więc chyba jest dobrze .. PS te 5 kg to tak na miesiąc bym chciała .. ale czy to możliwe ..;/ jeszcze raz cześć wszystkim:) ciumek .. PS bede zaglądać i informowac o swoich postępach .. PS mam nadzieje, że moglam tak 'wskoczyc' do Was bez zapytania? hmm ?? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole pic czysta wode lubie a ostatnio od wody cytrynowej mialam zgage ale nie byla to veroni mineral tylko inna i pewnie z konserwatami ale rzeczywisce nie ma duzo kalori wiec smailo mozesz sprobowac ja oczywiscie nie narzekam chce zeby mi tak dlalej szybko kg spadaly tylko az w to nie wierze;p a co do tych wymiarow to nie przywiazuje wagi tylko patrze po spodniach czy sa luzniejsze to chyba jest lepsze niz te centymetry i mi to wystarczy ale oczywiscie piszcie sobie jak chcecie;p dzisiaj troszke przesadzilam bo na obiad zjadlam sobie kaszanke hmm ile moze miec kalori?? a poza tym jablko i jogurt naturalny i godzinka siatkowki za mna;p losica gratuluje ci serdecznie siwtnie ci idzie 3maj tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. co do veroni nie mam pojecia ale ona ma słodziki chyba i tym to się różni. Ale mysle ze od czasu do czasu mozna:) u mnie dzis o zdrogo 84,5! Kalorii 1300 kcal . Niewiem forumianko ile kcal ma kaszanka bo to jest pokarm ktorego zapachu nie umiem zatolereowac:D I jestem na nią cięta- mysle ze gdyby była na swiecie tylko kaszanka wreszcie byłabym niejadkiem:D A pijesz dalej wode z wyciskana cytryna (bo mowilas o zgadze ale niewiem czy to potej naturalnie wyciskanej czy jakiejs chemicznej)? Bo ja dopiero dzis kupilam cytryny:D I chce zastosowac wiec chetnie poczytam jaki dokladnie byl efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ;) Co słychać?:) Ja myślę.. że lepiej pić normalną wodę a nie te smakowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wiecie ja ogólnie nie jestem za smakowymi typu żywiec itd bo tam same konserwanty. ale podobno w veroni jest zwykły sok wyciśnięty...tylko, że chciałam was zapytać bo w reklamie wszystko wcisną. Forumianka jak ty szybko chudniesz, zazdroszczę;) trzymajcie się dziewczyny, ja będę dopiero w weekend:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok marrusia to widze sie wymijamy. bo mnie w weekend niema. ale do pogadania:) ps. dojadlam ryzowe wafle i surówke:/ beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze słuchajcie zjadłam dzisiaj torebke ryzu w sumie duuzo:) i do tego miasko z kurczaka na grilu :p i to moj dzisiejszy posiłek potem piłam cherbatke weszlam na wage przed chwila patrze a tam 68 ;):) ale pewnie juto bdzie wiecej jak zjem wiecej posiłkow...boje sie cholernie jo jo:( musze sie trymac ...ale mam ochote na snickersa to jedyny slodycz ktoremu nie potrafie sie oprzec jutor chyba zgrzeszę trudno :D Widze ze jakies nowe dziewczyny do nas dolaczyly bardzo sie ciesze ze krag sie powieksza bo razem jest latwiej i razniej :) Trzymam za was kciuki...chciałabym zeby nastepne kiogramy tak szybko leciały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punta
cześć wszystkim🌼 ja wczoraj zestopowalam na 650 kcal .. ale waga taka sama:( ale przynajmniej poruszalam się .. i dzis mnie boczki bolą;) tzn chyba tłuszczyk na nich .. grrr ..PS łosica to ja -> gratulacje wyniku:) juz juz powolutku 'leci' w dol:) fajowo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chudne tyje i mam juz tego po dziurki w nosie:( pomocy! :( gratuluje łosico! i reszcie gangu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TysiaKamisia
Hej Dziewczynki:) wiesz masz racje z tym 1500 kcl, lepiej zrobie jak wejde na 1200 kcl bo nie mam czasu na sport, niestety:(ale kiedys sie tak odchudzałam i łądnie chudłam.Ale teraz mam zamiar troche schudnąc do Swiat:) calsuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, mam neta na 10min:D łosica, super extra:* brawo! madchen, dlaczego taki dolek? na bank chudniesz:* ja dzisiaj zjadłam serek wiejski, noga z kurczaka gotowana i miske rosołku z warzywami i kawę:D to tak w miarę ok nie:)? noo i dobrze ze nasze forum ma takie wzięcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wpadłam w wir jedzenia :( wiecie co :( i oczywiscie 69 jest...no nic:( nie damy sie kalorii które dzisiaj zjadłam nie zlicze...:( Było mi dzisiaj bardzo smutno no ale nic pozbierałam swoje zwłoki z podłogi...przestałam sie smutac na jutro mam juz przygotowany uśmiech i bedzie dobrze :) damy rade dziewczyny nie mozna sie załamywac...a jeszcze mojego ezczyzne podrywa taka jedna głupia rura (chuda) ale ze niby jego kolezanka nie:( Ehhh....zobaczymy jak ja bede chuda i aczne uwodzisz wszystkich figurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrusia no malutko ,zdrowo nie baaardzo mało kalorycznei alew tragedia tez nie :) Tak w sam raz zeby rozsadzanie schudnac :) No to ide spac za reszte lasek tez trzymam kciuki a najbarddziej wierze w MADCHEN ze sie nie podda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Łosico, mam nadzieje że i u Ciebie juz wszystkiego decyzje podjete a i działania w celu zniszczenia owej rury odpowiednio podjęte :) Z reszta.. zaniedlugo jej dorownasz, ten dolek byl chwilowy przez naukowe dylematy:P:) Kariera naukowa jak to mowia potrzebuje troche adrenaliny:P Ja dziś stanełam na wadze 85,5!!!!!!!!!! Podejmuje odpowiednie działania, zakupiłam zeszyt by notować. i 1000 kcal NIE WIECEJ. oj musze i tyle. Przymierzylam dzis sukienke brakuje CONAJMNIEJ 2 cm w pasie. Ale musze stracic z 10? mozliwe to w 2 miesiace? Dziś jadłospis: 2 razowe kromki z serkiem topionym 450 kcal, kinder mleczna kanapka175, kotlety sojowe z sałatą 350 kcal = 975. Bede sie spowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×