Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luciana

Czy prosicie w aptece o probki?

Polecane posty

Gość luciana

Mam takie pytanko, czy jak cos kupujecie w aptece ( albo tez nie) to prosicie o probki kosmetykow? Bo ja bardzo lubie nowości . Czesto kupuje dobre kosmetki ale glupio mi prosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
niech Ci nie bedzie glupio!! Powinni zawsze dokladac probki bo to dla nich reklama,ale najczesciej zostawiaja je dla siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys poprosilam o probke podkladow, ale nie mieli. za to farmaceutka przyniosla mi z zaplecza palete owych (testery) i byla gotowa mi naladowac do pojemniczkow, ktorych niestety nie mialam przy sobie :O pozdrowienia dla pani farmaceutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys pytalam o probki kremow w aptece i dostałam, nawet sporo. jesli w aptece sa kosmetyki firm takich jak vichy, la roche posay, kosmetyki phisogel firmy stiefel, czy dermedic to taka apteka powinna miec probki (czesto pod lada lub w szufladzie) wiem ze do zakupow z vichy aptekarki same pakuja probki kosmetykow. warto miec \"swoja\" apteke, gdzie sie duzo kupuje, wtedy aptekarki kojarza taka osobe i chetniej daja probki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dają prawie nigdy tylko zabierają dla siebie:O A mają tego,oj mają-widziałam całą pełną szufladę:O A kiedyś poprosiłam o próbkę podkladu,to dostałam 1 saszetkę,zapytałam,czy mogę wiecej,bo mam wrażliwą skórę i muszę wypróbować przed kupnem-szanowna farmaceutka łaskawie dorzuciła jeszcze jedną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luciana
odświeżam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×