Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy jednak jest skazana na...

Czy była prostytuka ma szansę na miłość u normalnego, przyzwoitego faceta?

Polecane posty

Gość w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma szanse,kazdy zasluguje na milosc.ale czy on jej to wybaczy/czy bedzie dokuczal to juz zalezy od czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie wiec
jak facet jest porzadny, uczciwy, szanujacy sie, bez takiej przeszlosci to napewno mu ciezko bedzie to wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy czy \"dziwka\" przeszla metamorfozę i czy chce swoje zycie ulozyc.czy zrobi to z milosci.rostytucja jest jak nikotyna,moze wrocic.ale jezeli zostanie matka i bedzie zyc dla dziecka,zrobi wszystko zeby bylo dobrze.tylko maciezynstwo ją uratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sam fakt ze miala
tylko facetow w lozku odstrasza facetow. kto byl chcial miec zone, co byla kurwa? chyba jakis malo wymagajacy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiiiam
moze too zrozumiec tylko ktos kto byl w takiej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna 30latka
Tylko dziewica ma szanse na znalezienie sobie męża. Ja dzięki swojej ogromnej cnocie mogę wybierać w facetach jak w ulęgałkach. Wszyscy mnie pragną a ja to co mam w sobie najlepsze oddam dopiero mojemu przyszłemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no facet nie byl w takiej
sytuacji. ale mogl byc w podobnej. czyli alfons albo kryminalista ja zrozumie :) bo zwykly facet, ktory chodzil do burdelu juz nie. nawet on jest za dobry dla prostytutki, prostytuka na niego nie zasluguje. do niej pasuje najbardziej kryminalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asia
moja kolezanka kiedyś sie tym trudniła i na chwile obecną ma meża ,ale on oczywiscie o tym nie wie......strasznie ja kocha ale trudno powiedzieć co by zrobił gdyby sie dowiedział.... nie wiem może lepiej nie mówic?????:O sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki
najgorsze sjest to że jak już uprawiały ten zawód to powinny się przyznac a nie zatajac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asia
wiesz...tego nie da sie tak łatwo opisac,ale tak jak ona nie robiła tego dla przyjemnosći i nie ma kurestwa we krwi(nie będe opisywała co i jak bo to temat rzeka)nie dziwie sie,ze sie nie przyznała..powiem szczerze,ze ja chyba też bym tak zrobiła...wiecie jak to jest..moze by sie z tym pogodził a później pół zycia by od dziwek wyzywał?????a jak nie wie to nie ma tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erterter
nienawidzicie prostytutek? Więc czemu tylu ludzi się wzruszało filmem Malena? Czemu ludzie lubią Edith Piaf, mimo iż byłą prostytutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki
gdybym się dowiedzial że moja żona była dziwką to bym ją seryjnie zdradzał :) bym jej zrobił maraton cierpienia psychicznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asia
no wiec chyba lepiej nie mówic:O.jak widac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asia
do autorki-proponowałabym nie przyznawac się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki
erterter ..........bo ona ma kASĘ a to duża różnica to samo się tyczy np gwiazd kina wszyscy mówią że są piękne ale patrzycie na nich tylko dlatego że mają kasę gdyby jej nie mieli to by się zlewali w tłumie :) więc kasa dużo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki
taka jedna asia ...a chciala byś aby twój facet był w przeszłości żigolakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek22
tyle kurew okłamuje męża nie mówiąc że były dziwkami kiedyś, mysle że powinno się przed małżeństwem robić badanie na wykrywaczu kłamstw - dla kobiet, pytać ją o ilość partnerów i czy brała pieniądze za sex. Jak wyjdzie że tak - można legalnie ją kopnąć w dupę. A gdyby wyszlo po slubie - Kościół powinien dawać unieważnienia małżeństwa. Nie porównujcie tego do życia sexualnego facetów, facet do co innego, my powinniśmy być doswiadczeni, nawet korzystając z usług takich kurewek. Żona to inna sprawa. Żona powinna być nietknięta wczesniej przez innego fiuta. Mysle że powinno się wszystkie wybić albo wywieźć gdzieś. Szkoda tylko że nawołuje się do tolerancji i jest niemozliwe utłuc wszystkie kurwy... Nie ma dla nich miejsca w świecie normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asia
jacek 22 normalnie mnie rozbawiłes tym zdaniem-facet do co innego, my powinniśmy być doswiadczeni, nawet korzystając z usług takich k**ewek. szok:O lubie placki-----------cóz jesli by był to co ja bym miała zrobic????bok sobie wyrwac czy jak??????????chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki
Jacek22 .z tym doświadczeniem faceta to przegięcie ja uważam że albo dwoje niedoświadczonych albo dwoje doświadczonych. a co do reszty to się zgadzam:) to może najlepiej niech każdy sobie używa życia ja se będę chodził na dziwki a laski niech się sprzedawają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki
taka jedna asia ......... to w takim razie jestem głupcem:O chyba zaczne chodzic na dziwki:( aby uniknąc takich dziewczyn co były dziwkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asia
" Żona to inna sprawa. Żona powinna być nietknięta wczesniej przez innego fiuta"..........taaaaaaaa upoluj sobie córke sasiadki,która to dopiero co się na swiecie pojawiła a jak podrosnie to atakuj .masz racje.żeby czasem jej przed Tobą inny nie capnoł................:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek22
takie kurwy dające dupy za kasę są stworzone tylko po to by robić lodzika albo dawać cipy za kasę, ok rozumiem to, nie każdy facet ma zawsze mozliwość przelecenia normalnej dupy ale gdzie w tym wszystkim aspiracje na milosc? smieszne jesteście. Jesteście zrobione po to żeby bawić faceta seksualnie, a nie po to żeby spędzać z wami zycie. Jestescie zwyczajnymi brudasami, a gówna się nie tyka. jak już wybrałaś lodziki za kasę, to żyj w tym stanie do konca swoich dni i nie bądź idiotką i przestań marzyć o tym że ktoś cię pokocha. Nie zasługujesz na miłość nawet własnej matki, szmato!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asia
lubię placki-ja Ciebie głupcem nie nazywam..ale to tylko życie niestety:O masz prawo nie tolerowac kurestwa..czemu nie..kazdy ma prawo do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki
taka jedna asia .......... ale wiesz jak bym się przyznał przed dziewczyną że chodziłem na dziwki to pewnie by mnie zostawiła bo to idzie w dwie strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asia
a dlaczego od razu zakładasz taka opcje??????? na moje oko to 3/4 meskiego grona była w takim miejscu więc nie ma co nawet takiego tematu poruszac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki
no wiesz ja jeszcze nie byłem na dziwkach ale teraz czuję się zachęcony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna asia
he he:P rób co chcesz:D nie zachęcam mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu są dwie strony medalu. Facet, to jedna. Problem jest w Tobie. Czy Ty, mając wcześniej trzy tysiace innych facetów, na tego właśnie jednego, bedziesz umiała spojrzeć jak na pierwszego, a nie faceta z numerem 3001. To jest ten właśnie problem, a wszystko inne to tylko ruszanie tylkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×