Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy jednak jest skazana na...

Czy była prostytuka ma szansę na miłość u normalnego, przyzwoitego faceta?

Polecane posty

sarkastyczna cyniczka \"Ciekawe że większość z Was nie odważyła się podpisać czarnym nickiem...\" Dziwka25 \"Prosze bardzo! Jestem pod czarnym z pomaranczowego \"ja tak samo\". Lepiej?\" haha ale się uśmiałam :D cyniczko jesteś żałosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc morał jest taki że to wy faceci robicie z porządnych dziewczyn szmaty poniżając je w tak obleśny sposób. żeby dziewczynie kurwa pokazywać fotki innych lasek??? to sie w pale nie mieści. znajdzie sobie innego który ja doceni a może nawet i zapłaci bo będzie uważał że jest piękna i że warto, a wy co, ubliżycie tylko żeby poczuła się brzydka i nieakceptowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki gość który dymał wiele panienek a wymaga żeby dziewczyna była nieskalaną dziewicą chce zeszmacić porządną dziewczyne przelecieć. nie sądze że gnoju bedziesz do ślubu czekał aż Ci da, i w międzyczasie będziesz bzykał na boku. gnoju pierdolony gnido jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chce porzadna
a nie nieczysta pania po przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma szansę
może te szansę są zmniejszone, bo jednak nie każdy będzie chciał taka przeszłośc tolerowac. ale oczywiscie, ze ma szansę. liczy się jaką będzie partnerką, a nie co kiedys robiła. Znałam juz takie grzeczne, dobre i święte, a potem zdzradzała na lewo i prawo z rozmysłem i premedytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhuhu, ktoś tu jest sfrustrowany. :) Apostoł, to widocznie ktoś słabo się starał. Zapewniam cię, że gdybym chciał i miał odpowiedni instrument w ręku (np. broń choć nie tylko) zrobiłbyś co karzę. Prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim2
dziwka klara - na podstawie jednego czy dwoch przypadkow oceniasz wszystkich facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadny gosc
Klara a skad jestes? Moze moglibysmy o tym na zywo pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
a po co mi byla prostytutka? jestem prawiczkiem i chce miec naprawde porzadna dziewczyne. pewnie gardzisz facetami, ktorzy nigdy nie uprawiali seksu, ale zapewniam cie, ze zaden prawiczek by cie nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często dzwonią niedoświadczeni i chcą mieć ze mną 1 rwszy raz ale nie godze sie na to, nie lubie młodszych i nie rajcuje mnie uczenie dzieci sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
zaden porzadny facet cie juz nigdy nie pokocha, nie bedziesz miala porzadnego meza, chyba, ze kryminaliste, narkomana, albo menela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
nie, ale zechce cie facet, ktory mial w zyciu min. 30 kobiet, je zaliczal i porzucal, zaden normalny cie nie bedzie chcial. my faceci mamy ambicje i nie chcemy wiazac sie z bylymi prostytutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadaj zakompleksiony jełopie załóż sobie pas cnoty aż do skonczenia szkoły i aż do ślubu, to bedziesz miał 27 lat !!! bo przed ślubem chyba nie zamierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
kochaja cie, ale za pieniadze. jestes szmata, sciera, nie ma dla ciebie zadnych swietosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
do slubu nie zamierzam czekac, zamierzam poczekac na wspaniala kobiete (kobiety), najlepiej dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrrf
"gdy miałam chłopaka studiowałam i byłam dobra i skromna to on robił co chciał bawił sie imprezował sypał głupie teksty mimo że nie pozwalałam na to. teraz jestem dziwką i nie cierpie przez takiego gnoja" na zlosc mamie odmroze sobie uszy :o facet cie zle traktowal, to zostalas dziwka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ty masz lat synku? nie dość że jesteś za młody to jeszcze tępy. czy ty sądzisz że lece na niedorobione małoletnie dzieci ??? i skoro jesteś młody i jesteś prawiczkiem to na jakiego chuuja wlazłes na temat o dziiwkach ???? nie lepiej pisać o składaniu sasmolotów i o resorakach ??? albo o jezdzie na rowerze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
mam 20 lat i wole byc prawiczkiem niz szmacic sie jak ty. ja kobiety szanuje i nie potrafilbym zadnej wykorzystac, czyli isc z nia do lozka bez milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica19
a ja jestem dziewicą i zamierzam oddać się dopiero po ślubie mężowi mam wymagania i przed ślubem nie dam się wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jełopie skoro nie chcesz się ożenić najpierw z miłości to znaczy że chcesz wykorzystać (PRZELECIEĆ) dziewice. i co będziesz z nią a jak ci sie znudzi to ją rzucisz? myślałam że jak facet KOCHA to sie ŻENI a nie uprawia SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec nie bede gadać z niedorozwiniętymi dziecmi jełopami którzy mają ptasie móżdzki. dziecko drogie do książek a nie czytać topki o dziwkaach !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
nikt juz do slubu nie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klary
ja moge poczekac ale tylko na dziewice, a dziewic juz nie ma. na uzywana do slubu bym nie poczekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bledem zyciowym
ja kiedys mialam sponsorow, trwalo to niedlugo, bo to co robilam to seks oralny... mialam mala wiare w siebie, za plecami mowiono ze jestem brzydka, ze nikogo nie bede miala, i wbrew sobie chcialam udowodnic, ze jednak ktos mnie chcial, a to nie tedy byla droga. zaluje, nie przyznalam sie obecnemu chlopakowi z ktorym jestem dosyc dlugo, to wspomnienie jest jak rozdrapywana rana-zawsze bedzie we mnie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×