Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy jednak jest skazana na...

Czy była prostytuka ma szansę na miłość u normalnego, przyzwoitego faceta?

Polecane posty

a sexu analnego nie chce z Tobą uprawiać ale nie znasz dnia ani godziny gdy mu się zamarzy i to wcale nie z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara nie kazdy facet mysli rozporkiem. wiem, ze trudno Ci to przelknac ale to prawda. a nawet jelsi nim pomysli to nie od razu przechodzi do dziela. wiem, ze moj facet by na Ciebie nie naplul, ani Cie nie potepial (jak Ty czynisz wzgledem calego meskiego rodu) bo jest tolerancyjny, ale tez nigdy by Cie nie dotknal nawet kijem...chocby ze wzgledow czysto praktycznych jesli rozumiesz co mam na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruszek nie mowie o Marii Magdalenie tylko o nas, ludziach wspolczesnych...niewiele ludzi ma w sobie tyle tolerancji, zrozumienia, przebaczenia... sam widzisz jak sie nam przedstawia klara. ja bym jej nie chciala nawet za znajoma, ale nie dlatego, ze jest dziwka, tylko dlatego, ze nienawidzi wszystkich i wszystkiego i na wszystko pluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idź na wątek zdadzanych żon czy one kochają swych wspaniałych mężów? czy one nie plują? dziewczyno jesteś pusta nawet Biblii nie czytałaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te epitety brzmia w Twoich ustach kuriozalnie... poza tym, czy Ty musisz robic to co wszyscy i nasladowac jedynie najgorsze wzorce? kazdy z nas sam sobie jest sterem, okretem i zeglarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naśladuje ciebie i twoje plucie jadem więc tak zgapiam z najgorszych przykładów a po dziiwkach zaczeli tu jechać zanim sie wypowiedziałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na nikogo nie pluje...ani nie mam w sobie jadu. nie mam powodu, jestesm szczesliwa i zadowolona ze swojego zycia...wypowiedzialam tylko swoja opinie. nigdzie nie napisalam tez, ze nalezy skreslic wszystkie dziwki za to kim sa. krytykuje tylko twoje wulgarne wypowiedzi. to, ze to forum ma taki a nie inny poziom nie znaczy, ze ty koniecznie musisz sie do niego automatycznie dostosowywac...wystarczy odrobina krytycyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie? bo nie mam powodów żeby być uprzejmą dla chamideł. wyobraź sobie dziewczyno że Twoją życzliwość może ktoś wykorzystać. poza tym nie zjechałaś tych facetów którzy tu rzucają obelgami na takie dziewczyny tylko dziwnym trafem przypieeprzyłaś się do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik nie jest o mnie tylko o wszystkich dziiwkach ogólnie. sorry ale nie potrzebuje żeby mnie kobieta rozumiała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następny dowód na to że facetom wszystko wolno nawet nikt po nich nie jedzie, jeszcze tylko po głowie pogłaskać i zapytać dobrze sie bawiłeś u tej pani misiaczku? :o to jak już podymałeś to może byś w końcu mną się zajął bo czekałam aż wrócisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seytan
ja tez pracuje i wcale sie tego nie wstydze,to praca,mylicie skoki w bok dla przyjemnosci z praca,czasem prostytuki sa bardziej wartosciowe,bo wiedza co jest najwazniejsze,nie sex,nie kasa,to maja.wszystkie szukaja milosci i ja znajduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostytutka dla mnie nie ma
wartosci, bo ma nieodpowiednia przeszlosc seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Stiggy będziesz jurorem? \" Wolałbym nie. Ale pewnie MIŚ zrozumiała aluzję. \"ale tak seytan masz racje jeśli chodzi o dziewczyny dla nas to tylko praca\" No, jak dla ciebie to jest ot taka sobie tylko praca to dziękuję... Jeśli naprawdę jesteś prostytutką, to nie przeszkadza ci, że się sprzedajesz? Że byle palant może cię mieć za kilkadziesiąt/kilkaset złotych? Jeśli cię to nie rusza, to myślę, że możesz zapomnieć o jakichkolwiek szansach u normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiggy trenowalam karate przez lata, chcesz sie sprobowac?;) tak dla czystej rywalizacji? miachaj ten kisiel :) poza tym dziekuje ci za nowa jakosc w naszej dyskusji, bez pomocy jakiegos szowinisty kobiety nie mogly by nigdy dojsc do porozumienia klara jak na dziwke zadziwiajaco malo pracujesz :) milej emerytury zycze (to juz zapewne niedlugo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×