Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość luisiana
ja tam filmow też nie moge obejrzeć-do połudnaia sprzatanie pranie gotowanie,po południu obiad lekcje,a wieczorem kolacja przygotowac corce kapiel łożko itp aż wkoncu filmow koncówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
mam koleżanke -3 dzieci praca a ona ma czas na aerobik,wycieczki,i 1000 innych przyjemności a ja 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest przeciez normalne:) im ma sie wiecej zajec tym dokladniej i rozsadnie wykorzytsuje sie czas. nie mozna w zyciu zapominac o sobie i wlasnych przyjemnosciach. wiecei,ze nie ma nic gorszego niz marazm i poddanie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
stonogo Ty jesteś pełna optymizmu.Masz chyba szczęśliwe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwilabys sie:) przyszedl dzien, w którym zrozumialam,ze nie ma nic gorszego niz poddac sie i zrezygnowac z zycia, ktore ma sie jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ja zapraszam na nalesniki z bananami:) wlasnie sobie takie zamierzam zrobic:) wiecej jak 2 nie zjem wiec sie z Wami podziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
no nie wiem jak te nalesniki smakuja ale chyba by mi nie smakowały.Ja robie standardzik z serem albo dżemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
jednak chetnie wpadne i spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po raz drugi tego pieknego dnia. Wlasnie wrocilam ze szczepienia uf kolejka az milo na smierc o tym zapomnialam.Dobrze ze maja fajny zwyczaj i dzwonia aby potwierdzic wizyte. Stonoga tez podziwiam cie za optymizm skad go czerpiesz? moze jest jakas sprzedaz wysylkowa to ja jestem chetna hehe. I nalesniki z bananami marzenie podrzuc z jednego jesli mozesz pal szesc diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) chcetnie sie podziele,choc nie przewidzialam,ze mi tak posmakuja i zamiast 2 zjadlam 4 :) kot mi narobil na koc wiec sila wyzsza i musialm pranie wstawic:) tak poza dzisiejszym planem dnia:) optymizm:) tak sie latwiej zyje:) staram sie jak moge :) naprawde sie staram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czulam ze nici z nalesnikow na ale to nic ja tez zrobie jak juz bede mogla jesc jak normalny czlowiek.Fajnego masz kota stonaoga nie pozwala ci sie nudzic.Z tym optymizmem ja tez sie staram tylko tak jakos za bardzo mi nie wychodzi bo czasem od tego wszystkiego to az rece opadaja.Dobrze chociaz ze dzisiaj sloneczko swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
to teraz jest kocyk dla chomika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
stonogo!!!! wczoraj naleśniki dziś 9 rano a ty już miesko z cebulka zajadasz? Ty juz nie pisz o tych smakowitościach bo mnie slinka cieknie a Mursiana jest na diecie wiec niech nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muesiana
Ano wlasnie calkowicie sie zgadzam z Lusianom jak po czyms takim moze smakowac kalafior i duszona papryka. Czesc dziewczynny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
mursiana A dlaczego ty właściwie jestes na dietce i jeszcze takiej okrutnej?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz nazbieralo mi sie po ciazy tu i tam co nieco i za cholere nie moge sie tego pozbyc od dwoch dni chodze na silownie efekt bola mnie wszystkie gnaty tak ze nie moge chodzic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
biedulka.Ja jak urodzilam to wyszłam ze szpitala taka chuda że od razu wskoczyłam w obcisłe body(taka moda byla)obcisłe dżinsy i zachwycalam sie ze jestem taka laska .Nigdy potem juz taka szprycha nie bylam chociaz naleze do szczuplych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
moj mężunio waży 105 kg i sie wcale nie przejmuje .Nadal uwaza ze jest sexy (ble)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na diecie plaz poludniowych czy jak to sie tam nazywa tez odzucilam weglowodany i jeszcze pare innych rzeczy hehe jak narazie po 8 dniach 6 kg mniej no ale zobaczymy co bedzie dalej A tak na marginesie mozesz spokojnie nawijac o jedzonku zwlaszcza dobrym przynajmniej sobie pomarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiana fajnie masz ja to zawsz z waga musilam sie pilnowac no a moje szczescie tez do szczypiorkow nie nalezy i dobrze mu z tym tak ze na jego wsparcie nie mam co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje stonogo Hiszpanie to tez otyly narod chociaz nie mozna generalizowac ich zabija chlebek a zwlaszcza buleczki jedza go doslownie do wszystkiego.W kazdym razie ja postanowilam cos ze soba zrobic i juz.Jeszcze 2 kg i bedzie gut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie czyzbys miala niedowage jedzac takie smakolyki? nonono wiec masz swietna przemiane materi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och tylko pozazdroscic ze mozesz tak sie bezkarnie obiadac ja tam tez kocham jesc ale moje geny nie sa tak przyjazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie kochana nie martw sama mowilas ze schudlas az 7 kg wiec w koncu je odzyskasz no i to bedzie przyjemne w dodatku.A szczuple jest na topie wiec bardzo modna kobitka z ciebie no i dla zdrowka tez lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pracowita mroweczka z niej.A mnie tam sie nic nie chce leniuch paskudny jestem.Dziecko poszlo spac a mama zamiast sprzatac w necie buszuje.To chyba ta pogoda wczoraj grzalo ze mozna sie bylo opalac a dzisiaj pochmurno zwariowac idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×