Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Witajcie Wreszcie mam chwilke nie wiem jak to jest ale zawsze po weekedzie moja chalupa przypomina pobojowisko:) Fajna mialas niedziele luisiana nie ma co szkoda ze nie mieszkasz blizej wpadlabys na kawe a maruda niech siedzi sam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
ach jakbym sobie te kawke z tobą wypila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez ech.... ale jak narazie to moge tylko pomarzyc.Dziwne jak to czasem brakuje takich najmniejszych ,najprostrzych przyjemnosci.Co smiesniejsze mam ten bar przeciez zawsze moge zejsc i pogadac z ludzmi ale to nie jest to nie ma tego poczucia bliskosci nie wiem jak to nazwac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przyłączam z herbatką z cytryną. U mnie weekend cichy w dosłownym tego typu znaczeniu \"ciche dni\" . Podobnie jak Luisiana mam powoli dość, ale ja na szczęście rozwodzić się nie muszę. U mnie pada śnieg, a u was - Mursiana w której części Hiszpanii mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tutaj niby sloneczko swieci ale wiaterek zimny taki ostry tez nie chce mi sie nigdzie wychodzic zreszta nastroju jakos nie mam.Od 6 laze po chalupie wycieram,przecieram,myje i jakos nic nie widac.Maly zreszta tez marudny jakis ech ponury jakis ten poniedzialek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
z tym rozwodem to ja tak gadam od 10 lat.A dalej trwam.Moje małżeństwo to jak szkola przetrwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja zanotowalam spadek nastroju i tak sobie wymyslilam,ze chyba sama sie oklamuje :) a wczoraj tak bardzo doskwierala mi samotnosc az sie poplakalam, bo tej najblizszej osoby nie zastapia mi nawet najlepsi przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pograniczu Mursii i Andaluzjii miasteczko nazywa sie Puerto Lumbreras prawie nad samym morzem srodziemnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
mnie tez sie wydaje ze tak naprawde nie mam nikogo bliskiego.Mężowi nie moge poplakać w rekaw,mama nie ma czasu a jak mam problem to mowi że przesadzam jak zwykle ,rodzenstwa nie mam ,niedawno stracilam wieloletnia przyjaciolke i tak czasem siedze i uzalam sie nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do tej kawy mam reszte ciasta:) trzeba sobie oslodzic zycie:) zwykle sama sie staram sobie ze wszystkim radzic, moja przyjaciolka nad wyraz cierpliwa dziewczyna-szkoda mi jej i tez staram sie jak najmniej zawracac jej glowe:). ale z praktyki wiem,ze jak sie czlowiek wygada to mu lzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie luisiana trafilas w dziesiatke.Ja niby moge swojemu poplakac i moze i mnie i przytuli ale widze ze nie rozumie.No bo przeciez mam tu rodzine czego mi brak tak twierdzi no wlasnie czego Kogos bliskiego niby moge zadzwonic do mamy czy do siostry ale co to za rozmowa przez telefon.Kogos z kims mozna pogadac o pierdolach i o sprawach powaznych kto poslucha tak po prostu.Wariuje sama praktycznie przez caly dzien na sile szukam zajecia i ech... zreszta szkoda gadac jakas maruda mi sie wlaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga, wierz mi są takie chwile,że człowiek się bardziej czuje samotny w związku ja tak mam czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
a ja wlasnie nie mam komu ostatnio sie wygadac zostałam sama jak paluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
wszystkim nam sie marudki włączyly.A co tam chociaz tu mozemy sobie pomarudzić a samotność w związku jest gorsza niz samotność wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mursiana, zazdroszczę. Ja też się przeprowadziłam do zupełnie obcego miasta, nie potrafię sie tam zaaklimatyzować i to jest chyba największy nasz problem, bo mój tego nie rozumie, on się tu urodził, ma przyjaciół, rodzinę a ja się czuję obco. Dziwi się dlaczego ja nigdzie nie wychodzę, a gdzie mam wyjść i z kim skoro nikogo tu nie znam. Poza tym mamy małe dziecko więc to się wiąże z organizacją opieki nad dzieckiem bo on pracuje całe dnie i nigdy nie wiadomo kiedy wróci, a opiekunka jest tylko na czas moich godzin pracy. Kółko się zamyka. Od niedawna myślę, że lekiem na nasze problemy jest przeprowadzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff nareszcie moja mala maruda zasnela:) Wlasnie Kamaro ja tez mam cos takiego tylko ze jakos przynajmniej narazie nie moge myslec o przeprowadzce tym bardziej ze moj ma powazne problemy z jezykiem polskim;)Nie powiem Polska mu sie podoba ale widze ze jest zagubiony no bo nawet nie ma sie jak odezwac a ja czasem sie zloszcze ze robie za tlumacza.I tak zle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto wieczorami. Ja dopiero się ożywiłam po trzech dnich morderczej migreny. Najgorszemu wrogowi nie życzę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci moge podac lapki-tez jestem migrenowcem:) ale co tam raz sie zyje i dzis wypilam sobie troszke wina-grzanego oczywiscie :) bo ziab na dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...... ja grzane winko wypijam wieczorami dośc regularnie. Super rozgrzewa i fajnie się po nim zasypia. Ale tylko zimą, nie myślcie, że jestem uzależniona, co to to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami pijam jak mam tzw.doł :) dzis nawet dla wlasnego pocieszenia zagralam w lotto -multilotka:) bede miala wszczescie?? moze chociaz oplata sie zwroci?? bo juz o milionach nie marze ale jakas mala kwota do podratowania buzdzetu by sie przydala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
melduje sie z rana.-stonogo wygralaś milionik??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
śpicie i śpicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie spicie tylko ciężko pracujecie. A u mnie dziś biało i czysto bo śnieg pada i pada. Poszłabym pospacerować ale cóż trzeba zarabiać na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×