Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Moja mama używa właśnie te specjalne szmatki.Ja zawsze uzywam sciągacza do okien a potem w razie czego jakies poprawki z boku szmatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okna umylam wczoraj a dzisiaj kropi deszczyk i cala robota na marne normalny pech. Witaj Vanessa jak tam mama sie czuje mam nadzieje ze juz wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzuc te poszewke mam gore spiochow wiec jedna poszewka wiecej nie zrobi mi roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonil znajomy,zdolowal mnie na maxa. wysluchalam zakreconej historii milosnej 50 latka. az mi szkoda faceta, bo takd dokladnie wiem co on przezywa i najgorsze,ze nic poradzic nie mozna, bo rad nie poslucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mursiana -mame własnie dzis wypisali takze jest juz w domu. Nie chce mi sie juz byc samej.Doprowadza mnie to do szału.Mam tak mało znajomych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 32latka
Witajcie dziewczyny. Ja chetnie z Wami pogadam :-). W domu rzadko siadam do kompa, bo pozno wracam, ale w pracy czasami uda sie pobuszowac po necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 32latka
ups, nie mam maila na tlenie a na @wp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Widze ze jeszcze nie ma nikogo kto by sie ze mna napil kawki.Jakos szybko sie dzisiaj obrobilam a zreszta wczoraj zrobilam chalupe na blysk wiec spokojnie sie relaksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jestem ale juz sie zdazylam zdenerwowac :( staralam sie o prace,wydawalo mi sie,ze moje doswiadczenie i wyksztalcenie jest odpowiednie,bylam pewna i jestem nadal,ze bylam najlepsza kandydatka ale przegralam z jakas siksa po studiach bez doswiadczenia. I zastanawiam sie czy odpadlam bo jestem za stara czy dlatego,ze nie szukalam koneksji. Bo wiedzy o wykonywanej pracy mi nie brak zreszta doswiadczenia tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdazylam juz sprawdzic:) dziewczyna ktora wygrala jest zwiazana z partia ale o tym nie pomyslalm, ta Polska to jednak przewidywalny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze stonoga przykro mi bardzo.Tak szczerze to nie zdawalam sobie sprawy ze praktyki tzw plecow jeszcze sie praktykuje.Ale ty sie nie martw znajdziesz lepsza prace.Do diabla ale to wkurajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze znajde,nawet nie watpie ale ja bylam przekonana,ze to bedzie to :) moje wczesniejsze doswiadczenie dotyczylo niemal identycznego stanowiska :) Ja mieszkam w malym miescie wiec PLECY to chyba jedyna droga do otrzymania pracy poza biedronka lub lidlem. Ale tam na kase to ja mam za wysokie wyksztalcenie.I tak zle i tak niedobrze. A pozniej sie dziwia w tym durnym kraju,ze inteligentni uciekaja i zmywaja gary po restauracjach albo haruja na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dranstwo i tyle.Objechali mnie kiedys na jakims forum ze skoro nie mieszkam w Polsce nie mam prawa sie wypowiadac na takie tematy ale wydaje mi sie ze mimo tych wszystkich zmian daleka droga jeszcze przed naszym kochanym krajem. Smutne ze firmy nie stawiaja na wyksztalcenie i doswiadczenie same na tym tylko traca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce wyjsc na zbyt pewna siebie ale... mam 100% pewnosci,ze owa panienka sobie nie poradzi :) Jedyny plus to taki,ze kolejny raz jak tam pojde to wiem czego sie spodziewac i ... teraz nie bede sie bawila w dyplomacje:) najlepszy sposob na niepowodzenie i gorszy dzien to zakupy :) wiec ide, zycz mi udanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
jestem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
przeczytałam o pracy stonogi współczuje .Mówilam że to durny kraj.Ja bylam dobrą uczennicą mature zdalam na sześć i co z tego Moje kolezanki ktorym sie nie chcialo nawet przyjść na mature maja teraz super prace a ja ? Nie mialam znajomosci wiec siedzialam w sklepie.Wyksztalcenie nie jest wazne.Znajomosci są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! Paskudne to wszystko ale przypomina mi sie jak ja ganialam za praca brr to byl koszmar szkoda tylko ze nic sie nie zmienia. Co slychac luisiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
a chodze wk....iona bo mnie mój szanowny malżonek dobija psychicznie.To jest tak cieżki gatunek czlowieka że szkoda gadac.A jak sobie troche wypije to juz katastrofa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf wspolczuje ale ty sie nie denerwuj szkoda zdrowia faceci to z natury ciezki gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
ale moj to juz najcięższy przypadek-w marudzeniu,czepialstwie,skapstwie i glupocie.Moja psychika jest po 18 latach zryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto jestes 18 lat po slubie nonono szacuneczek ci sie nalezy jestem pelna podziwu.Ci faceci szkoda ze nie masz pracy odpoczelbys troche psychicznie a tak...Ale nie martw sie bedzie dobrze musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co wlasnie policzylam ze ja to bym miala 16 lat za soba oczywiscie gdybym sie nie rozwiodla hehehe ale te latka fajnie leca i tak sobie mysle ze moja psycika przy moim eks juz dawno by siadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
jestem 11 lat po ślubie a 7 chodziliśmy.Zastanawiam sie do dziś czy wyszlm za maż z przyzwyczajenia czy z milosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
mialam 24 lata to juz nie taka nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale jak go poznalas mialas 17 pierwsza milosc pierwszy facet i tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
no własnie pierwszy facet....i chyba ostatni.A milości byly wcześniej za mlodzienczych lat.Ah jak fajnie bylo sie tak ciagle zakochiwac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×