Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Witajcie dziewczynki.:-) Autorka topicu gdzies zniknela. Popijam zieloną herbatkę,ponoć zdrowa. Moja mama jest w szpitalu wiec chyba nie bede najlepszym kompanem do rozmów:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mursiana
Pozdrawiam ciebie a twojej mamie zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mursiana
Naprawde to siedze przed monitorem i zastanawiam sie co ze teraz zrobic no i tak jakos wyszlo ze czytalam ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mursiana
Zazdroszcze placka!! ale dziwne ze tak malo ludzi tutaj zaglada czyzby nie bylo chetnych do pogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mursiana
Zazdroszcze placka!!!Ale cos malo osob tutaj zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki 🖐️ ;) ja od samego rana w drodze od urzędu do urzędu ...wróciłam wykończona padam z nóg...i jeszcze muszę parę rzeczy dokończyć ... zdrowia dużo dla mamy życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja _ Dziekuje.Właśnie wróciłam ze szpitala.Mama ma cisnienie 120 na 55 a puls tylko 44 czasami dochodzi do 50 Nie znam sie ale to mi sie wydaje za mało.Chciałabym zeby była w prywatnym szpitalu ale nie ma zadnego w miescie a nie wiem czy by sie zgodziła. mursiana nie wiem czy jak byś zobaczyła ten placek to czy byś zazdrościła.:D Nie dopisałam że nie jest to placek na słodko pieczony tylko taki placek co z masłem sie je.:-)Nie wiem jak one sie nazywają.Na wsi takie robią.:-):-):-):-):-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem na pytanie do zadane na poprzedniej stronie:) ubawilo mnie to,ze ktos szuka przyjaciol na necie ubawilo mnie to,ze pojawil sie jakis gosc z laska od razu sie zmyla ubawilo mnie to,ze szuka ktos przyjaciol a w domysle chodzi o faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja75 dziękuje 🌼 🌻 stonoga gracja wiem że to nie było do mnie bo w sumie to nie mój topic,ale autorka nie pisała,że szuka faceta.No chyba,że przerzuciła się na maile i gg i tam sobie pliotkujecie. :classic_cool: A tak wogóle prawda jest taka,że nie mam nigdyz kim kawki wypić.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na zadne maile nie przerzucam:) ale przeczyatj prosze jak to wszystko zabrzmialo na poprzeniej stronie:) kawa w samotnosci tez smakuje:) taka codzien pijam a wlasnie...dla mamy zyczenia poworotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga gracja dzięki. No czasem tak jest że kobitki tak naprawde szukają faceta. Pamiętam kiedyś ogłosiłam się w gazecie,że szukam przyjaciół.Odpisałam tylko dziewczynom:-) Ponieważ zadna z nich nie proponowała mi związku :-O A faceci liczyli na coś więcej.Zaznaczali że szukają kobiety.Nie miałam wyrzutów sumienia że nie odpisałam.Naprawdę brakowało mi wtedy przyjaciół.:-( A co do kawki to ja jednak wolałabym czasem kafke sieknąć z kimś.No ale szwagier ma urodzinki niedługo to nareszcie sieknę sobie w towarzystwie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Właściwie nie znalazłam nic co sugerowało że szuka faceta.Może to przemęczenie jakies.:-OWcześnie wstałam,żeby wszystko zrobic na czas.A głowy nie mam do niczego z powodu mamy. Ale widze ze autorka już znalazła przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mursiana
Pewnie i znalazla albo po prostu nie ma czasu zreszta niewazne fajnie ze ktos tu zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
a ja w przypływie smutku,zmęczenia, złości i jesiennej szarości relaksuje się zajadająć wszystko co w zasięgu wzroku a potem mam wyrzuty sumienia, bo nie mieszczę się w kolejne ubrania. Ma ktośna to jakąś radę. Narazie nie jestem gruba ale jak tak dalej pójdzie to nie wiem .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja walczyłam z obżarstwem ale jestem szczupła.Jem teraz 3 razy dziennie.Ze względów zdrowotnych.Wzięłam się w garśc.A jadałam codziennie słodycze.Ile ja nutelli zszamałam.. :D Nie wiem czy jest na to sposób.Chyba tylko silna wola.Ja zdałam sobie sprawę,że w ten sposób mogę uniknąć wielu chorób cywilizacyjnych.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
na szczęście nie mam skłonności do nadwagi. Ale to chyba nie jest normalne że jak mnie dzieciaki wkurza to ja do kuchni i jak nie ciacho to cipsy to kawa z bita śmietaną. Chyba mnie jesienna szrówka tak męczy. Latem czlowiek to na rower to na basen wyskoczy i nie myśli o pierdolach. A tu wieczory długie, ciemne, mąż wiecznie w pracy i kłocące się dzieciaki nad głową. KOSZMAR! Chciaam się zapisać na basen ale najbliższy 10 km. od domu a miejsca są ale..............na przyszły rok szkolny. Niezłe co! A żyję w wielkim mieście Wrocławiu. Gdybym miała hektar pola, wybudowałabym własny i przy okazji zarobiła na tym co nieco bo basenów, klubów fitness i innych przyjemności jest u nas deficyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
mimo ze nie ma założycielki topiku robi sie tu calkiem milo .Vanessko jako nastepna forumowa kolezanka życzę zdrówka dla mamy.Niestety jestem na forum tylko rano gdy dziecie w szkole a maz w pracy czyli siedze po kryjomu i juz sie boje rachuneczku za prad......pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumara
Witam wszystkie dziewczyny na forum. Jak widzicie wróciłam. Stonogo kochana, nie szukam faceta, bo mam męża, i to całkiem fajnego i 2 dzieciaków, więc braków nie mam. A nie odzywałam sie parę dni , bo mi się po prostu dzieci pochorował. Mogę z Wami pogadulić tylko będąc w pracy, bo w domu to za Boga nie dadzą,a że byłam na urlopie i opiekowałam się maluchami, to nie odzywałam się parę dni. Coś czuję że przez najbliższe parę dni znów się nie odezwę, bo córcia znowu kaszle Takie życie . Pozdrawiam i nie żałujcie sobie słodyczy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz mam czas a zazwyczaj rano tez sobie siedze przed kompem. Mama juz właściwie chce wychodzić.Nie jest w krytycznym stanie bo teraz jak zaczyna sie źle czuć to szubko jedziemy do szpitala.Kiedys tego nie robilismy i o mało nie pozegnała sie z tym swiatem.Tak to jest z sercowcami.:-( Nie wiem czy to ta pogoda tak działa na mnie przygnębiająco.Czy to zmęczenie a może to ta samotność mnie tylko dobija? Więcej rozmawiam chyba z wirtualnymi ludźmi niż na żywo.Nie to co dawniej.:-( Nie to chyba zmęczenie po dzisiejszym dniu.Padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny szaro i mokro i pogoda odbija się na zdrowiu ...ja musiałam odwiedzić lekarza też mam niskie ciśnienie ... dużo zdrowia dla dzieciaków i dużo uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
hej dziewczynki, Vanessa - takie życie, każdy pędzi nie wiadomo gdzie i po co i nawet sobie sprawy nie zdaje jak to życie szybko upływa. Ja ostatnio doszłam do wniosku, że wszystko to jakieś dziwne i inne niż kiedyś. Pamiętam jak byłam mała to rodzice wciąż mieli gości, spotykali się na imieninach, urodzinach,świętowali dzień kobiet i inne takie, też pracowali, mieli dzieci ale na wszystko mieli czas. A teraz ........ ja niby mam mnóstwo znajomych ale z koleżanką na kawie tak same we dwie byłyśmy chyba ze dwa lata temu. Nawet z siostrą rozmawiam tylko na GG bo ......... zbyt daleko od siebie mieszkamy. A w weekendy po całym tygodniu człowiek jest tak padnięty, że już na nic nie ma ochoty. I jeszcze ta szarość na dworze. A Ty Vanessa tak całkiem sama? To życzę aby mama jak najprędzej wrócila do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×