Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość luisiana
tak sobie pisalyscie jak ukarac faceta i cos mi sie śmiesznego przypomnialo bo był taki okres ze duzo pil wiec duzo gadał ja beczalam ale poprawilam sobie humorek bo jak usnął to mu pomalowałam paznokcie na fioletowo a on rano szedl do pracy a zmywacza nie bylo.Wrzeszczał rano a ja umieralam ze smiechu.Do dzis sie złosci jak mu to przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem chyba to sie razem laczy.Zauwazylam ze moj Krzysiek uparty i zawziety jest jak ojciec chociaz nie do tego stopnia.Tamten to byl artysta ze dwa miesiace potrafi sie nie oddzywac a te ciche dni mnie doprowadzaly do szalu.Ja szybko wybucham i jeszcze szybciej mi przechodzi uwazam ze szkoda czasu na glupie niesnaski lepiej porozmawiac no ale jak mowie twardego mialam przeciwnika.No a moja tesciowa byla oczywiscie miala cos podobnego wyobrazcie sobie ze ze swoja corka nie rozmawiala 5 lat mieszkajac obo siebie koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisiana:) no tez pomysl:) fajny:) za dawnych czasow,kiedy jeszcze bylam taka naiwnie wierzaca... moj pan zatrudnial taka dziewczyne do sprzatania, prasowania itd. ja mialam zajecia na uczelni wiec od rana do nocy mnie nie bylo a nie wiem czy on jej podpadl czy miala gorszy dzien... ale mial takie ulubione dzinsy wranglera biale. leza pieknie upasowane w szafie..on je rozklada w niedziele a przez cala nogawke takia krecha czarna... nie wiem jak ona to zrobila ale ta skorkowa naszywke na kieszeni przypalila i pojechla po calosci. zrobil sie burak. wyciaga koszule ona to samo... naszywka na kieszeni spalona:) tylko takie gluty stercza sztyne. okazalo sie tez,ze jego pantofle z al`la wezowej skorki w kolorze bordo wypastowala czarna pasta:) ja przy niej to bylam maly lolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzis wolne:) mialam zjac sie ciatem ale... zepsula sie sznur elektryczny od piekarnika:) mamcia musi kupic ciasto w cukierni. To w sumie jej goscie:) ja bede tylko czasem podsluchiwac bo wiem,ze rozmowa zejdzie na moj temat. beda pytania czemu nie mam meza,czy kogos mam itd. a za przyklad zostanie postawiona moja dawna znajoma,ze ona to juz.... itp. jak bede kiedys miala dzieci to chyba nie chcialbym zeby mialy po mamie impulsywnosc i osli upor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietne pomysly moze kiedys wyprobuje chociaz jak narazie moj to ma jak to mowi hiszpanski temperament latwo sie zapala ale i latwo gasnie.A potem chodzi i lasi sie jak kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje stonoga pamietam rozmowy znajomych mojej mamy z dawnych czasow..\".ech jaka szkoda ze Kasi sie tak nie ulozylo,a mowilam aby sie lepiej zastanowila, patrzcie a tej czy tamtej to sie wiedzie mimo ze..\". i tak dalej koszmar.Zawsze potem mialam jeszcze wiekszego dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dola mam tylko wtedy jak zaczynaja mowic o dzieciach ktorych nie mam. a odpowiedzi mam juz:) zawsze mowie,ze niech sie nie martwia i tak na slub ich nie zaprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre nie ma co.Dziecmi sie nie przejmuj wszystko przed toba ja wlasnie spadam ze swoim maluchem na spacer pogoda taka ze grzech siedziec w domku jest prawie 27 stopni niech sie dziecko dotleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki malenka nie chcialam jutro pewnie bedzie zimno.Z checia bym ci poslala troche tego ciepelka, albo wiesz jesli chcesz przyjedz zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30+, od niedawna jestem mamą, chciałabym się przyłączyć bo potrzebuję czasem pogadać o troskach życia codziennego i moich relacjach z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
kamaro witaski przylączj sie oczywiscie.Mursiana podrzuć do polski z 10 stopni bedziemy mialy rownowage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
stonogo dzieci tez bedą nic sie nie martw marudzeniem innych .Mnie za to tesciowa gnebi żebym sobie miala drugie bo z jednego to niewiadomo co.A ja nie chce dwójki i nigdy nie chcialam.10 lat zero pomocy a ja mam sobie dzieci robic figa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
kamaro bylas i sie zbylas.Mursianka sie opala na hiszpanskich plazach.Stonoga gdzies wszczyna awanturki a ja tu sama jak paluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
ja to nie wiem jak to teraz wtej pracy jest ze wszyscy co sa w pracy siedza na kafeterii???????Chyba pojde do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiadomo są dni w tygodniu takie w które chodzi się \"do pracy\" , a nie \"pracować\" i takim dniem właśnie jest piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak pracowalam mialam taka kolezanke w pokoju :) dzis nie chce mi sie szukac w papierach,odpowiedz napisze jutro. jutro nie miala czasu bo niespodziewanie ktos przyszedl i trzeba bylo sie nim zajac. pojutrze nie miala czasu bo byla na kawie u polowy wspolpracownikow nadchodzil czwartek trzeba bylo wyskoczyc na targ, w piatek jej sie nie chialo otwierac szafy itd. az raz sie zdarzylo,ze taka odkladana przez nia sprawa sie przedawnila. Zle odczytala daty w pismie i wypisala dokumenty po terminie. zaniosla do podpisu,powysylala zainteresowanym i dostala zjedbke od kierownika kiedy zaczeli wydzwaniac z pretensjami. a to nie bylo 2 osoby tylko z 30 :) pozniej byla sumienna przez tydzien i znow to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytuję wasze początki i.... mursiana - ja też mam 9 miesieczniaka w domu - chłopak i podstawy Hiszpańskiego, z racji dawnej bliskiej znajomości z pewnym Hiszpanem, luisiana - no cóż z uwagi na podły charakter mojego \"męża\"(żyjemy na tzw. kocią łapę) i jego skłonności do obrażania się (min. 3-4 ciche dni) powodują, system kar mam opanowany ale niestety to się zwykle na mnie odbija negatywnie, stonoga - niezły temperament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem juz po spacerku bo jakis obiadek trzeba szykowac fajnie bylo no ale coz,dobrze ze chociaz maluch usnal Swietna historyjka stonoga tym bardziej ze na faktach. Widze ze mamy nowa kaolezanke witaj kamaro bardzo mi milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamaro szczesciara z ciebie ze mozesz pracowac Ja tam jestem uziemiona na cacy przy swoim maluchu a zlobek dopiero od nowego roku i to o ile beda wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie co zrobilam:) chcialm sobie chalupniczo wykonac henne rzes :) malo oko mi nie wyplynelo. a tak chcialm zaoszczedzic 20 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga ty jestes niebezpieczna kobieta nawet dla siebie samej.Nie wiesz ze oszczednosc nie zawsze poplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten sobotni poranek! Cos tu cichutko dzisiaj :( Wasnie pieke osmiornice jesli ktoras lubi i ma ochote to zapraszam :) Stonoga jak tam po imprezie mam nadzieje ze nie dokuczyli ci za bardzo Luisiana a twoje panienki jak sie sprawowaly? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzis pochmurno u mnie,jakby nad miastem byla grzyb jakis i wszystko zakrywal :) ale cieplo :) goscie wybyli ale mysle,ze wieczorem sie pojawia :) calkiem milo,obawialm sie, ze beda jakies docinki ale nic,pelna kultura,wspominki,zdjecia itd. mam nadziej,ze i Wy macie udana sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ostatnia dzis pierwsza:) cos jest w tym powiedzeniu:) u mnie dzis deszcz:) a planowalam maly spacer do marketu poogladac kwiaty:) mam sobie ochote sprawic florystyczna przyjemnosc:) wczoraj obejrzalam film \"POlak pilnie poszukiwany\" i troche sie przerazilam, bo film tak prawdziwy, o naiwnosci,wierze o tym,ze czlowiek dla lepszego zycia i w strachu naprawde jest w stanie zrobic wszystko i duuuzo zniesc. O niesprawiedliwosci z ktora ja sie nie umiem pogodzic mimo mojego wieku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
Wreszcie moge zajrzec do was bo przez ten weekend az mnie skrecalo.Oczywiście cała niedziele sie musiałam uzerac z moim marudą .Myślałam że wykorkuje co za..........Jeszcze troche i sie chyba rozwiode bo niedlugo dostane wrzodow żolądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×