Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Hehe dobrze ze przynajmniej humorek Ci dopisuje co przy bolu glowy jest wyczynem nie lada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf na ciezkiej pracy mielismy impreze w barze to znaczy inni sie bawili a ja ganialam jak szalona ale to zawsze jakas odmiana.Nawet to ze bylam padnieta mi sie podobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie nikt to znaczy moja rodzinka o niczym nie wie ma to byc niespodzianka ale zobaczymy jak wyjdzie :) Bylas na fajnej imprezie andrzejkowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha bedziesz z rodzina tym wyczekiwanym gosciem :) nareszcie uzyja wolnego talerzyka przy stole:) nie bylam, jakos nie mam ochoty na zabawy z ludzmi :) zywymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze niespodzianka im sie spodoba i jakies talerzyki postawia bo przeciez przyjedziemy we czworke. Ciezko mi sie tylko rozmawia z mama bo nie lubie krecic a jak zaczyna plakac na temat swiat to az mnie skreca. Szkoda ze nie masz ochot na zabawe fajna, mloda laska powinna sie bawic i hehe najlepiej z zywymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozumiem:) nawet sie mamie nie dziwie od teraz andrzejki beda mi sie kojarzyc z klotnia:( ale nic sie naprawic juz nie da:( i musze zyc ze swiadomoscia,ze skrzywdzilam osobe na ktorej mi zalezalo :( wrr 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups bardzo mi przykro.Nie wiem co sie stalo ale moze da sie to jakos wyjasnic,naprawic.Napewno nie zrobilas tego specjalnie a w zyciu roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie uraziles mnie:) niby czym:) myslalam,ze tylko wieje ale i deszcz pada,takze siedze w domu nawet nosa za drzwi nie wystawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam nadzieje ze pogoda sie zmieni licze na snieg i biale swieta kiedy juz przyjedziemy. U mnie niby swieci sloneczko, ale tez nie jest za cieplo. Ide na kontrole do pediatry oby wszystko bylo ok. Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem spowrotem.Mialas racje stonogo wszystko jest ok przynajmniej jeden problem z glowy.:) Ta pogoda tutaj jest calkiem zwariowana teraz jest 27 stopni a rano bylo 10 nie wiadomo jak sie ubrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesze:) ze maluszek doszedl do siebie:) u mnie tez nie lepiej :) a najlepiej to kupic sobie pelerynke taka z lat PRL ochronna od deszczu i sniegu:) z parasolka moze byc roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wlasnie cos musze wykombinowac.A tak ogolnie to te hiszpanskie chalupy sa do d..y.Na zewnatrz cieplej niz w mieszkaniu,i nie ma sposobu aby to dranstwo ogrzac.Cieplej tu kiedys bylo czy jaki grzyb.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga ty ostatnio wzielas sie za kucharzenie daj jakis pomysl na szybki obiad :)Tylko nic wymyslnego i czasochlonnego mam dzisiaj lenia i zero pomyslow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki pieke juz kurczaka hehe ale spagetti na jutro bedzie jak znalazl no i nastepny problem z glowy aniol z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis pomidorowa z ryzem na rosole racuchy z wisniami:) a jutro podobno mama robi golabki tylko ze nie owija ich w liscie kapusty a kapuste wkraja do miesa i ryzu:) -nie lubie tego:) bo nie ma tego jak podgrzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
w sobotke popiłam andrzejkowo ,w niedziele jak chlop w domu to nie siedze na cafe ,wczoraj z córą u ortodonty a dzis z nia do dentysty i jakoś przelecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×