Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Moze chociaz jak narazie nie narzekam wszystkie badania i wyniki robia blyskawicznie nie trzeba czekac tak jak w Polsce,dzwonia przypominajac o wizytach a ten lekarz do ktorego chodze tez dzwoni pytajac czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze chociaz jak narazie nie narzekam wszystkie badania i wyniki robia blyskawicznie nie trzeba czekac tak jak w Polsce,dzwonia przypominajac o wizytach a ten lekarz do ktorego chodze tez dzwoni pytajac czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
to fajnie bo u mnie to musze liczyć na lut szczęscia czy wogole mnie przyjmie bo jak nie zdaże dostac numerka to moj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie powiedzial ze to na zmniejszenie wymitow mam nadzieje ze wie co mowi zreszta chyba od tak malej ilosci nic sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
cola zawiera wlasnie costam .Ja tez bylam zdziwiona że na biegunke dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to swietnie uspokoilas mnie troche dzieki:) A gdzie to sie dzisiaj stonoga podziewa i pozostale kobietki tez jakos nie zagladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
ale robisz ta cola bez gazu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
podobno trzeba ja zagrzac na kuchence w garczku i wymieszac.Ja to mojej poprostu mieszam i mieszam az straci gazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to niezly sposob ja porozlewalam do szklanek i poustawialam wokol grzejnika ale z kuchenka to bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
mursianka bede uciekac po te wyniki.Zajrze tu jeszcze po11stej a potem po poludniu o 16stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
fajnie ze moglam ci ciutke doradzić.Szkoda że jestes na tym koncu swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak luisiana sobie poszla i zostalam samiutka i jak zwykle ostatnio do sprzatania nie mam natchnienia:( Kurcze to juz jest najprawdziwsze lenistwo chyba cos nie tak ze mna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizycznie nic mi nie dolega:) ale chyba nie za wesolo,boli mnie potwornie glowa :) zaczynam sie denerwowac,bo nie znajduje zadnych ciekawych i zgodnych z moimi umiejetnosciami ofert pracy :( a ja juz mam dosc siedzenia w domu, a w wolontariat zima nie mam ochoty sie bawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwosci taka madra i przebojowa dziewczynka napewno cos znajdzie a brac byle co nie ma sensu. Czy ty czasem nie jestes migrenowcem cos ostatnio czesto boli cie glowa moze warto zrobic wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem migrenowcem ale to dzis nie od tego:) wiesz jasne ja sie nie zadowalam byle czym :) ale wiesz sama,ze jak siedzi sie w domu i nie ma w co rak wlazyc to masakra:) ja nawet zaczynam gotowac a tego nie robilam od wiekow ale tak mam nadmiar czasu i nie wiem na co go spozytkowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem to doskonale.A szlachetna sztuka kulinarna zawsze sie przydaje ;) tak wiec same korzysci.Nie martw sie widzialam w telewizji ze w Polsce ladna pogoda szkoda czasu na smuteczi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie ladna:) ja sie nie smuce odpoczywam ale od nadmiaru wolnego bzdury mi po glowie chodza:) nie wygralam w lotto a jak bym wygrala to bym taka glupote zrobil:) kolczyk w pepku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ten wolny czas chociaz ja to bym pewnie jakies zajecie sobie znalazla no ale mam lenia:)a zreszta po co szukac na sile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ide obejrzec \"perfekcyjna pania domu \"moze to mnie zmobilizuje do sprzatania :) chociaz jakos nie mam zludzen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
jestem znów.Wyniki córci rewelacyjne aż pani doktor nie mogla uwierzyc ze to tego samego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
ja także ogladam czasem perfekcyjna pania domu.Przydala by mi sie taka kobieta co by mi tu kazala powyrzucac troche rzeczy i przydalaby mi sie jeszcze super niania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisiana to super:) masz jeden klopot z glowy wiecie,ze ja widze te programy to czasem trudno mi uwierzyc,ze tak moze byc u ludzi. nie wiem jak mozna w takim syfie siedziedziec albo pozwalac,zeby dzieciak cie bil,wyzywal od najgorszych. czasem to jak SF ale jest jeszcze taki,ktory prowadza 2 panie takie starsze, to jakis amerykanski program. raz kawalek widzialam i o ile wrazliwa nie jestem to tu widzac co maja w domu mama i 2 corki zrobilo mi sie poprostu niedobrze:) i najzabawniejsze bylo,ze te nastolatki zapraszaly swoich chlopakow do tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×