Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanko o slub

w jakim wieku bralyscie slub?

Polecane posty

24 latka a maż 27 teraz mamy synka 11 tyg ( ślub kościelny w ciązy planowanej bo zaraz znajda sie pomarańczki :P) i nie żałuje wiele osiągnelismy i dziecko w niczym nie przeszkadza dalej rozwijamy sie z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaaaaa
A ja miałam 16 lat jak wyszłam za mąż i żyje. Bardzo się ciesze że tak wczesnie wyszłam za mąż. Teraz mam 25 lat a moje dziecko idzie do komunii. Jestem najszczesliwszą kobiea na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollyDolly
Ja miałam 18 lat a mój narzeczony miał wtedy 38 lat. Na pozór duza róznica wieku ale miłośc jest najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liebchen
A ja chciałabym wziąć ślub już w przyszłym roku, choć będę miała dopiero 19 lat, ale dłużej nie wytrzymam bez pewności, że on jest mój, mój na wieki! Kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham Cię J. :) WSZYSTKIM NA ŚWIECIE ŻYCZĘ TAKIEJ MIŁOŚCI :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naenergetyzowana niunia
mam taki przykład w rodzinie. Ona 38, on 44 jak sią pobrali. Ona DZIEWICA (rzekomo) :D on po rozwodzie. Ona urodziła dziecko jak miała 39. Jak ich dziecko będzie obchodziło 18-tkę i zaprosi znajomych na imprezę to mamusia będzie miała 58, a tatuś 62 latka :D Słodko Wnuki raczej nie poznają dziadka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MIAŁAM 2OLAT
MAŻ MIAŁ WTEDY 26 A TERAZ MAM 22LATA I MAM 2LETNIA CORECZKE I JEST BARDZO SUPER FAJNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MIAŁAM 2OLAT
MAŻ MIAŁ WTEDY 26 A TERAZ MAM 22LATA I MAM 2LETNIA CORECZKE I JEST BARDZO SUPER FAJNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w XXI wieku
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie miałam----> widzę, że z Tobą to prawie jak ze mną 🖐️ z tym, ze mnie sie jeden oświadczył, ale go nie chciałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwaaaaaaa
ślub w wieku 34 lat dziecko w wieku 35 lat teraz mam 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarkaaaaa
W czerwcu ślub!ja będe miała 24 moj mąż też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbola
pekniecie z zazdrosci 20-dziestki wyszłam za mąz w wieku lat 12, niebawem urodził sie wyczekiwany dzidzius meza poznałam na trzepaku pod smietnikiem dodam ,ze obecnie mam lat 16 ,skonczyłam ekonomie oraz handel zagraniczny, jestem taka szczesliwa, robie kariere, zwiedzam swiat, a spotkany pod smietnikiem maz obsypuje mnie co ranek platkami róz zazdroście staruchy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me 29
my z narzeczonym będziemy mieli po 23 lata w dniu ślubu [no mi zabraknie kilku miesięcy ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Do "nigdy nie miałam narzeczonego": nie mów tak :) nie przegrałaś życia, każdy kiedy indziej poznaje miłość swojego życia, lepiej poczekać na tego jedynego niż wyjść za mąż dla świętego spokoju i żeby nie być samą. To nie gwarantuje szczęścia. Zobaczysz jaka będziesz jeszcze szczęśliwa :) Bimbola to żałosne :/ myślisz, ze nikt nie rozpoznał w tym ironii? Mnie się udało poznać Faceta mojego życia wcześnie :) Wyszłam za mąż mając niecałe 21 lat, mój Mąż miał 23 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbola
brawo ! prawie wiesz co oznacza słowo ironia upomnij sie o doktorat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja będę miała 27 a facet 33
Slub 4.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bede miec 26
on 33:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaa
sekata jakie glupie gadanie 40 let to stara mama? Ty sie z chounki urwalas? Lepiej dojrzelsza mama, gotowa to roli bycia matka i pare lata starsza od przyjetej przez ciebie normy niz mloda mama ktora nie jest gotowa do tej roli i pod presja srodowiska i presji decyduje sie na ciaze. Ja mieszkam w londynie i tu srednia wieku kobiet pierwszy raz zachodzacych w ciaza to 30. To sa kobiety przygotowane do tego, mentalnie, finansowo etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala 24 :) co prawda nie skonczone ale to niewazne.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
kilka dni przed 24. urodzinami. i tez sie zastanawiam co to za szufladkowanie. dwudziestki, trzydziestki, czterdziestki... a jakie to ma znaczenie? liczy sie milosc i to czy trafilismy na odpowiednia osobe. i nie widze nic dziwnego w zachodzeniu w ciaze po trzydziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
liebchen - nie wychodz za maz z checi posiadania kogos. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×